Бокс для дівчат Київ у СК «Міксфайтер» запрошує всіх бажаючих на тренування початкового та просунутого рівня підготовки, починаючи з 6 років. Ми можемо давати індивідуальні та групові тренування з боксу у багатьох районах Києва. Починаючи від ігрової форми для дітей і закінчуючи серйознішим підходом для дорослих на професійному рівні підготовки. Тут ви можете отримати той рівень підготовки, на який ви витрачаєте.

Школа боксу для жінок — усі секції

Секції Боксу

Є можливість займатися і персонально, і в групі. Школа боксу для жінок є у різних районах Києва. Залежно від району може ціна відрізнятись, тому уточнюйте інформацію по телефону або смс. Вас повністю проконсультують з усіх питань і ви зможете зробити вибір.

Бокс для початківців. Чому саме бокс

Жіночий бокс зараз користується популярністю у прекрасної половини людства з різних причин. Регулярні заняття боксом сприятливо впливають на фізичний та емоційний стан дівчат. Завдяки підвищеним навантаженням можна швидко знайти бажані форми за невеликі терміни. Всім відомо, що бокс — вид спорту, що включає в себе здоров’я та красу.

Завдяки інтенсивним, частим та енергійним тренуванням у школі боксу для жінок можна стимулювати кровообіг, а також покращити роботу опорно-рухового апарату. В результаті завзятих занять формується красива, рівна постава.

Бокс для дівчат. Екіпірування

Вже на першому етапі занять слід підібрати зручні кросівки та спортивний одяг призначений суто для цих цілей. Краще відразу віддати перевагу боксеркам – це спеціальний та оптимальний тип спортивного взуття на тонкій та гнучкій підошві, які надійно фіксують ногу. Якісне взуття забезпечить стійкість на рингу під час активних рухів.

Рукавички та еластичні бинти для фіксації пальців — важливий елемент екіпірування, його краще підбирати, вислухавши поради фахівця, який зможе сказати які потрібно брати, а які не потрібно. Якщо в планах є проведення спарингів, а не просто заняття з боксерською грушею та загальнофізичні вправи на витривалість, то капа та шолом убережуть голову та зуби від травм, ставши важливою необхідністю. Також бокс для жінок у Києві передбачає покупку спеціальних грудних протекторів.

Що дають заняття у школі боксу для жінок

Одна з найбільших переваг жіночого боксу — його емоційна сторона. У боротьбі з самою собою та суперницями дівчата знаходять:

  • вищу самооцінку;
  • швидке зняття стресу при активному занятті;
  • покращену координацію рухів;
  • можливість перемогти себе якщо докласти зусиль;
  • вищий поріг чутливості.

У фізичному плані дівчата одержують гарне, добре збалансоване тіло, зниження ваги, відмінну витривалість.

Початок тренування у боксі

Дівчата зазначають, що найважче у боксі їм даються кілька перших місяців тренувань, поки триває процес адаптації до навантажень. Навіть якщо раніше фізична форма була бездоганною, новий вид інтенсивних навантажень відразу позначається на самопочутті. У цей період рекомендується відвідувати заняття у групі новачків, не форсуючи події та пристосовуючись до нового ритму спортивного дозвілля. Навчання у групі з досвідченішими суперниками підходить лише амбітним особистостям, які не боїться психологічного пресингу з їхнього боку, що неминуче в контактних видах спорту.

Вибір секції – дуже важливий аспект

Для вибору секції боксу для дівчат потрібно почитати відгуки, знайти свого тренера, визначитися з програмою самооборони. Тільки в такому разі заняття принесуть користь та будуть максимально ефективними.

Бокс для дівчат Київ пропонує СК «Міксфайтер». Тут проходять різні види тренувань, які включають комплексний підхід, методи фізичної та психологічної підготовки дівчат. Тренування триває щонайменше 1,5 години.

Бокс для девушек Киев

Чим ми можемо вам допомогти у боксі для жінок

Насамперед – це позбавлення від негативної енергії та заряд дофаміном, а саме – гормоном щастя. Покращується настрій та з’являється стан задоволення. Результати не змушують довго чекати, і їх можна помітити протягом 1-2 місяців: зниження ваги, підвищена витривалість, відсутність задишки, поліпшена сила удару і, звичайно ж, збудований захист.

До школи боксу для жінок у СК «Міксфайтер» ви можете отримати всі ті аспекти, які описані вище, отримати нові знайомства та відкрити для себе нові можливості.

Також можете ознайомитись з нашим YouTube каналом.