Греплінг на Русанівці, Розташування бульвар Ігоря Шамо, 18, Київ, 02154:, тренування проводяться для всіх бажаючих від 5 до 60 років будь-якої статі. Заняття можуть проводитися для новачків та профі

Греплінг на Русанівці. Карта проїзду:

Розташування на Русанівці

Греплінг на Русанівці. Графік тренувань:

ГрупаПНВТСРЧТПТСБ
Діти19:00-20:0019:00-20:0019:00-20:00
Дорослі19:00-20:0019:00-20:0019:00-20:00

Греплінг на Русанівці. Ціна занять

Разове тренуванняАбонемент на месяцПерсональная тренировка
від 100 грнвід 800 грнвід 400 грн
Более подробно можете узнать связавшись с нами по телефону

Греплінг на Русанівці. Історія

Багато хто вважає, що греплінг зародився в Об’єднаних Арабських Еміратах, але це не зовсім так, хоча турніри в ОАЕ, безперечно, дали великий поштовх для його розвитку. Витоки зародження греплінга – у Сполучених Штатах Америки.

Термін «греплінг» до єдиноборства запровадив американський професійний борець, чемпіон США з дзюдо Джин ЛеБелл. У різні часи він вивчав боротьбу, дзюдо та інші види спортивних єдиноборств, і, вирішивши все це об’єднати в один універсальний стиль, створив свою систему самозахисту та боротьби – греплінг. Цій системі він навчав багатьох відомих голлівудських акторів – Брюса Лі, Чака Норріса, Бенні Уркідеза, Еда Паркера та інших. ЛеБеллом з 1992 року було видано низку книг про греплінг.

В даний час греплінг є одним з найпопулярніших видів боротьби, що розвивається більш ніж 120 країнах світу. І з кожним роком кількість тих, хто займається зростає.

Греплінг на Русанівці. Що таке «Греплінг»?

Останнім часом велику популярність у всьому світі все більше завойовує греплінг (боротьба в партері). Що ж приваблює людей до цього виду бойових мистецтв? Насамперед – ефективність.

Вам підійдуть тренування з греплінгу — якщо ви хочете навчитися боротьбі, в якій технічні навички та тактична стратегія перемагають грубу фізичну силу. Греплінг можуть називати «шахи на татамі» або «боротьба в патері», бажаючи наголосити на важливості інтелектуальної складової. Заняття греплінгом вчать правильно розподіляти власну вагу та вагу противника під час поєдинку, розвивають швидку реакцію, почуття балансування.

В основу греплінга лягли такі види єдиноборств, як бразильське джіу-джитсу, дзюдо, самбо, вільна боротьба. Основні прийоми греплінга — кидки, больові прийоми, удушення, важелі. Є й низка заборон – наприклад, укуси, удари в пах, завдання пошкодження очам суперника, захоплення пальців тощо.

Що дадуть заняття в СК «Міксфайтер»?

Підготовка бійця з греплінгу — справа не з простих, без грамотного тренера тут не обійтися, тому що потрібно як мінімум розуміти, які прийоми з яким навантаженням потрібно виконувати, щоб не травмувати своє тіло. На тренуваннях з греплінгу в ск «Міксфайтер» ви навчитеся бути надзвичайно стійким у боротьбі, використовувати для боротьби не тільки руки чи ноги – все ваше тіло стане інструментом боротьби.

Навчіться проводити задушливі та болючі прийоми, завдавати ударів з будь-яких положень або, навпаки, сковувати супротивника.
Багатьох, особливо з віком, відштовхує від боротьби страх падати на землю. У греплінгу падіння зведено до мінімуму.

Почавши займатися греплінгом у нас на Русанівці, ви відчуєте результат вже через кілька занять. Ваші фізичні кондиції – витривалість, сила зростатимуть від заняття до заняття багаторазово.

 • У вас з’явиться стимул покращувати свою фізичну форму — займатися силовою та загальнофізичною підготовкою.
 • У суперечці з представниками інших видів бойових мистецтв ваше вміння боротися буде вашим переконливим аргументом.
 • Ваша фігура стане спортивною та підтягнутою.

Греплінг на Русанівці. Переваги занять.

Люди, які займаються греплінгом у нас на тренуваннях, отримують такі переваги:

 • Можливість підібрати зручну техніку;
 • Тренування сили та витривалості;
 • Ідеальний м’язовий рельєф;
 • Пластика та гнучкість тіла;
 • Спритність та швидкість реакції.

В наш час особливо важливо вихлюпувати негативну енергію. У сучасному світі дуже багато стресів, і якщо вчасно не позбавитися напливів негативу, то депресія вам забезпечена. Щоб уникнути неприємних ситуацій, допомогою може бути заняття Грепплінгом. У залі на тренуваннях можна виплеснути всю пару, і після чого з новими силами повернутись до справ.

Грепліг на Русанівці. Що потрібне для занять?


Греплінг, з погляду екіпірування для тренувань – дуже демократичний вид спортивного єдиноборства. Для занять необхідно:

 • компресійна кофта;
 • шорти.

Як додатки, атлети можуть одягати наколінники, налокітники, супорти для ніг або спеціальні шкарпетки для греплінга, для покращення зчіпки з килимом.

СК «Міксфайтер»-це.

СК «Міксфайтер» на Русанівці — це тренування під керівництвом досвідчених інструкторів, з великим багажем знань та вмінь, які виховали не одне покоління успішних спорстменів. Наші тренери підготують вас до змагань міського, обласного та міжнародного рівнів. На Русанівці ви можете обрати одну із трьох програм тренувань:

 • спортивні – цілеспрямована підготовка до змагань
 • прикладні – акцент на найбільш простих у постановці та ефективних у застосуванні техніках
 • оздоровчо-підготовчі — ОФП із базовими навичками в єдиноборствах.

Заняття : для дорослих та дітей
Форма навчання : в групах та індивідуально

Приходьте на тренування з Грепплінга до клубу «Міксфайтер». Ми допоможемо вам зняти стрес і втому після напруженого дня!

Наше спілкування не обмежується лише тренуваннями.
Ми любимо також провести час зі своїми учнями, адже часто саме на секції ви знайдете своїх, можливо, найкращих і вірних друзів на все життя.