Бокс на Березняках, Розташування: вулиця Березняківська, 26Б, Київ, тренування проводяться для початківців та профі від 6 до 60 років. Заняття можуть проводитись у групах або індивідуально

Бокс на Березняках. Місце розташування

Расположение секции на Березняках

Бокс на Березняках. Графік тренувань:

ГрупаПнВтСрЧтПтСб
Діти18:30-20:0018:30-20:0018:30-20:00
Дорослі19:00-21:3019:00-21:3019:00-21:30

Бокс на Березняках. Вартість занять

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
250 грн1500 грнвід 500 грн
Більш детально можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону

Бокс на Березняках. Історія боксу.

Бокс на Березняках – це спортивний вид єдиноборства, де дозволені удари кулаками у спеціальних рукавичках. Цей контактний вид єдиноборства сприяє фізичному розвитку спортсмена, вихованню моральних якостей та сили духу.

Історичні дані про бокс відстежуються кілька тисяч років тому. Ще в Єгипті можна було зустріти зображення на фресках про кулачні бої. Цікаві подробиці містяться на шумерських та мінойських рельєфах. Цим знахідкам близько 7000 років до зв. е. За даними історії, бокс отримав назву єдиноборства лише 688 року до н.е. За часів, коли бокс включили до програми античних Олімпійських ігор, тоді ж і сформувалися правила боксу.

Історичні дані про бокс відстежуються кілька тисяч років тому. Ще в Єгипті можна було зустріти зображення на фресках про кулачні бої. Цікаві подробиці містяться на шумерських та мінойських рельєфах. Цим знахідкам близько 7000 років до зв. е. За даними історії, бокс отримав назву єдиноборства лише 688 року до н.е. За часів, коли бокс включили до програми античних Олімпійських ігор, тоді ж і сформувалися правила боксу.

Нині бокс дуже популярний. І для того, щоб підготувати хорошого спортсмена, потрібен досвідчений тренер. У СК «Міксфайтер» на Березняках, профі своєї справи. Приходьте, і ви переконаєтеся самі!

Бокс на Березняках. Правила боксу

Перші склепіння правил з боксу, було створено журналістом Джоном Грехеном в 1867 році. У якому обговорювалися три основні критерії:

 • розмір рингу;
 • тривалість раундів;
 • вага рукавичок та багато іншого

Ці правила лягли в основу сучасних правил про бокс.

 • Боксерський поєдинок поділяється на раунди;
 • Кожен раунд триває 3-5 хвилин;
 • Між раундами 1 хвилина відпочинку;

У яких випадках закінчується боксерський поєдинок?

 • один із учасників збитий з ніг і не піднімається протягом 10 секунд;
 • після 3-го нокдауну;
 • боксер отримав травму і не в змозі захищатись – технічний нокаут

Якщо в бою раунди були без нокауту, переможець призначається за кількістю очок. Якщо рахунок за очками однаковий, то переможцем стає той, хто виграв за очками більше раундів. Буває нічия.

У бою дозволено лише удари кулаками, і жодною іншою частиною тіла. У бою не можна штовхатися, тримати суперника, плюватися, кусатися.

Бокс на Березняках. Чим корисні тренування у нас?

Користь боксу – це дуже популярна тема. Адже багато хто вважає досі, що бокс є виключно чоловічим виглядом, який допомагає представникам сильної статі виплеснути агресію. Але це не так. У наш час бокс — це різнобічний вид спорту, ним можуть займатися чоловіки та жінки.

Тренування у СК «Міксфайтер» на Березняках просять найкращі майстри своєї справи. На наші заняття можуть приходити всі охочі, незалежно від статі та віку. Тренування у нас дозволять вам освоїти ази самооборони, зміцнити обмін речовин та скинути зайві кілограми.

Прийшовши до нас на Березняки, наші тренери допоможуть вам вибрати напрямок тренувань більш підходящий для вас. Тренування з боксу відрізняються для професіоналів і бажаючих покращити загальну фізичну підготовку.

Тренування на Русанівці проводять у максимально безпечному режимі з максимальною самовіддачею, при цьому ризик отримання травми зведений до мінімуму.

Бокс на Березняках. Причини займатися боксом

Перше місце за популярністю силових видів єдиноборств належить боксу. Бокс входить у основу багатьох бойових мистецтв. Заняття боксом дадуть лише позитивні навички, які стануть у нагоді у реальному житті. Щоб мати ці навички, вам необов’язково займаються професійним боксом.

Причини займаються боксом:

 • Заняття боксом дадуть вам впевненість, стійкість та спокій. Навчать вас ставиться до життя по-іншому.
 • Зіберуться у скрутну хвилину і розслабиться, коли немає необхідності витрачати сили.
 • Регулярні тренування додадуть вам якості переможця. Для кожної людини вольові якості відіграють важливу роль.

Бокс на Березняках. Переваги занять.

Ще довго бокс займатиме у світових рейтингах перші місця. На користь цього свідчить фізична сутність людини, виявляти свої основні інстинкти. Наші регулярні заняття допоможуть вам стати сильнішими, витривалішими, бути завжди в хорошій формі.

Переваги занять на Березняках:

 • Добре відкоригована фігура;
 • Впевненість у собі та у своїх силах;
 • Можливість захисту у непередбачених ситуаціях;
 • Заняття у нас корисні як чоловікам, так і дівчатам;
 • Підвищиться ваша самооцінка та мужність;
 • Тренування позитивно вплинуть на роботу легенів та серця;
 • Підвищиться уважність, що дозволить якнайшвидше реагувати на ситуації.

Тренування з боксу — це ідеальна антистрес-терапія, яка знімає напругу, негатив та прибирає сторонні думки.

Бокс на Березняках. Бокс для дівчат

Тренера у СК «Міксфайтер» на Березняках не ділять на затишних та слабких. Заняття проводяться одному рівні в дружній амосфері всім. Після наших тренувань у дівчат з’являється впевненість у собі. З’являється життєрадісний настрій.

Користь тренувань для дівчат:

 • допомагають відчутно скинути зайву вагу після двох-трьох тижнів активних тренувань;
 • розробляють силу волі, підвищують самооцінку та допомагають контролювати вируючі емоції.
 • змушують мозок посилено працювати, продумувати різні комбінації, передбачати удари супротивника, вибудовувати правильний захист;
 • Навчать прийомів самооборони.

Все це ви можете відчути на собі, тільки у разі регулярних занять, розумного підходу до справи та виконання певних правил.

Як казав Майк Тайсон: «До тих пір, поки ми наполегливі й терплячі, ми можемо отримати все, що нам завгодно».

Усього можна досягти, якщо дотримуватися цих правил.

Відео з тренувань з боксу на Березняках:

Міксфайтер Київ — спортивний клуб ММА, боксу, кікбоксингу, тайського боксу

Міксфайтер. Березняки – спортивна сім’я

СК «Міксфайтер» на Березняках — це клуб, де вам допоможуть знайти себе. У нашому клубі на вас чекають досвідчені майстри своєї справи. Наші майстри виховали не одне покоління найуспішніших спортсменів. У нас у клубі ви можете вибрати один з трьох напрямків, найбільш підходящий для вас:

Спортивне – цілеспрямована підготовка до змагань;

Прикладне — для тих, хто займається «для себе»;

Оздоровчо-підготовче — ідеально підходить для тих, хто хоче встановитися після травм або зміцнити здоров’я.

Міксфайтер Київ – це велика спортивна сім’я, якщо ви прийдете до нас, вам уже не захочеться від нас йти, бо ви станете членом цієї великої спортивної родини.

Наше спілкування не обмежується лише тренуваннями. Ми любимо також провести час зі своїми учнями, адже часто саме на секції ви знайдете своїх, можливо, найкращих та вірних друзів на все життя.

Фільми про бокс: «Роккі», «Боєць», «Малишка на мільйон», «Нокдаун», «Лівша», «Алі», «Перша рукавичка», «Шалений бик».