Бокс на Теремках, Розташування : м. Київ, метро Теремки/метро Іподром, вул. Маршала Якубовського 7, у тренувальному залі школи №220 на тренування з боксу приймаються всі бажаючі від 5 до 60. Заняття можуть проводитися індивідуально або в групах.

Бокс на Теремках. Локація:

Карта на Іподромі

Бокс на Теремках.

Розклад на Іподромі
Група та напрямок Дні тренувань та розклад Тривалість
Діти (6-13 років) Пн Ср Пт 16:00 1 - 1,5 год
Діти (6-13 років) Пн Ср Пт 17:00 1 - 1,5 год
Діти (6-13 років) Пн Ср Пт 18:00 1 - 1,5 год
Юнаки та дорослі (12-60 років) Пн Ср Пт 19:00 1,5 год
Юнаки та дорослі (12-60 років) Пн Ср Пт 20:00 1,5 год

Бокс на Теремках. Ціна занять

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
від 100 грнвід 800 грнвід 400 грн
Більш детально можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону

Історія Боксу

Історія боксу налічує не одну тисячу років. Різного роду згадки про кулачних боях зустрічаються в Єгипті (зображення на фресках), а також на мінойських та шумерських рельєфах. За одними даними перші знахідки датовані 4000 років до н.е., за іншими 7000 років до н.е. Прийнято вважати, що спортивним видом єдиноборств бокс став у 688 році до н.е. після того, як був включений до програми античних Олімпійських ігор.

У 1867 році журналістом Джоном Грехеном Чемберсом було розроблено перше зведення правил з боксу. Вони обумовлювалися: розмір рингу, вага рукавичок, тривалість раундів тощо. Пізніше правила лягли основою сучасних правил у боксі.

У 1904 році бокс був включений до програми Олімпійських ігор.

Бокс на Теремках.СК «МІКСФАЙТЕР»

Бокс — це найрозвиненіший вид спорту в Україні, а боксери родом з України по праву вважаються найкращими з найкращих у всьому світі. З успіхами Василя Ломаченка, Олександра Усика та братів Кличків він ставав лише популярнішим в Україні. Бокс — це стародавній вид спорту, незважаючи на стереотип про його молоду історію.

Бокс на Теремках
Бокс на Теремках- +380956015604 +380973406454 Тренування для дітей та дорослих будь-якого рівня підготовки. Запис на заняття

.  

Бокс на Теремках. Заняття СК «Міксфайтер»

Бокс на Теремках
Бокс на Теремках — Тренування для дітей з 5 років

При відвідуванні наших занять Бокса на Теремках у СК «Міксфайтер» ви зможете освоїти основні ази управління своїм тілом, розумом та емоціями. Тренування боксу у нашому спортивному кулубі на Теремках допоможуть відновити сили за рекордно короткі терміни, зміцнять здоров’я та повернуть легку гнучкість та юність своєму тілу.

Для результативного тренування боксери особливо надають важливості:

 • відпрацювання комбінацій атак та захистів з партнером
 • техніці атак та обороні від атак суперника.
 • спеціалізованої силової та високошвидкісної роботи
 • тактичної та спеціальної психологічної підготовки

Бокс на Теремках. Переваги занять

Люди, які займаються боксом у нас на тренуваннях, отримують такі переваги:

 • будуть підтягнутими та добре фізично розвинені;
 • зможуть захистити себе у непередбачених ситуаціях;
 • навантаження відразу на всі групи м’язів, включаючи корпус, ноги та мозкове навантаження;
 • відмінна можливість «випустити пару» і емоційного розвантаження;
 • заняття корисні як дівчатам, і чоловікам;
 • підвищується самооцінка та мужність;
 • бокс позитивно впливає на роботу легенів та серця;
 • покращується уважність, що дозволяє швидко реагувати на ситуації.

В наш час особливо важливо вихлюпувати негативну енергію. У сучасному світі дуже багато стресів, і якщо вчасно не позбавитися напливів негативу, то депресія вам забезпечена. Щоб уникнути неприємних ситуацій, допомогою може бути заняття боксом. У залі на тренуваннях можна виплеснути всю пару, і після чого з новими силами повернутись до справ. Крім емоційної допомоги, при постійних заняттях, фізичний стан також гарантовано покращити

Найпоширеніші міфи про бокс

Багато хто з боятися піти на цей крок, думаючи, що після цього їх життя зміниться в гірший бік, але безліч припущень хибні і не варто в них вірити:

 1. Боксери безглузді. Бокс визнаний другим, після шахів діяльністю, де дуже важливі та активно використовуються розумові здібності.
 2. Щоб вміти боксувати, потрібно займатися змалку. Багато людей починають заняття в досить усвідомленому віці і навіть переходять на професійний рівень. Досягти результатів можна як у 8 так і в 48, тільки потрібно докласти зусиль.
 3. Якщо боксер битиметься без рукавичок, то зламає пальці. Може бути і так. Проте бувають і непередбачені випадки, коли заняття боксом дає можливість швидко зорієнтуватися, і вирішити проблему.
 4. Займатися боксом краще лише чоловікам. Це не правильне припущення, тому що доведено, що дівчатам корисно виплескувати свою енергію, для кардіо навантажень, та й для самооборони корисно.

Відео з тренувань з Боксу на Теремках:

Міксфайтер. Твоя спортивна сім’я.

Тренування в «СК Міксфайтер» проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають профільну освіту, значний багаж знань та вмінь, що виховали не одне покоління успішних спортсменів. На практичних заняттях тренера завжди застосовують знання теорії та методики підготовки спортсменів як у аматорському спорті так і у спорті вищих досягнень – професійним спортом

Приходьте на тренування з боксу до клубу «Міксфайтер». Ми допоможемо вам зняти стрес і втому після напруженого дня!

Наше спілкування не обмежується лише тренуваннями.
Ми любимо також провести час зі своїми учнями, адже часто саме на секції ви знайдете своїх, можливо, найкращих і вірних друзів на все життя.