Айкідо на Ахматовій, тренування відбуваються за адресою: вул. Ганни Ахматової, 14а

документальний фільм про айкідо

Айкідо – що це?

Айкідо — бойове мистецтво, яке користується широкою популярністю серед представників обох статей, але в цьому розділі спробуємо розібратися. По-перше, освоєння ефективних прийомів самозахисту ніколи не виявиться зайвим. По-друге, серйозний підхід до тренувань забезпечить Вам швидке покращення фізичної форми та її збереження на довгі роки.

Існує думка, що Айкідо прерогатива слабких. Що освоювати прийоми самозахисту потрібно жінці, а сильному чоловікові вони ніби ні до чого. Але скільки чоловіків постраждало, коли в запалі самооборони перевищили свої повноваження та серйозно покалічили супротивника. Скільки з них каялися у вчинках вчинених у нападі люті, агресії чи бажанні довести свою чоловічу перевагу.

Айкідо на Ахматовій – це не пасивна самооборона! Ми даємо навички ударної техніки та боротьби, роботи з палицею та мечем, захисту від ударів. Адже найкращий захист себе – це активні дії, що випереджають атаку!

Що дає Айкідо на Ахматовій для молоді?

Крім фізичних аспектів – розвитку м’якості та точності рухів, координації, можливості впоратися з сильнішим, і навіть озброєним противником, Айкідо на Ахматовій духовно розвиває людину. Це навички зосередження та самодисципліни, вміння думати та приймати рішення, ставити та реалізовувати відповідальні завдання.

Як розпочати заняття Айкідо для дорослих-початківців?

Досить просто зв’язатися з нами, і ми запросимо Вас до нашого клубу та визначимо до досвідчених майстрів цього східного бойового мистецтва айкідо на Ахматовій. А далі багато залежить від Вас, Вашого бажання та наполегливості у досягненні поставленої мети. Але в будь-якому випадку, Ви зробите вірний крок, обравши для оволодіння Айкідо одного з лідерів розвитку цього бойового мистецтва у Києві!

Різні стилі Айкідо на Ахматовій:

Розглядаючи, що за спорт айкідо, варто сказати, що сам майстер Уесіба стверджував, що стилів айкідо буде стільки, скільки людей, готових його практикувати.

Айкидо на Ахматовой

На сьогоднішній день відомі такі стилі:

Дайто-рю Айкі-дзюдзюцу – один із жорстких стилів;

Айкікай — м’якший, ненасильницький, але не менш ефективний;

3.Есінкан; Кі-Айкідо;

4.Івама-рю;

Томікі-рю.

Ці та багато інших стилів використовують єдину основу та філософію, але при цьому відрізнятимуться за жорсткістю використання отриманих знань та відточених умінь.

Підсумки: Кожен сам визначає, який вибрати стиль айкідо, що це дасть особисто йому і які цілі він досягатиме за допомогою цього бойового мистецтва!

Техніки айкідо

У айкідо немає атакуючих прийомів. Техніка айкідо полягає у вивченні рухів опонента та передбачення його подальших дій. Підсумок – руйнація намірів супротивника з допомогою поглинання його енергії. До основних прийомів боротьби належать:

  • кидки;
  • захоплення;
  • відхід з лінії атаки;
  • маневреність;
  • удари відволікаючого характеру.

Як проходять тренування з Айкідо на Ахматовій?

Айкидо на Ахматовой

Спершу розминка. Проробляються суглоби, особлива увага приділяється розтяжці та скрутці хребта. Проста на перший погляд, вона може виконуватися з різним ступенем інтенсивності і в міру розвитку того, хто навчається, дає все більше фізичне навантаження. На розминці також відпрацьовують пересування та страховки.

Далі тренер показує техніку на одному чи кількох учнях у центрі зали. Після цього продемонстрований прийом виконується в парі з іншим, що займається по 4 рази — 2 рази з правої руки, 2 рази з лівої, після чого партнери змінюються ролями. І так до зупинки тренером.

Наприкінці тренування розтяжка. Особлива увага приділяється розтяжці хребта. Новий учень перші 3-4 тренування вивчає базові пересування, перекати та страховки. Далі стає з іншими учнями і виконує самі прийоми, що й інші займаються.

Одяг для першого тренування:

Безумовно, найзручнішим одягом для тренувань є тренувальне гі, або, як його називають, кімоно. Але для походу на пробне тренування і спочатку занять вам цілком вистачить зручного спортивного одягу. Шорти або штани, які не стискатимуть рухів, а також футболка.

В даному випадку набагато важливіше те, що ви вирішили розпочати займатися, а не те, в чому приходити на заняття.

Якщо ви вже колись займалися тим чи іншим видом єдиноборств і у вас залишилося старе кімоно, ви також можете абсолютно спокійно взяти його з собою на тренування. Єдине, що важливо – якщо ви і проходили якісь атестації з інших видів єдиноборств, на наші заняття потрібно буде взяти з собою білий пояс.

РОЗКЛАД ТРЕНУВАЛЬНИК

ПНВТСРЧТПТСБ
ПІДЛІТКИ17:00-18:0017:00-18:0017:00-18:00
ДІТИ18:00-19:0018:00-19:0018:00-19:00

Наші клуби:

Айкідо у Києві
Назва Посилання (Докладніше)
на Оболоні
ТРЦ "Дрім Таун -1" адреса: Оболонський пр. 1б
на Героїв Дніпра
ДНЗ "Радуга", адреса: Прирічна 19Б
на ст.м. Славутич
адреса: вул.Іжевська, 15а
на Ахматовій
Ганни Ахматової, 14а
на Позняках
Школа №309, просп. Петра Григоренка 21-Б, спортазл на 2 поверсі
на Славутичі
д/с «Талантвіль», провулок 1-ий Лісостеповий д.16а
на Осокорках
Київська Інженерна Гімназія, адреса: Княжий затон 12А
на Мішуги
Клуб єдиноборств «Cortez», вул.Олександра Мишуги, 2
на Голосієво
Клуб єдиноборств «Атлет», вул.Академіка Вільямса, 5А
На Васильківській
Школа «Think Global», вул.Академіка Вільямса, 72
на Борщагівці
Шинбукан-додзьо, вул.Симіренка, 5А
на Вокзальній
Спорткомплекс КНУБА (КІСД), Вул.Освіти,3
на Харьківскій
Гімназія 261, адреса: Архітектора Вербицького, 7
на Чавдар
вул.Єлизавети Чавдар, 12
на Мінській
адреса:вул.Маршала Тимошенко, 9

Інші матеріали про Айкідо: