Боротьба на Печерській у СК «Міксфайтер». Тренування для дітей (від 6 років) та дорослих. Ми знаходимося за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки 34 (посольство Ізраїлю), а також бульвар Лесі Українки 25 (військове училище). Ці локації знаходяться біля метро Печерська.

Боротьба на Печерській. Розташування:

Розташування Боротьби на Печерській
Тренування в Ліцеї Богуна

Боротьба на Печерській. Розклад тренувань:

ГрупаДніЧас
Група 1ПН СР ПТ17:00 — 18:00
Група 2ПН СР ПТ18:00 — 19:00
Група 3ПН СР ПТ19:00 — 20:30
Група 4ПН СР ПТ20:30 — 21:30
Група 5ВТ ЧТ СБ17:00 — 18:00
Група 6ВТ ЧТ СБ18:00 — 19:00
Група 7ВТ ЧТ СБ19:00 — 20:30
Група 8ВТ ЧТ СБ20:30 — 21:30
Точніший графік уточнюйте у адміністратора

Боротьба на Печерській. Вартість занять

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
від 100 грнвід 800 грнвід 400 грн
Більш детально можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону

Боротьба на Печерській. Історія.

З історичних джерел відомо, що у XVIII столітті в Англії була боротьба, в якій борцям дозволялися захвати за ноги та прийоми з діями ніг. У 1904 році вільна боротьба була вперше включена до програми Літніх Олімпійських ігор у Сент-Луїсі (США). Усі 42 спортсмени були зі США. Це сталося через те, що США, використовуючи своє право господарів, увімкнули боротьбу кетч (студентський, аматорський варіант).

Олімпійський комітет погодився та назвав боротьбою вільного стилю. Але європейці не були знайомі з цим видом боротьби і тому ніхто з них не ризикнув взяти участь. Тому Олімпійський турнір з вільної боротьби опинився під загрозою зриву, і тоді американці приурочили свій чемпіонат країни до Олімпіади та організували його як олімпійське змагання.
На наступних Позачергових Олімпійських іграх 1906 греки віддали перевагу греко-римській боротьбі (класичній) боротьбі, прибравши з програми вільну, оскільки вона була для них незнайома.

Борьба на Печерской
Боротьба на Печерській

Підготовка бійця з боротьби — справа не з простих, без грамотного тренера тут не обійтися, під час тренувань використовується велика різноманітність бійцівського арсеналу.

Боротьба на Печерці. Що дадуть заняття?

При відвідуванні наших занять з боротьби на Печерській у СК «Міксфайтер» ви зможете освоїти основні ази управління своїм тілом, розумом та емоціями. Тренування по боротьбі в нашому спортивному клубі допоможуть відновити сили за короткі терміни, зміцнять здоров’я і повернуть легку гнучкість і юність своєму тілу.

Для результативного тренування спортсмени особливо надають важливості:

  • відпрацювання комбінацій із партнером;
  • техніці атак та обороні від атак суперника;
  • спеціалізованої силової та високошвидкісної роботи;
  • тактичної та спеціальної психологічної підготовки.

Боротьба на Печерській. Цікаві факти.

  • Боротьба на Олімпійських іграх у Стародавній Греції була частиною класичного п’ятиборства під назвою пентатлон. Крім неї до пентатлону входили біг, стрибки, метання списа та диска. Греко-римська боротьба вважається одним із найстаріших олімпійських видів спорту. З приходом римлян боротьба набула ще більшої популярності у поєднанні з кулачним боєм і гладіаторськими збройними боями;
  • Греко-римську боротьбу іноді називають класичною. У цьому спорті немає нічиєї, переможець визначається завжди. Якщо під час трьох періодів по дві хвилини у спортсменів сили рівні, то призначається додатковий бій. Атакуючий визначається жеребом;
  • Почата сутичка борців за правилами може закінчитися не лише на обмеженому полі чи килимі. Атака може закінчитися і в залі для глядачів, якщо спортсменів туди занесе.

В наш час особливо важливо вихлюпувати негативну енергію. У сучасному світі дуже багато стресів, і якщо вчасно не позбавитися напливів негативу, то депресія вам забезпечена. Щоб уникнути неприємних ситуацій, допомогою може бути заняття боротьбою. У залі на тренуваннях можна виплеснути всю пару, і після чого з новими силами повернутись до справ.

Кидок вертушка у стійці. Вертушка у боротьбі.

Міксфайтер. Твоя спортивна сім’я.

Тренування в «СК Міксфайтер» проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають профільну освіту, значний багаж знань та умінь, що виховали не одне покоління успішних спортсменів. На практичних заняттях тренера завжди застосовують знання теорії та методики підготовки спортсменів як у аматорському спорті так і у спорті вищих досягнень – професійним спортом

Приходьте на тренування з боротьби у клуб «Міксфайтер». Ми допоможемо вам зняти стрес і втому після напруженого дня!

Наше спілкування не обмежується лише тренуваннями.
Ми любимо також провести час зі своїми учнями, адже часто саме на секції ви знайдете своїх, можливо, найкращих і вірних друзів на все життя.