Бокс на Шулявській, Розташування: м. Київ, метро Шулявка, вул. Гарматна 10, у тренувальному залі ліцею. на тренування з боксу приймаються всі бажаючі від 5 до 60. Заняття можуть проводитись індивідуально або в групах.

Бокс на Шулявській. Локація:

Заняття на Шулявці

Бокс на Шулявці. Тренування:

Розклад на Шулявці Бокс
Група Дні тренувань та розклад Тривалість
Розклад на ПН СР ПТ
Діти (від 6 років) ПН СР ПТ - 16:00 1 год
Студенти та дорослі (17+ років), +збірки (від 14 років) ПН СР ПТ - 17:00 1 год 30 минут
Діти (від 6 років) ПН СР ПТ - 18:30 1 год
Студенти та дорослі (17+ років), +збірки (від 14 років) ПН СР ПТ - 19:30 1 год 30 минут
Студенти та дорослі (17+ років), +збірки (від 14 років) ПН СР ПТ - 20:30 1 год 30 минут

Бокс на Шулявці. Ціна занять

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
250 грн1500 грнвід 500 грн
Більш детально можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону

Історія Боксу

Історія боксу налічує не одну тисячу років. Різного роду згадки про кулачних боях зустрічаються в Єгипті (зображення на фресках), а також на мінойських та шумерських рельєфах. За одними даними перші знахідки датовані 4000 років до н.е., за іншими 7000 років до н.е. Прийнято вважати, що спортивним видом єдиноборств бокс став у 688 році до н.е., після того, як був включений до програми античних Олімпійських ігор.

У 1867 році журналістом Джоном Грехен Чемберсом було розроблено перше зведення правил з боксу. Вони обумовлювалися: розмір рингу, вага рукавичок, тривалість раундів тощо. Пізніше правила лягли основою сучасних правил у боксі.

У 1904 році бокс був включений до програми Олімпійських ігор.

Бокс на Шулявці. СК «МІКСФАЙТЕР»

Бокс — це найрозвиненіший вид спорту в Україні, а боксери родом з України по праву вважаються найкращими з найкращих у всьому світі. З успіхами Василя Ломаченка, Олександра Усіка та братів Кличків він ставав лише популярнішим в Україні. Найкрутішими фахівцями з ударів руками заслужено вважаються боксери, у.о. Намотуйте на руки бойові пов’язки, Огидні мужики розкажуть, як люди вперше почали бити один одного кулаками в обличчя, поступово перетворивши забаву на справжній спорт.

Бокс на Шулявке
Тренування для дітей та дорослих будь-якого рівня підготовки.

Бокс на Шулявці. Заняття в СК «Міксфайтер»

Бокс на Шулявке
Бокс на Шулявці — Тренування для дітей з 5 років

При відвідуванні наших занять Бокс на Шулявці в СК «Міксфайтер» ви зможете освоїти основні ази управління своїм тілом, розумом та емоціями. Хороший удар у щелепу іноді замінює дві-три години безглуздих умовлянь опонента. Однак завдати цього удару правильно не так просто, і вже тим більше складно уникнути «послання».

Для результативного тренування боксери особливо надають важливості:

 • відпрацювання комбінацій атак та захисту з партнером;
 • техніці атак та обороні від атак суперника;
 • спеціалізованої силової та високошвидкісної роботи;
 • тактичної та спеціальної психологічної підготовки.

Бокс Шулявський район. Переваги занять

Люди, які займаються боксом у нас на тренуваннях, отримують такі переваги:

 • будуть підтягнутими та добре фізично розвинені;
 • зможуть захистити себе у непередбачених ситуаціях;
 • навантаження відразу на всі групи м’язів, включаючи корпус, ноги та мозкове навантаження;
 • відмінна можливість «випустити пару» та емоційного розвантаження;
 • заняття корисні як дівчатам, і чоловікам;
 • підвищується самооцінка та мужність;
 • бокс позитивно впливає на роботу легенів та серця;
 • покращується уважність, що дозволяє швидко реагувати на ситуації.

В наш час особливо важливо вихлюпувати негативну енергію. У сучасному світі дуже багато стресів, і якщо вчасно не позбавитися напливів негативу, то депресія вам забезпечена. Щоб уникнути неприємних ситуацій, допомогою може бути заняття боксом. У залі на тренуваннях можна виплеснути всю пару, і після цього з новими силами повернутись до справ. Крім емоційної допомоги, при постійних заняттях, фізичний стан також гарантовано покращити.

Найпоширеніші міфи про бокс

Багато хто бояться піти на цей крок, думаючи, що після цього їх життя зміниться в гірший бік, але безліч припущень хибні і не варто в них вірити:

 1. Боксери безглузді. Бокс визнаний другим, після шахів діяльністю, де дуже важливі та активно використовуються розумові здібності.
 2. Щоб уміти боксувати, потрібно займатися змалку. Багато людей починають заняття у досить усвідомленому віці і навіть переходять на професійний рівень. Досягти результатів можна як у 8 так і в 48, тільки потрібно докласти певних зусиль.
 3. Займатися боксом краще лише чоловікам. Це не вірне припущення, тому що доведено, що дівчатам корисно виплескувати свою енергію, для кардіо навантажень, та й для самооборони корисно.

Відео з тренувань з Боксу на Шулявці:

Захист у боксі.

Міксфайтер. Твоя спортивна сім’я.

Тренування в «СК Міксфайтер» проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають профільну освіту, значний багаж знань та вмінь, що виховали не одне покоління успішних спортсменів. На практичних заняттях тренера завжди застосовують знання теорії та методики підготовки спортсменів як у аматорському спорті, так і у спорті вищих досягнень – професійному спорті.

Приходьте на тренування з боксу до клубу «Міксфайтер». Ми допоможемо вам зняти стрес і втому після напруженого дня!

Наше общение не ограничивается только тренировками.
Ми любимо також провести час зі своїми учнями, адже часто саме на секції ви знайдете своїх, можливо, найкращих і вірних друзів на все життя.