Айкідо на Мишуги, тренування відбуваються за адресою: вул. Олександра Мишуги, 2

Айкідо на Мишуги. Локація:

Розклад тренувань з Айкідо на Мишуги.

ДніПНВТСРЧТПТСБ
ДІТИ18:00-19:0018:00-19:0012:00-13:00
Дорослі19:00-20:0019:00-20:0012:00-13:00

Переваги Айкідо на Мішуги:

Якщо порівнювати айкідо з іншими відомими в нашій країні та в усьому світі бойовими мистецтвами, то на користь нього одразу каже кілька факторів:

 1. Відсутність агресії та насильства;
 2. Здатність формувати правильне у всіх відносинах світогляд;
 3. Здатність однаково зміцнювати тіло і дух.

Основні стилі Айкідо:

Айкідо може похвалитися різноманітністю напрямків. Загалом фахівці виділяють понад три десятки стилів бойового мистецтва. Кожен вид має власну філософію та характерні прийоми.

Самые популярные направления:

Томікі-рюЄсінканАйкікай
у цьому стилі гармонійно поєднуються техніки айкідо та дзюдо. Прийоми першого єдиноборства застосовуються спортсменами віддалено, другого – на ближній дистанції.на тлі інших, цей напрямок виділяється потужними та сильними рухами, глибокими стійками та ударами по життєво важливих точках. Техніка ґрунтується на шести ключових рухах, виконуючи які, спортсмен навчається правильному перенесенню центру тяжкості свого тіла, усвідомленню центральної лінії, почуттю рівноваги.стиль, що прийшов із традиційної школи єдиноборства. Суть «роби як я» говорить про необхідність намагатися з максимальною точністю відтворювати рухи майстра. Ключова відмінність напряму – вкрай м’яке виконання всіх прийомів, що прирівнює спаринг-виступи до занять танцями.

Айкідо на Мишуги. Принципи:

Основні принципи айкідо полягають у використанні дій противника проти нього самого, створення для нього незручного становища, при якому виключається можливість сфокусувати силу в одній точці. За такого підходу будь-яка техніка буде максимально ефективною.

Форма наповнюється змістом за рахунок балансу трьох складових:

 1. Почуття простору (стійка, переміщення, рівновага та дистанція).
 2. Почуття міри (вибір дії з технічного рівня).
 3. Почуття часу (таймінг, тобто здатність вибрати правильний момент для контратаки).

Відео про айкідо:

Айкідо на Мишуги для дітей

Користь для здоров’я від занять айкідо для дітей незаперечна:

 • Прийоми виконуються рахунок переміщень, кидків чи утримань, відходів з лінії атаки. Ударів та блоків у спортивному айкідо немає.
 • Більша частина приділяється страховці: Дитина, яка займається айкідо, випадково спіткнувшись або послизнувшись, впаде правильно і, обтрусившись, піде далі без синців і шишок. У цьому навички правильного падіння залишаться в нього протягом усього життя.
 • На заняттях багато часу приділяється відпрацюванню стійок із прямою спиною, тому проблеми з порушенням постави у дитини не буде. Айкідо у дії вражає красою та грацією рухів, що нетипово для секцій єдиноборств.
 • Спочатку під час занять діти мало втомлюються, т.к. вивчають найпростіші рухи. Потім у міру того, як вони освоюються, підвищується складність тренувань і збільшується навантаження. Результат – організм адаптується до навантажень поступово, що особливо важливо, якщо раніше дитина ніколи не займалася спортом.
 • Все тренування діти проводять босоніж на татамі, шорстка і прохолодна поверхня якого сприятливо впливає на ступні ніг та стимулює біологічно активні точки. Це особливо актуально у прохолодну пору року, коли дитина довго змушена перебувати у взутті.