Джіу джитсу на Русанівці, Розташування бульвар Ігоря Шамо, 18, Київ, тренування проводяться для всіх бажаючих від 5 до 60 років будь-якої статі. Заняття можуть проводитися для новачків та профі.

Джіу джитсу на Русанівці. Карта локації:

Розташування на Русанівці

Джіу джитсу на Русанівці. Графік тренувань:

ГрупаПНВТСРЧТПТСБ
Діти19:00-20:0019:00-20:0019:00-20:00
Дорослі19:00-20:0019:00-20:0019:00-20:00

Джіу джитсу на Русанівці. Ціна занять

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
від 100 грнвід 800 грнвід 400 грн
Більш детально можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону

Джіу-джитсу Русанівці. Основний принцип.

Джиу джитсу один із найдавніших видів японської боротьби. В основі цієї боротьби закладено принцип не чинити опір «не йти на пряме протистояння, щоби перемогти», а поступатися натиском противника. Під час поєдинку дії противника прямують у потрібний бік доти, доки той не опиниться в пастці, і тоді звернути його силу проти нього самого.

Історія виникнення джиу джитсу пов’язана з переказом про лікаря Сіробея Акаяма. Якось під час бурі лікар помітив, що гілки великих дерев у бурю зламалися, а гілки верби, піддалися силі, потім піднялися і вціліли. Натхненний цим спостереженням, лікар заснував першу школу джиу-джитсу, давши їй ім’я Есін-рю у перекладі школа верби.

Підготувати бійця з Джіу джитсу не просто, тому без хорошого тренера тут не обійтися. На заняттях у СК «Міксфайтер» наші тренери навчать вас розуміти які прийоми з яким навантаженням потрібно виконувати, щоб не травмувати своє тіло.

Джиу джитсу на Русановке
Джіу джитсу на Русанівці Заняття проводяться для всіх бажаючих будь-якої статі

Джіу джитсу на Русанівці. Джіу джитсу для дітей:

Джиу джитсу для дітей це спорт, який відрізняється мінімальним травматизмом і несе в собі глибоку гармонію з навколишнім світом. Цей вид єдиноборства підійде дітям, далеким від командних видів спорту. Тренування з джиу джитсу допоможуть виростити сильну і впевнену в собі особистість, а також допоможуть освоїти принципи самооборони.

Плюси занять цього спорту для дітей:

 • Гармонійний фізичний розвиток;
 • Виховання характеру та дисципліни;
 • Зміцнення психологічної стійкості;
 • Розвиток духовних якостей;
 • Навчання самооборони.

Джіу джитсу на Русанівці. Що дадуть заняття для дівчат?

При відвідуванні наших занять з джиу-джитсу на Русанівці у СК «Міксфайтер» дівчата можуть освоїти основні ази управління своїм тілом, розумом та емоціями. Для дівчат найбільше підходить бразильський джиу джитсу, цей напрямок технічно м’якший. Дівчата маючи більш природну гнучкість і спритність можуть здобути перемогу навіть над противником, що перевершує їх за вагою та силою.

Що дадуть заняття у нас на Русанівці:

 • Регулярні заняття у нас позбавлять вас від захворювань кістково-м’язового апарату, зміцнять серцевий м’яз, позбавлять зайвої ваги;
 • Поліпшать обмінні процеси, які перешкоджають старінню організму;
 • Поліпшать ваш сон;
 • Підвищать вашу стресостійкість;
 • Східна філософія скоригує ваші погляди на своє життя та оточуючих;
 • З’явитися впевненість у собі, ви навчитеся долати свої слабкості;
 • Чи зможете оцінювати складність ситуації та знаходити правильний вихід з неї;
 • У вас розвинеться спритність, гнучкість, гарна координація та комунікабельність.

Джіу джитсу на Русанівці. Переваги занять

Займаючись у нас у СК «Міксфайтер» на Русанівці тренера допоможуть вам освоїти чудові засоби для самооборони, якому можуть навчатися без труднощів усі бажаючі. Джиу джитсу це боротьба в якій виявляється увага насамперед практичного застосування технік та прийомів.

Тренування у нас дадуть вам:

 • Ефективні навички самооборони;
 • Підтягнуту та добре розвинену фізичну форму;
 • Можливість «випустити пар» та емоційного розвантаження;
 • Підвищать самооцінку та мужність;
 • Заняття Джиу Джитсу будуть корисні як дівчатам, так і чоловікам;
 • Поліпшать уважність, що дозволяє швидко реагувати на ситуації.

У сучасному світі дуже багато негативної енергії, і якщо її вчасно не позбутися, то депресія вам забезпечена. Для уникнення великої кількості неприємних ситуацій, допомогою можуть бути заняття з Джіу джитсу. Під час тренувань ви можете виплеснути всю негативну енергію, а потім повернутися з новими силами до справ.

Джіу джитсу змагання. Сутичка фіолетових поясів джиу-джитсу.

Джіу джитсу на Русанівці. Що потрібне для занять?

Більшість людей дивляться на бойові мистецтва не як засіб щоб завдати комусь болю. Вони дивляться ними як спосіб досягнення внутрішнього балансу, отримання контролю над своїм тілом чи поліпшення своїх фізичних даних. Для того щоб тренування були повноцінними, потрібне екіпірування. Для повноцінних занять з джиу джитсу потрібно:

 • Кімоно;
 • Спеціальний пояс (обі);
 • Хакама-чорні штани-спідниця;

Крім одягу слід подбати про власне здоров’я, зокрема купити захист для паху (черепашку).

Міксфайтер. Твоя спортивна сім’я.

Тренування в «СК Міксфайтер» проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають профільну освіту, значний багаж знань та умінь, що виховали не одне покоління успішних спортсменів. На практичних заняттях тренера завжди застосовують знання теорії та методики підготовки спортсменів як у аматорському спорті так і у спорті вищих досягнень – професійним спортом

Приходьте на тренування з Джіу джитсу до клубу «Міксфайтер». Ми допоможемо вам зняти стрес і втому після напруженого дня!

Наше спілкування не обмежується лише тренуваннями.
Ми любимо також провести час зі своїми учнями, адже часто саме на секції ви знайдете своїх, можливо, найкращих і вірних друзів на все життя.

Знайди впевненість у собі з Джіу Джітсу!