Джиу джитсу на Березняках, Розташування:, вулиця Березняківська, 26Б, Київ, тренування проводяться для всіх бажаючих від 5 до 60 років будь-якої статі. Заняття можуть проводитись індивідуально або в групах

Джіу джитсу на Березняках. Мапа:

Расположение секции на Березняках

Джіу джитсу на Березняках. Графік тренувань:

ГрупаПНВТСРЧТПТСБ
Діти19:00-20:0019:00-20:0019:00-20:00
Дорослі19:00-20:0019:00-20:0019:00-20:00

Джіу джитсу на Березняках. Ціна занять

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
250 грн1500 грнвід 500 грн
Більш детально можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону

Джіу-джитсу Березняки. Джіу джитсу для всіх

«Пристосовуватися і справлятися з труднощами може кожен із нас», — Стюарт Пенн.

Джіу Джитсу — це вид єдиноборства, яким займається може практично кожен. На сьогоднішній день джиу джитсу займається все більше людей з обмеженими здібностями, використовуючи його як терапію.

Стюарт Пенн людина з обмеженими можливостями. Але відсутність однієї руки і ноги не завадили йому стати володарем першого дана по тейквондо та синього поясу за Бразильським джисом.

Прийшовши на тренування з джиу джитсу насамперед, його попросили зняти протези. Цей крок змусив його покладатися лише на свої сили. Одночасно це стало викликом. Маючи в своєму розпорядженні тільки самотужки, незабаром він зміг змінити правила джиу джитсу.

Завдяки цьому виду єдиноборства Стюарт набув ¦неймовірної впевненості в собі та своїх силах, будучи без протезів. З того часу його девізом стало: «Немає нічого неможливого в цьому житті».

Джіу джитсу на Березняках. Основні особливості:

Джіу Джітсу це боротьба, яка розвивалася серед самураїв Японії. Техніка боротьби базувалася можливості поразки противника, не використовуючи у своїй зброю. Так як самураї були в обладунках, то завдання ударів не було ефективним, доводилося застосовувати тактику нейтралізації атакуючого за допомогою заломів і кидків. Для цього енергія ворога використовувалася проти нього, що було краще, ніж пряме протистояння.

В епоху Токугава, після багатьох воєн і смут джиу джитсу набуло найбільш широкої популярності. Дуже швидко зросла кількість шкіл, налічуючи понад 700. Основними відмінностями стала постановка дихання, переважання спеціальними прийомами та базові стійки.

Головна мета цього єдиноборства була і залишається – ефективна поразка атакуючого за допомогою самозахисту.

Джіу джитсу на Березняках. Що дадуть заняття для дівчат?

Джіу джитсу на Березняках це тренування, де можуть займатися як чоловіки, так і жінки. Тренування в СК «Міксфайтер» для кожної дівчини пройдуть в обстановці дружелюбності та поваги. Для дівчат джиу джитсу найбільше підходить, через технічно м’якший напрямок. Маючи більш природну гнучкість і спритність дівчини, можуть здобути перемогу над противником, що перевершує їх за вагою та силою.

Плюси занять джиу джитсу для дівчат на Березняках:

 • Регулярні фізичні навантаження разом із статичними вправами позбавлять захворювань кістково-м’язового апарату, зміцнить серцевий м’яз і стінки судин, позбавить зайвої ваги;
 • Тренування покращать метаболічні процеси, що перешкоджає старінню організму;
 • Поліпшиться сон;
 • Підвищиться сиростійкість;
 • Східна філософія скоригує ваші погляди на своє життя та оточуючих;
 • Підвищиться впевненість у собі, що допоможе впоратися зі своїми слабкостями;
 • Ви завжди зможете постояти за себе;
 • У вас розвинеться спритність, гнучкість, гарна координація та комунікабельність.

Щоб придбати і не втратити всі ці навички, ми чекаємо на вас у нас в Березняках. СК «Міксфайтер» на Березняках — це клуб, де вам раді завжди.

Джиу джитсу на Березняках
джитсу джитсу на Березняках тренування проводяться індивідуально або в групах

Що дадуть заняття у нас на Березняках:

 • Регулярні заняття у нас позбавлять вас від захворювань кістково-м’язового апарату, зміцнять серцевий м’яз, позбавлять зайвої ваги;
 • Поліпшать обмінні процеси, які перешкоджають старінню організму;
 • Поліпшать ваш сон;
 • Підвищать вашу стресостійкість;
 • Східна філософія скоригує ваші погляди на своє життя та оточуючих;
 • З’явитися впевненість у собі, ви навчитеся долати свої слабкості;
 • Чи зможете оцінювати складність ситуації та знаходити правильний вихід з неї;
 • У вас розвинеться спритність, гнучкість, гарна координація та комунікабельність.

Джіу джитсу на Березняках. Переваги занять

Переваги занять на Березняках у тому, що там вас завжди і без труднощів навчать. У наших тренувальних залах є чудове спортивне обладнання та гарний технічний арсенал. Ми зробимо все, щоб ваші тренування були результативними. На заняттях з джиу джитсу наші тренери звернуть вашу увагу насамперед на практичне застосування технік та прийомів цього єдиноборства.

Переваги занять на Березняках:

 • Ефективні навички самооборони;
 • Підтягнуту та добре розвинену фізичну форму;
 • Можливість «випустити пар» та емоційного розвантаження;
 • Підвищать самооцінку та мужність;
 • Заняття Джиу Джитсу будуть корисні як дівчатам, так і чоловікам;
 • Поліпшать уважність, що дозволяє швидко реагувати на ситуації.
Джіу джитсу змагання. Сутичка фіолетових поясів джиу-джитсу.

Джіу джитсу на Березняках. Що потрібне для занять?

Більшість людей дивляться на бойові мистецтва не як засіб щоб завдати комусь болю. Вони дивляться ними як спосіб досягнення внутрішнього балансу, отримання контролю над своїм тілом чи поліпшення своїх фізичних даних. Для того щоб тренування були повноцінними, потрібне екіпірування. Для повноцінних занять з джиу джитсу потрібно:

 • Кімоно;
 • Спеціальний пояс (обі);
 • Хакама-чорні штани-спідниця;

Крім одягу слід подбати про власне здоров’я, зокрема купити захист для паху (черепашку).

Міксфайтер. Березняки твоя спортивна сім’я

СК «Міксфайтер» на Березняках – це добре обладнані спортивні зали. Тренування у нас проводять досвідчені тренери, у яких за плечима значний багаж знань та умінь, які виховали не одне покоління. На тренуваннях завжди застосовуються знання теорії та методики для підготовки спортсменів новачків та профі однаково. Наші тренери не ділять нікого на «чорних» та «білих». Усі заняття у нас відбуваються у дружній обстановці.

Приходьте на тренування з Джіу джитсу до клубу «Міксфайтер». І можливо у нас на вас чекає велика спортивна родина! Ми допоможемо вам зняти стрес і втому після напруженого дня!

Наше спілкування не обмежується лише тренуваннями.
Ми любимо також провести час зі своїми учнями, адже часто саме на секції ви знайдете своїх, можливо, найкращих і вірних друзів на все життя.

Знайди впевненість у собі з Джіу Джітсу!