Боротьба на Вокзальній. Тренування для дітей та дорослих. Ми знаходимося за адресою: м. Київ, вул. Стадіонна, 13. Приймаємо дітей та дорослих з досвідом та без.

Боротьба на Вокзальній. Локація:

Розташування на Вокзальній Стадіон

Розклад тренувань з боротьби на Вокзальній

Розклад на Вокзальній
Група Дні тренувань та розклад Тривалість
Понеділок п'ятниця
Група 1 (дорослі ПН СР ПТ) 19:30 - 21:00 1 год 30 мин
Група 2 (з 6 років ПН - ПТ на вибір) 18:00 - 19:30 1 год 30 мин

Боротьба на Вокзальній. Ціна занять

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
250 грн1500 грн500 грн
Більш детально можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону

Тренування з боротьби на Вокзальній:

Щоб успішно займатися вільною боротьбою, необхідно розвивати одночасно гнучкість і силу. Для розвитку гнучкості у тренуваннях використовуються акробатичні вправи, ретельно опрацьовується техніка падіння, розвивається витривалість дихальної системи. Ряд регулярних вправ спрямовано розвиток витривалості і еластичності суглобів. Щоб розвинути силу, проводиться робота на снарядах, комплекси вправ з обтяженням і без нього.

Відео з тренувань боротьби

Боротьба на Вокзальній є поєдинком, де переможцем виходить той, хто покладе на обидві лопатки суперника. Боротьба називається вільною через те, що в ній дозволені захоплення нижче пояса, зачепи та підніжки.

Боротьба на Вокзальній підходить для всіх бажаючих незалежно від статі та віку. Також наш клуб Міксфайтер пропонує секції для дітей із боротьби. Дитина навчається прийомам самозахисту, позбавляється невпевненості, завойовує авторитет серед однолітків. Регулярні тренування сприяють хорошому фізичному розвитку дитини і, як наслідок, з’являється апетит і міцний сон.

Щоб заняття були задоволені та приносили користь, вони повинні проводитися в комфортному місці. У нашому клубі є чудові зали боротьби. Тут все, що потрібно для продуктивних тренувань: простора зала, професійний наставник. Не відкладай на потім, просто запишись і приходь на тренування. Відчуй круту атмосферу нашого клубу та стань справжнім бійцем!

Боротьба на Вокзальній — ЧОМУ САМЕ МИ?

Боротьба на Вокзальній УНІКАЛЬНІ ТРЕНЕРСЬКІ МЕТОДИКИБоротьба на Вокзальній ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД Боротьба на Вокзальній КВАЛІФІКОВАННІ ТРЕНЕРА

5 причин записатися на тренування з вільної боротьби зараз:

Розов’єш всі м’язи відразу

Вільна боротьба – не армрестлінг, тут недостатньо накачати окремі групи м’язів. Тобі буде потрібно рівномірно розвинена мускулатура всього тулуба. Ось побачиш: аполлоном ти виглядатимеш набагато раніше, ніж виграєш свій перший турнір з вільної боротьби.

Поліпшать вашу витривалість

Тренування з вільної боротьби у найкоротші терміни приведуть вас у хорошу форму, покращать циркуляцію крові, роботу всіх органів і ви забудете про перепочинок та слабку витривалість

Станеш спритнішим

Щоб розвинути спритність, не обов’язково вчитися жонглювати чи ходити канатом. Вільна боротьба на Вокзальній для цього теж підійде (дивись відео про вільну боротьбу нижче). На тренуваннях ти вивчиш безліч прийомів вільної боротьби, які тобі доведеться застосовувати в правильній послідовності, швидко перемикаючись з одного на інший. А це і є спритність. Напевно, ти знайдеш їй застосування не лише на килимі, а й у повсякденному житті.

Перестанеш сумніватися

У тебе часто виникають проблеми із прийняттям рішень? Вільна боротьба подарує тобі впевненість. Запитай у будь-якого тренера і він тобі скаже: моральна стійкість — запорука перемоги, а прокачати свою віру в перемогу не менш важливо, ніж м’язи. Згодом ці якості виявляться і у твоєму позаспортивному житті — ти навчишся швидко усвідомлювати, чого хочеш, і приймати правильні рішення.

Залишишся цілий і майже неушкоджений

«Єдиноборство без зброї, побоїв і всілякої бійки», — саме так описав старий Даль вільну боротьбу. І до цього дня в цьому виді єдиноборств суворо заборонено застосування ударів, больових і задушливих прийомів. А це означає, що і можливість отримати травму у вільній боротьбі на Вокзальній все-таки нижча, ніж у низці інших єдиноборств. Ну і, зрозуміло, якщо ти регулярно тренуєшся на килимі, шанс погрібти від вуличних хуліганів взагалі мінімальний.

Борьба на Вокзальной