Бокс на Оболоні у спортивному клубі «Міксфайтер» знаходиться недалеко від метро, біля Dream Town по просп. Оболонський, 16Д (239 школа). Тренування доступні для всіх бажаючих: діти, дорослі, дівчата, хлопці без досвіду, з досвідом.

Місцезнаходження зали

Графік занять

ГрупаДні занятьЧас
Група 1 (з 5 – 12 років)ВТ ЧТ16:30 — 17:30
Група 2 (з 13 років та дорослі) ВТ ЧТ 17:30 — 18:45
Група 3 (з 5 – 12 років) ВТ ЧТ 18:45- 19:45
Група 4 (з 13 та дорослі) ВТ ЧТ 19:30 — 21:00
Група 3 (з 5 – 12 років)СБ11:00 — 12:15
Група 4 (з 13 та дорослі)СБ12:15 — 13:30

Вартість тренувань

Разове заняттяАбонемент на місяцьПерсональне тренування
150 грн1000 грн500 грн/година

Тренерський склад на Оболоні

Тренування в даному клубі проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів — стаж роботи понад 10 років, які мають досягнення в аматорському та професійному боксі, величезний багаж знань та вмінь, що виховали не одне покоління успішних професійних спортсменів та аматорів. На заняттях застосовуються знання теорії та методики підготовки спортсменів як у аматорському спорті, так і у спорті найвищих досягнень – професійному спорті.

Фото залу на Оболоні

Брюс Лі

Я не боюся тих, хто відпрацьовує 10000 прийомів. Але я б побоювався тих хто відпрацьовує один прийом 10000 разів

Варіанти тренувань боксу на Оболоні

Персональні тренування

Ви працюєте з тренером тільки вдвох. Ви заздалегідь обговорюєте час тренування з адміністратором (щонайменше за день бажано). Далі, цілу годину вся увага тренера йтиме у ваш бік. Він зможе підібрати вам оптимальний варіант тренувань, щоб ви отримували постійне навантаження для зростання ваших навичок та характеристик тіла.

Групові тренування.

Ви займаєтеся в групі, яку вибрали спочатку. Кількість людей буває різною. У вас є спільний чат, де ви спілкуєтесь з тренером та іншими учасниками. Там можливі зміни графіка, якщо проголосує більшість. Група не перевищує допустимий максимум за нашими поняттями, щоб вам було комфортно тренуватися та підвищувати свої навички.

Розвиток характеру та бійцівських якостей.

Тут ви зміцните своє тіло і загартуйте дух, приведете себе в тонус. Поставте собі нокаутуючі удари руками, навчитеся захищатися від ударів супротивника, зрозумієте основні тактичні схеми ведення поєдинку залежно від антропометричних, функціональних та швидкісно-силових особливостей супротивника. Навчіться перемагати фізично сильніших супротивників за рахунок раціонального застосування сили в потрібний момент, за рахунок техніки та тактики.

Тренування для дітей та дорослих з боксу на Оболоні.

Багато хто запитує куди віддати тренуватися свою дитину — щоб був результат, і щоб дитині було цікаво. Бокс на Оболоні в СК Міксфайтер — це чудовий вибір!

Бокс є базовим початковим напрямом підготовки багатьох спортсменів. Дуже багато професіоналів починали у ранньому віці саме з боксу. Оптимальний вік на їхню думку – з 6 років.


Нижче наведено відео з тренування, де тренер пояснює учням як захищати себе від атак атак противника. Дуже важливо, щоб на тренуванні тренер саме працював, пояснював та коригував учнів, особливо юного віку, щоб вони спочатку закладали правильну механіку рухів у «підкір».

У нашому клубі важливе спілкування.

Тут ви поставите собі коронну зв’язку ударів за допомогою тренера, навчитеся бити на повну силу не травмуючи себе по мішках та інших снарядах, виробите швидкісно силові властивості свого тіла за допомогою снарядів, джгутів та обтяжень у зоні для фізичної підготовки.

Тут ви знайдете вірних, сильних духом та тілом друзів, які матимуть з вами спільні інтереси, оскільки бокс – це не спорт, а стиль життя, а ще – шлях бійця та шлях спортсмена. Бокс на Оболоні у СК Міксфайтер – це хороший спосіб знайти друзів та знайомих!

Крім того, дружба з нами не обмежується лише заняттями.
Ми любимо проводити час зі своїми вихованцями, адже часто саме на секції ми знаходимо своїх, можливо, найкращих і відданих друзів на все життя.

Інші види єдиноборств у клубі Міксфайтер Київ на Оболоні:

  1. Рукопашний бій;
  2. Кікбоксінг;
  3. Тайський бокс;
  4. ММА;
  5. Карате;
  6. Боротьба;

Змагання з боксу у Києві.

Бокс – це складний та захоплюючий вид спорту. Він вимагає від займається спортом витривалості і фізичної сили, оптимальної реакції, зосередження і координації, а також вольових аспектів. Вміння боксера стають дуже потрібними у важких небезпечних ситуаціях, у той час коли потрібно зберегти себе і близьких людей. Крім цього, впевненість у своїх силах впливає на поведінку, знижуючи здатність вчинення легковажних дій та посилення конфліктних ситуацій.

Тому, дуже важливо для будь-кого, хто займається участь у змаганнях. Саме тут ви зможете закріпити набуті навички та бути впевненим у тому, що ви зможете застосувати їх у реальній ситуації.

Зазвичай наші спортсмени беруть участь у змаганнях таких федерацій як: