Бокс для початківців у СК «Міксфайтер» запрошує всіх бажаючих на тренування початкового рівня підготовки, починаючи з 6 років. Ми можемо давати індивідуальні та групові тренування з боксу у багатьох районах Києва. Починаючи від ігрової форми для дітей і закінчуючи серйознішим підходом для дорослих на професійному рівні підготовки.

Бокс для новачків — усі секції

Секції Боксу

Є можливість займатися і персонально, і в групі. Бокс для новачків є у різних районах Києва. Залежно від району ціна може відрізнятися, тому уточнюйте інформацію по телефону або смс. Вас повністю проконсультують з усіх питань і ви зможете зробити вибір.

Бокс для початківців. Чому саме бокс

Немає питання простіше, ніж цей вид спорту. Бокс, це відмінне тренування, можливо найважчий з усіх видів спорту. Він вимагає швидкість, швидкість, спритність, витривалість та досконалу психологічну стійкість. Це приємна наука, але водночас це жорсткий і брутальний спорт. Але один аспект тут дуже очевидний – це те, що хтось починав з нуля, не було майстрів із пелюшок. Цей факт дає можливість проявити себе будь-кому, хто готовий наполегливо працювати щоб досягти вершин.

Що важливіше, бокс просуває людину набагато далі, ніж вона колись могла собі уявити. Бокс для початківців робить майбутнього спортсмена максимально живим, смиренним у поразці і неймовірно блискучим у перемозі. Бокс для новачків вивільняє справжнього бійця, який сидить глибоко усередині кожного з нас.

Базова стійка боксу для початківців

Бокс для новачків неможливо уявити без базової стійки. Вона навчає атаці та одночасно захисту. У стійці ви захищені та руки готові до нападів. Це дуже важливий аспект. З придбанням нових навичок у вас будуть розвиватися ефективніші рухи тіла та нападники. Потрібно навчитися правильно ставити свою стійку. Для цього треба, щоб носок передньої ноги та п’ята задньої ноги знаходилися на лінії орієнтовного центру. Права рука повинна розташовуватися із задньої сторони (якщо ви правша). Необхідно стояти на злегка зігнутих у колінах ногах (для зручного руху). Голова має бути за рукавичками, очі повинні стежити за супротивником через рукавички.

Базовий рух ніг

У боксі для новачків, тренування для стартує з навчання підкрою та трюкам з поворотом на опорній нозі. Дія спочатку буває складною, оскільки багато хто має звичку відстрибувати від статі. З незвички завжди буває складно. У боксі слід тримати свої стопи на поверхні. Це потрібно, щоб постійно бути готовим до нападу, захисту. Ця навичка послужить вам хорошу службу в бою. Хорошій роботі ніг можна навчитися, якщо прищепити хорошу координацію.

Стандартний підступ

У відповідь на популярне запитання: «Вибравши бокс, з чого почати новачкові?» — Тренера рекомендують вивчити спочатку роботу. Робота зводиться до того, що ви крокуєте провідною ногою і потім підтягуєте другу ногу. Техніка сприяє тому, що ви отримуєте наголос. Це допомагає швидко атакувати та захищатися від ударів супротивника та контратакувати. Підступ не дозволяє переміщатися або перехрещувати свої ноги, що дозволяє тримати рівновагу.

Розворот на нозі

Це ще одна важлива техніка у боксі для новачків. Розворот роблять на передній нозі. Цей прийом використовується для захисту, щоб уникнути нападів і знаходити нові місця для контратаки. Поворот на нозі ефективний, оскільки дозволяє йти убік при небезпеці, що насувається.

Тепер ви знаєте, що являє собою бокс для початківців. Як бачите, особливих знань спорт не потребує. Головне мати бажання і прагнення осягати щось нове і трудиться.

Бокс для начинающих

Чим ми можемо вам допомогти у боксі для початківців

Насамперед – це позбавлення від негативної енергії та заряд дофаміном, а саме – гормоном щастя. Покращується настрій та з’являється стан задоволення. Результати не змушують на себе довго чекати, і їх можна помітити протягом 1-2 місяців: зниження ваги, підвищена витривалість, відсутність задишки, покращена сила удару і, звичайно ж, збудований захист.

У нашому клубі з боксу в СК «Міксфайтер» ви можете отримати всі ті аспекти, які описані вище, отримати нові знайомства та відкрити для себе нові можливості.