Айкідо на Мінській, тренування проходять за адресою: вул. Маршала Тимошенка, 9

Айкідо на Мінській. Що це таке?

Айкідо, безумовно, має багато спільного з іншими техніками бойових мистецтв Японії та Китаю (дзюдо, ушу, каратеї інші), проте принципова різниця в окремій філософії та ставленні до свого супротивника.

Суть бою в айкідо не ґрунтується на здобутті перемоги у сутичці з ворогом, а навпаки – у прагненні запобігти бійці. Головною метою є відчуття єдиного зв’язку з Всесвітом та розуміння, що все навколишнє нас є його частинками. Усвідомлення цієї суті позбавляє бажання завдати шкоди, вбивати, руйнувати. У цьому полягає Мистецтво Миру та любові до кожної клітини, яка є складовою єдиного організму – Всесвіту.

Контроль над супротивником в айкідо – це передусім контроль над собою. У суть айкідо закладено людинолюбство, досягнення гармонізації із противником та використання атаки проти самого нападаючого.

З чого розпочинається навчання айкідо на Мінській?

Айкидо на Минской

Перш ніж освоювати будь-які базові техніки бойового мистецтва айкідо слід опанувати деякі важливі здібності. Як не дивно, але одним із найскладніших завдань стає досягнення стану розслаблення.

Такі якості як координація та зосередженість, які на перший погляд можуть здатися основними в айкідо, навпаки – виробляються автоматично у процесі тривалих тренувань. Розслаблення ж досягається складніше, оскільки спочатку багато хто плутає цей стан з млявістю або чимось подібним і не розуміє основної його суті. Будь-яка атака чи загроза у бік людини автоматично викликає стресовий стан напруги, який вважається головним ворогом в айкідо.

Сила людини не в силі м’язів, які напружуються в очікуванні нападу. Володіючий айкідо на рівні здатний відбити атаку противника, сила якого перевищує у кілька разів силу майстра айкідо. Якщо концентрувати свою силу лише на рівні рук чи ніг, це лише заважатиме у навчанні айкідо. Запорукою успіху у протистоянні є контроль над собою та противником (в айкідо його частіше називають партнером), а також контакт із нападником на духовному чи фізичному рівні. Техніки безконтактного ведення бою вважаються найвищою майстерністю в айкідо.

Кому підійде айкідо?

У багатьох людей виникає перший порив, який виявляється бажанням піти на тренування айкідо, але далеко не всі розуміють, що являє собою даний вид бойових мистецтв. Деякі бояться, що не впораються з рівнем тренувань або, що їхня фізична форма недостатньо хороша. Незважаючи на всі домисли та побоювання, айкідо стане корисною технікою практично всім і відмінно підійде для:

  • Людей, які перебувають у пошуку себе, духовного шляху та розвитку;
  • Охочих мати хобі корисне для душі та тіла;
  • Тих, хто дбає про свою фізичну форму;
  • Людей, які хочуть опанувати техніки самооборони

Основною перевагою вибору бойового мистецтва айкідо є не тільки здобуття навичок з оборони, а й інших складових таких як: духовний розвиток, спілкування у доброзичливій атмосфері, оволодіння техніками розслаблення. Айкідо як комплекс здатне замінити спортзал, похід до психотерапевта, духовні практики та багато іншого. Не бійтеся зробити перший крок і почати займатися айкідо, через короткий час ви подякуйте собі за це і досягнете перших відчутних результатів.

Айкидо на Минской

Користь від тренувань айкідо на Мінській:

Так що ж такого пропонує Айкідо на Солом’янці дорослій людині, яка цілком сформувалася, на відміну від інших бойових мистецтв?

Відсутність суперництва.

Одним з основних завдань Айкідо є не перемога над супротивником, а перемога над своїми слабкостями: боягузливістю, лінощами, егоїзмом та іншими негативними якостями сучасності, які вже давно стали масовими. Саме з цієї причини в Айкідо не прийнято спарингових змагань. Повірте, битв із вашим власним «Я» буде більш ніж достатньо.

Загартування тіла та духу.

За допомогою розумової, фізичної та духовної дисципліни, яка поширюється не тільки на час перебування в залі, а й на всі інші аспекти життя, можна досягти серйозних якісних змін. Мій особистий досвід показує, що тренування Айкідо дозволили значно розвинути позитивні риси мого характеру, знизивши роль негативних.

Здатність здобути перемогу над сильнішим партнером.

Цей той самий основний принцип Айкідо, суть якого у використанні енергії противника проти нього самого. Природно, це не магія і не чаклунство, а елементарне знання законів фізики та анатомії людини, помножені на роки старанних тренувань, які до всього іншого, розвивають та загострюють тонкі почуття, такі як таймінг та читання намірів.

Айкідо у Києві
Назва Посилання (Докладніше)
на Оболоні
ТРЦ "Дрім Таун -1" адреса: Оболонський пр. 1б
на Героїв Дніпра
ДНЗ "Радуга", адреса: Прирічна 19Б
на ст.м. Славутич
адреса: вул.Іжевська, 15а
на Ахматовій
Ганни Ахматової, 14а
на Позняках
Школа №309, просп. Петра Григоренка 21-Б, спортазл на 2 поверсі
на Славутичі
д/с «Талантвіль», провулок 1-ий Лісостеповий д.16а
на Осокорках
Київська Інженерна Гімназія, адреса: Княжий затон 12А
на Мішуги
Клуб єдиноборств «Cortez», вул.Олександра Мишуги, 2
на Голосієво
Клуб єдиноборств «Атлет», вул.Академіка Вільямса, 5А
На Васильківській
Школа «Think Global», вул.Академіка Вільямса, 72
на Борщагівці
Шинбукан-додзьо, вул.Симіренка, 5А
на Вокзальній
Спорткомплекс КНУБА (КІСД), Вул.Освіти,3
на Харьківскій
Гімназія 261, адреса: Архітектора Вербицького, 7
на Чавдар
вул.Єлизавети Чавдар, 12
на Мінській
адреса:вул.Маршала Тимошенко, 9