Бокс на Шулявці. Тренування для дітей та дорослих. Ми знаходимося за адресою: м. Київ, вул. Гарматна,10.

Бокс на Шулявці. Локація:

Заняття на Шулявці

Розклад тренувань з Боксу на Шулявці.

ГрупаДні тренуваньЧас
Група 1ПН СР ПТ16:00 — 17:00
Група 2ПН СР ПТ17:00 — 18:00
Група 3ПН СР ПТ18:00 — 19:00
Група 4ПН СР ПТ19:00 — 20:30
Група 5ПН СР ПТ20:30 — 22:00

Бокс на Шулявці. Ціна занять

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
від 100 грнвід 800 грнвід 400 грн
Більш детально можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону

Бокс на Шулявці. Наші можливості:

У СК «Міксфайтер» можуть займатися люди практично різного віку, незалежно від статі. До кожного вихованця застосовується індивідуальний підхід. Дівчата, хлопці та їхні батьки завжди зможуть знайти у нас гідне заняття, яке значно підніме моральний дух та фізичний стан.

Бокс на Шулявці для дітей та дорослих пропонує таке:

 • Проведення занять суворо під наглядом тренера, що унеможливлює отримання травм;
 • Спаринги проводяться виключно з урахуванням усіх фізичних та моральних якостей після відповідної підготовки;
 • Залежно від навичок ви зможете стати справжнім спортсменом чи просто зміцнити тіло та дух;
 • Наші наставники намагаються максимально передати початківцям та цілеспрямованим вихованцям досвід та майстерність;
 • Унікальний підхід до тренувань;
 • Можливість проведення зайняття

Відео з тренувань з Боксу:

Переваги заняття боксом:

 • Втрата ваги. Заняття боксом справді впливає на зниження ваги. Інтенсивні тренування дозволяють спалювати багато калорій. Тим самим ви позбавитеся зайвої ваги.
 • Ви отримуєте повне тренування тіла. Тренування боксу включає все ваше тіло. Багато хто думає, що це стосується лише верхньої частини тіла, але це далеко не так. Для того, щоб вкласти всю силу у власний удар, потрібно правильно передати енергію вгору по ногах, до плеча, руки і вже кулака.
 • Висока витривалість. Ще чим корисний бокс, так це чудовий спосіб для зміцнення вашої серцево-судинної системи, і можливість зберегти її здоровий вигляд. Це все завдяки розвитку вашої витривалості. Хороша витривалість вам знадобиться скрізь. Вона необхідна для подальшого навчання, оскільки тренування дуже інтенсивне, і виконуючи ці тренування, ви розвиваєте свою витривалість.
 • Впевненість в собі. Одна з найунікальніших переваг боксу – це впевненість у собі. Навіть не тому, що ви виглядатимете здорово, з кубиками на пресі та величезними біцепсами. Підвищення своєї впевненості до вас прийде від знання, що ви зможете захистити себе, коли це буде необхідно. Адже в наш неспокійний час вміння захистити себе у світі означає дуже багато для людини.

Бокс на Шулявці для дітей: плюси

Бокс на Шулявці для дітей – це місце, де дітей навчають правильному сприйняттю спорту. Кожне тренування має фізичні навантаження, але вони дозовані. Для початку проводиться правильна та поетапна підготовка. І бій, який слідує за нею, бійкою не назвеш.

Основні переваги секції з боксу для дітей:

 • активне опрацювання витривалості,
 • відточування координації,
 • покращення роботи психіки.

Хоч як це парадоксально, але відгуки підтверджують: хлопці, які регулярно тренуються, навіть краще встигають у школі. Ось ще одна нагода віддати дитину на бокс.

Бокс для дітей на Шулявці у СК «Міксфайтер» багато хто вибирає тому, що тут працює сильна команда. Кожен тренер учить не «кулаками розмахувати», а зміцнювати свої моральні риси. Ось чому варто записатися на тренування, навіть краще для початку індивідуальні, якщо дитина має проблеми в школі. Наприклад, він не може порозумітися з однокласниками, постійно напружений, злий. Так, це все може бути вікове, і завдання дорослих – допомогти дитині впоратися з труднощами так, щоб не зламати свою особистість, а стати сильнішим і в майбутньому успішнішим.