Айкідо на Голосієво, тренування проходять за адресою: вул. Академіка Вільямса, 5А

Айкідо на Голосієво. Локація:

Розклад тренувань з Айкідо на Голосієво.

ДніПНВТСРЧТПТСБ
ДІТИ15:30-16:3015:30-16:3015:00-16:00
ПІДЛІТКИ16:30-17:3016:30-17:3015:00-16:00
Для более точной информации уточняйте за телефонами

Індивідуальні заняття Айкідо на Голосієво:

Інструктори нашого клубу проводять не лише групові, а й індивідуальні тренування:

Ми щиро віримо, що у групах дають свій позитивний ефект, т.к. дозволяють вам працювати з різними партнерами та навчатися у колег.

Ви можете віддати перевагу займатися індивідуально, якщо:

  • ваш графік не дозволяє вам відвідувати групу;
  • вам не зручно займатися у групі;
  • ви хочете отримати максимальний результат у найкоротші терміни: на додаток до групових занять або суворо за індивідуальною програмою.

Наші інструктори складуть вам індивідуальний план занять, виходячи з ваших побажань і завдань. У ході тренування сенсів приділятиме час тільки вам, ефективніше розподіляючи навантаження та коригуючи техніку. Найчастіше результат з’являється швидше в середньому на 30% від тих, хто працює в загальній групі. Але це орієнтовні дані, знову ж таки, все індивідуально.

Користь Айкідо на Голосієво для дітей

Чим корисне айкідо для дітей на Голосієво?

  1. Фізичний розвиток. Як і будь-яке бойове мистецтво, айкідо покращує фізичну форму дитини, підвищує її витривалість, удосконалює розтяжку і зміцнює опорно-руховий апарат. До того ж, діти, які займаються айкідо, можуть похвалитися практично ідеальною поставою, яка сьогодні зустрічається рідко.
  2. Набуття корисних навичок. Координація, дрібна моторика, контроль над тілом і — найголовніше — вміння безпечно падати: всі ці навички стануть у нагоді вашій дитині не тільки на татамі, але і поза нею.
  3. Вміння захистити себе. Айкідо — це в першу чергу самооборона, і на неї спрямовані всі прийоми. Як уникнути удару чи правильно його блокувати? Що робити, якщо нападник більший і сильніший? Як вибратися із захоплення? Які точки допоможуть швидко і ефективно знешкодити противника?
  4. соціалізація. Незважаючи на те, що айкідо не командний вид спорту, заняття в секції допомагають дитині соціалізуватися. Спілкування з іншими хлопцями та сенсіями, хлопчиками і дівчатками, однолітками та людьми старшого віку робить дитину більш відкритою і чуйною, дають необхідний соціальний досвід, а доброзичлива атмосфера партнерства допомагає подолати невпевненість у собі.

Користь занять Айкідо на Голосієво:

здобуття навичок самозахисту навіть від переважаючого суперника;

Поліпшення загальних здібностей до самоконтролю та самодисципліни;

посилення концентрації та прагнення досягати поставленої мети;

вміння набувати внутрішнього спокою за будь-яких умов;

м’який фізичний розвиток та нормалізація роботи внутрішніх органів;

Набуття впевненості в собі і почуття самоповаги.