Джіу джитсу на Печерській у СК «Міксфайтер«. Тренування для дітей (від 6 років) та дорослих. Ми знаходимося за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки 34 (посольство Ізраїлю), а також бульвар Лесі Українки 25 (військове училище). Ці локації знаходяться біля метро Печерська.

Джіу джитсу на Печерській. Розташування:

Розташування Джіу Джитсу на Печерській
Тренування в Ліцеї Богуна

Джіу джитсу на Печерській. Розклад тренувань:

ГрупаДніЧас
Група 1ПН СР ПТ17:00 — 18:00
Група 2ПН СР ПТ18:00 — 19:00
Група 3ПН СР ПТ19:00 — 20:30
Група 4ПН СР ПТ20:30 — 21:30
Група 5ВТ ЧТ СБ17:00 — 18:00
Група 6ВТ ЧТ СБ18:00 — 19:00
Група 7ВТ ЧТ СБ19:00 — 20:30
Група 8ВТ ЧТ СБ20:30 — 21:30
Точніший графік уточнюйте у адміністратора

Джіу джитсу на Печерській. Вартість занять

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
250 грн1500 грнвід 500 грн
Більш детально можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону

Джіу джитсу на Печерській. Історія.

Декілька легенд допомагають пояснити походження джиу-джитсу. Перша розповідає про якогось Акаяма Широбеї – японського лікаря, який проживав у IХ столітті та вивчав у Китаї медицину, а також бойові мистецтва. Тренуючись якось узимку під сакурою, Акаяма помітив, як тонка гілка спочатку прогнулась під вагою снігу, а потім його скинула, тоді як товсті гілки ламалися. Тоді лікаря осяяло: «Піддатися заради перемоги!» — Вигукнув він. Цей принцип став девізом створеної ним школи.

Друга версія розповідає про китайських майстрів мистецтва цін-на. Приїхавши до Японії, вони знайшли притулок у монастирях. Усім, хто хотів, майстри розкривали секрети бойового мистецтва, яким володіли досконало. Деякі дослідники стародавніх єдиноборств вважають, що дзю-дзюцу виникло результаті об’єднання японського сумо і прийомів китайського цин-на.

З того часу минуло чимало часу. Багато прикладних технік боротьби джиу-джитсу, яку використовували самураї, як кажуть, канули в лету, бо ґрунтувалися на важких бойових обладунках воїнів тих років, але нинішнє джиу-джитсу продовжує йти в ногу з часом.

Джиу джитсу на Печерской

Підготовка бійця з Джіу джитсу — справа не з простих, без грамотного тренера тут не обійтися, під час тренувань використовується велика різноманітність бійцівського арсеналу.

Джіу джитсу на Печерській. Чим корисні тренування?

Заняття Джіу Джитсу розвивають спритність, швидкість, силу, координацію, а також силу волі та дисципліну. Вчать відповідальності, а також уміння постояти за себе та своїх близьких. Якщо дитина дуже енергійна, вона успішно і з користю може витратити свою енергію на тренуванні з Джіу джитсу.

Джіу джитсу на Печерську. Що дають заняття?

При відвідуванні наших занять з Джіу джитсу на Печерській у СК «Міксфайтер» ви зможете освоїти основні ази управління своїм тілом, розумом та емоціями. Тренування з Джіу джитсу в нашому спортивному клубі не допоможуть відновити сили за короткі терміни, зміцнять здоров’я і повернуть легку гнучкість і юність своєму тілу.

Для результативного тренування ми особливо надаємо важливості:

  • відпрацювання комбінацій атак та захистів з партнером;
  • техніці атак та обороні від атак суперника;
  • спеціалізованої силової та високошвидкісної роботи;
  • тактичної та спеціальної психологічної підготовки.

Джіу джитсу на Печерській. Цікаві факти.

  • джіу (дзю) — це японське слово, що означає «м’якість», а джитсу (дзютсу) означає «мистецтво». Таким чином, джиу-джитсу можна перекласти як «мистецтво м’якості»;
  • це бойове мистецтво було спеціально розроблено для самурайських воїнів як форма беззбройного методу захисту;
  • на сьогоднішній день існує безліч федерацій БЖЖ, проте перша федерація з’явилася в Гуанабарі.

В наш час особливо важливо вихлюпувати негативну енергію. У сучасному світі дуже багато стресів, і якщо вчасно не позбавитися напливів негативу, то депресія вам забезпечена. Щоб уникнути неприємних ситуацій, допомогою може виявитися заняття Джіу Джітсу. У залі на тренуваннях можна виплеснути всю пару, і після чого з новими силами повернутись до справ.

Міксфайтер. Твоя спортивна сім’я.

Тренування у СК «Міксфайтер» проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають профільну освіту, значний багаж знань та умінь, які виховали не одне покоління успішних спортсменів. На практичних заняттях тренера завжди застосовують знання теорії та методики підготовки спортсменів як у аматорському спорті так і у спорті вищих досягнень – професійним спортом

Приходьте на тренування з Джіу джитсу до клубу «Міксфайтер». Ми допоможемо вам зняти стрес і втому після напруженого дня!

Наше общение не ограничивается только тренировками.
Ми любимо також провести час зі своїми учнями, адже часто саме на секції ви знайдете своїх, можливо, найкращих і вірних друзів на все життя.

Інші наші секції по Джиу джитсу у Києві — ви можете подивитися тут, а також можете зайти на наш канал YouTube, щоб не пропустити нові відео.