Греплінг на Лісовій, Розташування: м. Київ, метро Лісова, вул. Курчатова 18/2, у тренувальному залі школи №212, тренування проводяться для всіх бажаючих від 5 до 60 років будь-якої статі. Заняття можуть проводитись індивідуально або у групах.

Греплінг на Лісовий. Розташування:

Розташування Греплінга на Лісовий

Греплінг на Лісовому. Розклад тренувань:

Графік тренувань на Лісовий
Група Дні тренувань та розклад Тривалість
Розклад на ПН СР ПТ
Діти (від 6 років) ПН СР ПТ - 16:00 1 год
Студенти та дорослі (17+ років), +збірки (від 14 років) ПН СР ПТ - 17:00 1 год 30 хв
Діти (від 6 років) ПН СР ПТ - 18:30 1 год
Студенти та дорослі (17+ років), +збірки (від 14 років) ПН СР ПТ - 19:30 1 год 30 хв
Студенти та дорослі (17+ років), +збірки (від 14 років) ПН СР ПТ - 20:30 1 год 30 хв

Греплінг на Лісовий. Вартість занять

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
200 грн1200 грнвід 500 грн
Більш детально можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону

Греплінг Лісова. Історія напряму.

Греплінг (боротьба підпорядкування) — вид спорту, визнаний і шанований усією Західною та Європейською частиною Світу. Мета греплінга – виявити найбільш раціональний метод ведення сутички з одним противником у поєдинку без ударів, незалежно від його фізичних кондицій та вагової категорії. Греплінг розроблений на основі різних загальновідомих видів боротьби, таких як самбо, дзюдо, вільна боротьба, і, звичайно, бразильське джиу-джитсу. Бразильське джиу-джитсу у разі є дуже близьким, спорідненим стилем, т.к. саме у цих видах є поняття ГАРД (guard-охорона).

Існує безліч різних видів «охорони» – контролю противника ногами та проходів цих контролів. Деякі з них, такі як закрита (closed guard) охорона, охорона метелика (butterfly guard), охорона павука (spider guard), ікс охорона (x guard), відкрита охорона (open guard) і ще різні вид.

Грепплинг на Лесной
Греплінг на Лісовий

Підготовка бійця з греплінгу — справа не з простих і без грамотного тренера тут ніяк не обійтися, тому що потрібно для початку розуміти, які навантаження потрібно давати тілу, щоб не отримати травм під час тренувань. Це дуже тонкий момент насправді.

Греплінг на Лісовому. Техніки

 • Клінч. Це боротьба спортсменів у становищі стоячи, коли він задіяна верхня частина тіла. Найчастіше клінч використовують, щоб захиститися від атаки супротивника.
 • Кидки. Це один з основних прийомів, під час якого борець виводить із рівноваги супротивника, піднімає його та вдаряє об землю. За допомогою кидка та сильного удару суперника об землю можна здобути перемогу. Вважається одним із найбільш видовищних прийомів.
 • Звалення (тейкдаун). Відмінність Тейкдаун від кидка полягає в тому, що борець не піднімає суперника, а штовхає його на підлогу, щоб продовжити боротьбу лежачи.
 • Больові прийоми та удушення. Удушення – це основа греплінга, цей прийом використовують, щоб привести суперника до несвідомого стану. Больові прийоми застосовують, щоб завдати сильного болю противнику, через що він буде змушений здатися. Це можуть бути важелі, вузли та утиски.
 • позиції. Інша назва — «позиційна боротьба». Це такі становища, у яких противник може лише захищатися, але може сам атакувати. Наприклад, утримання зі спини, збоку, верхи, з боку голови та інші.
 • Вислизання. Прийом, у якому борцю вдається змінити невигідне становище на выигрышное. Наприклад, із положення лежачи повернутися в положення стоячи. Або вислизнути від задушливого або больового прийому.
 • Переворот. Це різновид вислизання, коли борець змінює невигідне становище на вигідне, перевернувши противника.

Греплінг на Лісовий. Що дадуть заняття?

При відвідуванні наших занять з Грепплінг на Лісовому масиві в СК «Міксфайтер» ви зможете освоїти основні ази управління своїм тілом, розумом та емоціями. Тренування з греплінгу у нашому спортивному клубі на Лісовій допоможуть відновити сили за короткі терміни, зміцнять здоров’я та повернуть легку гнучкість та юність своєму тілу.

Для результативного тренування з греплінгу особливо надають важливості:

 • відпрацювання комбінацій із партнером;
 • техніці захоплень та кидків;
 • спеціалізованої силової та високошвидкісної роботи;
 • тактичної та спеціальної психологічної підготовки.

Греплінг на Лісовий. Переваги занять.

Люди, які займаються греплінгом у нас на тренуваннях, отримують такі переваги:

 • будуть підтягнутими та добре фізично розвинені;
 • зможуть захистити себе у непередбачених ситуаціях;
 • навантаження відразу на всі групи м’язів, включаючи корпус, ноги та мозкове навантаження;
 • відмінна можливість «випустити пару» і емоційного розвантаження;
 • заняття корисні як дівчатам, і чоловікам;
 • підвищується самооцінка та мужність;
 • Греплінг позитивно впливає на роботу легенів та серця;
 • покращується уважність, що дозволяє швидко реагувати на ситуації.

В наш час особливо важливо вихлюпувати негативну енергію. У сучасному світі дуже багато стресів, і якщо вчасно не позбавитися напливів негативу, то депресія вам забезпечена. Щоб уникнути неприємних ситуацій, допомогою може бути заняття греплінгом. У залі на тренуваннях можна виплеснути всю пару, і після чого з новими силами повернутись до справ.

Греплінг

Міксфайтер. Твоя спортивна сім’я.

Тренування в «СК Міксфайтер» проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають профільну освіту, значний багаж знань та умінь, що виховали не одне покоління успішних спортсменів. На практичних заняттях тренера завжди застосовують знання теорії та методики підготовки спортсменів як у аматорському спорті, так і у спорті вищих досягнень – професійному спорті.

Приходьте на тренування з греплінгу до клубу «Міксфайтер». Ми допоможемо вам зняти стрес і втому після напруженого дня!

Наше спілкування не обмежується лише тренуваннями.
Ми любимо також провести час зі своїми учнями, адже часто саме на секції ви знайдете своїх, можливо, найкращих і вірних друзів на все життя.

Інші наші відео з греплінгу у Києві — ви можете подивитися тут