Греплінг на Печерській у СК «Міксфайтер «. Тренування для дітей (від 6 років) та дорослих. Ми знаходимося за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки 34 (посольство Ізраїлю), а також бульвар Лесі Українки 25 (військове училище). Ці локації розташовані біля метро Печерська.

Греплінг на Печерській. Розташування:

Розташування Греплінга на Печерській

Тренування в Ліцеї Богуна

Греплінг на Печерській. Розклад тренувань:

Група ДніЧас
Група 1 ПН СР ПТ17:00 — 18:00
Група 2ПН СР ПТ18:00 — 19:00
Група 3ПН СР ПТ19:00 — 20:30
Група 4ПН СР ПТ20:30 — 21:30
Група 5ВТ ЧТ СБ17 :00 — 18:00
Група 6ВТ ЧТ СБ18:00 — 19:00
Група 7ВТ ЧТ СБ19:00 — 20:30
Група 8ВТ ЧТ СБ20:30 — 21:30
Точніший графік уточнюйте у адміністратора

Греплінг на Печерській. Вартість занять

Розове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
від 100 грнвід 800 грнвід 400 грн
Докладніше можете дізнатися зв’язавшись з нами по телефону

Греплінг на Печерській. Історія.

Греплінгсучасний вид спортивної боротьби, правила якої дозволяють застосування технічних елементів з різних борцівських дисциплін.

У греплінгу дозволено застосування техніки кидків та перекладів у партер, а також больових та задушливих прийомів, що входять до арсеналу самбо, дзю-до та бразильського джіу-джитсу.

Обмеження залежать від організації, що проводить змагання з греплінгу, і в основному стосуються деяких обмежень при дії на шию та хребет (під час проведення кидків, больових та задушливих прийомів). Деякі організації обмежують застосування певних видів болючих на ноги, які вважаються найбільш травматичними. Наприклад, може бути заборонено застосування такого больового прийому як скрутка стопи.

Підготовка бійця по Греплінгу — справа не з простих, без грамотного тренера тут не обійтися, під час тренувань використовується велика різноманітність бійцівського арсеналу.

Греплінг на Печерській. Чим корисні тренування?

Заняття Грепплінгом розвивають спритність, швидкість, силу, координацію, а також силу волі та дисципліну. Навчають відповідальності, а також уміння постояти за себе та своїх близьких. Якщо дитина дуже енергійна, вона успішно і з користю може витратити свою енергію на тренуванні по Греплінгу.

Греплінг на Печерці. Що дадуть заняття?

При відвідуванні наших занять з Грепплінгу на Печерській у СК «Міксфайтер» ви зможете освоїти основні ази управління своїм тілом, розумом та емоціями. Тренування з Греплінгу в нашому спортивному клубі на допомогу допоможуть відновити сили за короткі терміни, зміцнять здоров’я і повернуть легку гнучкість і юність своєму тілу.

Для результативного тренування ми особливо надаємо важливості:

  • відпрацювання комбінацій атак та захистів з партнером;
  • техніці атак та оборони від атак суперника;
  • спеціалізованої силової та високошвидкісної роботи;
  • тактичної та спеціальної психологічної підготовки.

Греплінг на Печерській. Заборонені прийоми.

  • захоплення волосся, вух, пальців, рук і ніг;
  • прийом «розп’яття»;
  • удари в пах;
  • дряпання, укуси , щипання та натискання на очі;
  • дотик до обличчя супротивника ліктями, ногами, руками;
  • використання ковзних речовин на одязі та тілі.

В наш час особливо важливо вихлюпувати негативну енергію. У сучасному світі дуже багато стресів, і якщо вчасно не позбавитися напливів негативу, то депресія вам забезпечена. Щоб уникнути неприємних ситуацій, допомогою може бути заняття Грепплінгом. У залі на тренуваннях можна виплеснути всю пару, і після цього з новими силами повернутись до справ.

Больові прийоми на ноги в Греплінгу.

Міксфайтер. Твоя спортивна сім’я.

Тренування в «СК Міксфайтер» проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають профільну освіту, значний багаж знань та вмінь, що виховали не одне покоління успішних спортсменів. На практичних заняттях тренера завжди застосовують знання теорії та методики підготовки спортсменів як у аматорському спорті, так і у спорті найвищих досягнень — професійному спорті

Приходьте на тренування з Грепплінгу до клубу «Міксфайтер». Ми допоможемо вам зняти стрес і втому після напруженого дня!

Наше спілкування не обмежується лише тренуваннями.
Ми любимо також провести час зі своїми учнями, адже часто саме на секції ви знайдете своїх, можливо, найкращих і вірних друзів на все життя.

Інші наші відео по Греплінгу в Києві — ви можете подивитися тут