З якого віку можна розпочати тренування

Можна розпочати займатися з 4-х років. З такого віку акцент робиться на загальнофізичному розвитком дитини з бойовими прийомами.

Скільки коштують тренування?

Залежить від напрямку та обраного вами району. За уточненням цінової політики слід уточнювати в адміністратора за телефоном +380956015604. Інформація про ціну також представлена на нашій статті.

Чи потрібна довідка на тренування?

Медичної довідки ми не вимагаємо, але якщо є проблеми зі здоров’ям, про це обов’язково потрібно озвучити в момент запису і тренеру, щоб він давав вам відповідне навантаження і це не призвело до подальших проблем.

Чи можна тренуватися, коли немає досвіду?

Звичайно можна. Навчитися реально в будь-якому віці було б бажання. Ми беремо на навчання людей із досвідом та без. Починати варто будь-якої миті, головне почати.

Чи тренуєте ви дівчат/жінок?

У нас немає ніякого розподілу на кшталт хлопець/дівчина. Вся група тренується разом і це не викликає жодного дискомфорту, як показала практика.

Як до вас потрапити на тренування?

На тренування можна записатися через адміністратора. Він запише вас на тренування, скине контакт тренера, який вам напише/зателефонує і допустить на тренування, зорієнтує якщо ви заблукаєте і проведе саме тренування.

Якщо є проблеми із зайвою вагою, це велика проблема?

Це не проблема, це просто питання, яке вирішується за рахунок тренувань. Так як у нас інтенсивні тренування, то калорій спалюватиметься багато. Просто треба розуміти, що за одне тренування не вийде повністю привести себе у форму. Потрібно працювати на постійній основі і результат не забариться.

Чи можу я займатися, якщо мені за 40 років?

Звичайно можна якщо немає жодних питань щодо здоров’я і ви готові до інтенсивних тренувань. Записані ви будете у дорослу групу.

Як ви працюєте у карантин?

На даний момент ми працюємо без змін та обмежень. Єдина умова, щоб батьків не було на тренуваннях як глядачів та інших людей, які не тренуються. Як тільки буде інформація про найменші зміни, ми відразу про це повідомляємо.

Чи можна ходити нестабільно (по роботі не виходить тощо)?

Ви можете ходити за своїм графіком у момент, коли залі проходять наші тренування, ви просто можете платити як разове тренування і не бути прикріпленим до певного графіку.

Як можна сплатити тренування? Чи є разове тренування?

Оплачуєте тренеру після тренування. Існують два варіанти: разова оплата або абонемент на місяць. У деяких секціях перше тренування є безкоштовним, у деяких платним. Цей момент слід уточнювати в адміністратора.

Чи проводяться змагання?

Ми іноді проводимо змагання між нашими секціями, які заздалегідь плануємо та інформуємо учнів. Також будуть можливість брати участь у змаганнях між Харковом та Києвом, які ми також плануємо та повідомляємо заздалегідь.

Що із собою треба мати?

Потрібна спортивна форма, а саме штани або шорти, футбол, взуття (тільки в деяких залах) і пляшка води. Спочатку рукавички та інші речі вам дадуть у залі, надалі вам потрібно буде купувати все своє. Тренер підкаже, що саме потрібно, а ви в будь-якому магазині спорт товарів зможете необхідні речі купити.