Греплінг на Березняках, Розташування вулиця Березняківська, 26Б, Київ:, на заняття приймаються всі бажаючі від 5 до 60 років будь-якої статі. Заняття можуть проводитися для новачків та профі, індивідуально або в групах

Греплінг на Березняках. Розташування:

Расположение секции на Березняках

Греплінг на Березняках. Графік тренувань:

ГрупаПНВТСРЧТПТСБ
Діти18:30-20:0018:30-20:0018:30-20:00
Дорослі20:00-21:3020:00-21:3020:00-21:30

Греплінг на Березняках. Ціна занять

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
від 100 грнвід 800 грнвід 400 грн
Більш детально можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону

Греплінг на Березняках. Історія появи

Одним із засновників греплінга вважається засновник цього виду єдиноборства — шейх Тахнун Бін Заєд аль Нахіян з ОАЕ. Професійний борець із США Джин ЛеБелл став другим родоначальником, який і узвичаїв слово греплінг. Відносно молодий вид складається з різних бойових мистецтв, у тому числі джіуджитсу з Бразилії.

Танхун довгий час вивчав цей напрямок, паралельно він вчився опановувати навички самооборони без зброї (самбо). Дуже часто під час навчання. від своїх наставників він чув, що саме його бойова система перевершує інші. Підтвердити це твердження можна було лише у поєдинку. І тоді у шейха виникла думка організувати перший у світі турнір, у якому ефективність методики доводилася без жорстких грубих і смертельних ударів.

Перший чемпіонат було проведено у 1998 році. На якому під час поєдинку дозволялося удари, дії у відповідь, різні захоплення. На сьогоднішній день греплінг широко поширений у всьому світі. Змагання проводяться у всьому світі.

Греплінг у наш час є одним із найпопулярніших видів боротьби, що розвивається більш ніж 120 країнах світу. Рік у рік кількість тільки зростає.

Греплінг на Березняках. Що таке «Греплінг»?

В наш час дуже велику популярність завоювало таке мистецтво як греплінг (боротьба в партері). Чим воно унікальне? Насамперед — ефективність.

Унікальний греплінг своїми можливостями проводити заняття для кожного незалежно від фізичної підготовки або віку. Методика дозволяє вивчити вправи, що призводять до поліпшення пластики та гнучкості тіла. У греплінгу велика увага приділяється роботі в парі з партнерами, щоб дізнатися різні види проходу контролів, а також технік, які служать завершенням сутички шляхом задушливого або больового прийому.

У наш час його вважають одним із найрозумніших видів єдиноборства, незважаючи на те, що в ньому присутній мінімальний набір обмежень. У даному виді єдиноборства, від борців вимагають грамотної техніки, хороших морально-вольових якостей та й високої фізичної підготовки.

Якщо ви хочете навчитися боротьбі, в якій технічна стратегія та навички перемагають грубу фізичну силу – приходьте до нас у СК «Міксфайтер» на тренування з Греплінгу.

На тренуваннях з греплінгу наші тренери навчать вас правильно розподіляти власну вагу та вагу противника під час поєдинку, розвивати швидку реакцію, почуття балансування.

В основу греплінга лягли такі види єдиноборств, як бразильське джіу-джитсу, дзюдо, самбо, вільна боротьба. Основні прийоми греплінга — кидки, больові прийоми, удушення, важелі. Є й низка заборон – наприклад, укуси, удари в пах, завдання пошкодження очам суперника, захоплення пальців тощо.

Грэпплинг на Березняках
Греплінг на Березняках тренування для всіх бажаючих

Що дадуть заняття в СК «Міксфайтер»?

Підготувати бійця для будь-яких видів змагання, справа нехитра. Для того, щоб підготувати бійця з греплінгу, потрібний грамотний тренер. Таких тренерів ви зустрінете у нас на Березняках. На заняттях вони пояснять вам якісь прийоми з яким навантаженням, можна виконувати для травмування свого тіла. Греплінг на Березняках навчить вас бути стійким під час боротьби, а для боротьби використовувати не тільки руки чи ноги. Ваше тіло має стати інструментом боротьби. Під час занять ви зможете навчитися проводити різного виду прийоми (больові, задушливі), завдавати ударів з будь-яких положень або навпаки сковувати нападаючого.

У греплінг падіння під час бою зведено до мінімуму, що є ще однією перевагою цього виду єдиноборства.
Греплінг на Березняках дасть результат уже за кілька занять. Витривалість, сила зростатимуть від заняття до заняття швидким темпом.

Плюси тренувань на Березняках:

 • У вас з’явиться стимул покращувати свою фізичну форму — займатися силовою та загальнофізичною підготовкою.
 • У суперечці з представниками інших видів бойових мистецтв ваше вміння боротися буде вашим переконливим аргументом.
 • Ваша фігура стане спортивною та підтягнутою.

Відео тренувань з Греплінгу

Греплінг на Березняках. Правила та прийоми

У греплінг дуже велика різноманітність прийомів. Борцівські прийоми із самбо, дзюдо, вільної боротьби, бразильського джиу-джитсу – складають техніку прийомів греплінгу. Ці прийоми вчать як за допомогою певних прийомів змусить суперника здатися. Якомога раніше завершити бій, краще достроково за допомогою больових або задушливих прийомів це і є головна мета якої прагне борець під час поєдинку. Дуже важливо, щоб суперник сам якнайшвидше визнав поразку. Тому у греплінгу майже відсутні обмеження.

Під час поєдинку заборонено:

 • удари руками, ногами, головою;
 • атака на очі;
 • захоплення окремих пальців рук чи ніг противника;
 • травмування верхніх дихальних шляхів;
 • різкі рухи, захоплення та ривки за кінцівки;
 • кусання, дряпання, щипання, висмикування волосся;
 • кидки на голову або шию із положення стоячи;
 • удари нижче за пояс;
 • захоплення вух;
 • симуляція травм;
 • неетична поведінка.

Грепліг на Березняках. Що потрібне для занять?


Греплінг, з погляду екіпірування для тренувань – дуже демократичний вид спортивного єдиноборства. У сучасному грєплінгу є загальноприйняті правила екіпірування борців.

 • компресійна кофта;
 • шорти.

Як додатки, атлети можуть одягати наколінники, налокітники, супорти для ніг або спеціальні шкарпетки для греплінга, для покращення зчіпки з килимом.

СК «Міксфайтер»-спортивна сім’я.

СК «Міксфайтер» на Березняках – твоя спортивна родина. Прийшовши до нашого клубу, ти не захочеш повертатися. Ти ж зустрінеш професіоналів своєї справи. Тренування у нас відбуваються у дружній атмосфері. Заняття проводять тренера з великим багажем знань та вмінь. На Березняках ви можете вибрати відповідну програму тренувань для себе.

А саме:

Спортивна

Цілеспрямована підготовка до змагань;

Прикладна

Акцент на найбільш простих та ефективних у застосуванні техніках

Оздоровчо-підготовча

ОФП з базовими навичками у єдиноборствах

Приходьте на тренування з Грепплінга до клубу «Міксфайтер». Ми допоможемо вам зняти стрес і втому після напруженого дня!

Наше спілкування не обмежується лише тренуваннями.
Ми любимо також провести час зі своїми учнями, адже часто саме на секції ви знайдете своїх, можливо, найкращих і вірних друзів на все життя.