Календарь соревнований 2022

Содержание

Панкратион 2022

Назва

Орієнтовні строки початку/ закінчення

Орієн-товна три-  вал.

Орієнтовне місце-провед.

Организації, відповідальні за проведення                                    

Етап Кубку України  (III ранг) 27.01.22
29.01.22
3 Харківська
Етап Кубку світу  (ІІ ранг) 17.02.22
19.02.22
3 Гpеція
Чемпіонат України серед юнаків 2007-2008 р.н. та юніорів 2003-2004 р.н.   (IV ранг) 24.02.22
27.02.22
4 Київська
Укрспортзабезпечення
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки  до чемпіонату Європи серед чоловіків 01.03.22
20.03.22
20 Львівська
Укрспортзабезпечення
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки  до чемпіонату Європи серед юніорів 01.03.22
20.03.22
20 Львівська
Укрспортзабезпечення
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки  до чемпіонату Єврогпи серед жінок 01.03.22
20.03.22
20 Львівська
Укрспортзабезпечення
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки  до чемпіонату Єврогпи серед кадетів 01.03.22
20.03.22
20 Львівська
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнські змагання (III ранг) 04.03.22
06.03.22
3 Кіровоградська
Фінал Кубку України  (III ранг) 10.03.22
13.03.22
4 Чернівецька
Укрспортзабезпечення
Міжнародні змагання (II ранг) 25.03.22
27.03.22
3 Поpтугалія
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат України серед кадетів 2005-2006  р.н. (IV ранг) 14.04.22
16.04.22
3 Полтавська
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнські змагання (III ранг) 12.05.22
14.05.22
3 Черкаська
Укрспортзабезпечення
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки  до чемпіонату Європи серед кадетів та юнаків 15.05.22
29.05.22
15 Львівська
Укрспортзабезпечення
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки  до чемпіонату Європи серед дорослих та юніорів 15.05.22
29.05.22
15 Львівська
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат України серед молодших юнаків 2009-2010  р.н. та дітей 2011-2012 р.н.   (IV ранг) 18.05.22
21.05.22
4 Івано-Франківська
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнські змагання (III ранг) 02.06.22
05.06.22
4 Одеська
Чемпіонат Європи серед дорослих, юніорів, кадетів та юнаків  (ІІ ранг) 09.06.22
12.06.22
4 Румунія
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнські змагання (III ранг) 23.09.22
25.09.22
3 Київ
Укрспортзабезпечення
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки  до чемпіонату світу  01.10.22
12.10.22
12 Львівська
Укрспортзабезпечення
Всеукраїнські змагання (III ранг) 06.10.22
09.10.22
4 Чернівецька
Міжнародні змагання (II ранг) 06.10.22
09.10.22
4 Словакія
Чемпіонат світу серед дорослих, юніорів, кадетів та юнаків  (II ранг) 20.10.22
23.10.22
4 Туpеччина
Укрспортзабезпечення
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки підготовки до Кубку світу 10.11.22
27.11.22
18 Львівська
Укрспортзабезпечення
Фінал Кубку світу  (II ранг) 01.12.22
04.12.22
4 Угоpщина
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат України серед дорослих (III ранг) 07.12.22
10.12.22
4 Дніпропетровська
Укрспортзабезпечення
Відновлювальний навчально-тренувальний збір серед дорослих та юніорів  13.12.22
29.12.22
17 Київ ДП ОНСЦ «Конча-Заспа»

Данные взяты с сайта Федерация панкратиона Украины

ММА 2022

Назва заходу Дата проведення Місце проведення
1 Чемпіонати областей
січень –
березень
За призначенням
2 Чемпіонат світу (дорослі, молодь) 2021 р. 24.01.2022 – 29.01.2022 Абу-Дабі, ОАЕ
3 Всеукраїнський суддівський семінар
січень –
лютий
За призначенням
4 Всеукраїнські змагання “Кубок Героїв” лютий За призначенням
5 Всеукраїнські змагання “Кубок Сходу”
лютий
м. Полтава
6 MMA Super Cup IMMAF 07.03.2022 – 12.03.2022 Манама, Бахрейн
7 Чемпіонат України (юніори, молодь)
березень
м. Луцьк
8 Чемпіонат України (діти, юнаки)
квітень
м. Вінниця
9 Всеукраїнські змагання “Кубок срібної землі” (всі вікові групи)
квітень
м. Ужгород
10 Чемпіонат України (дорослі)
травень
м. Одеса
11 Всеармійські змагання серед ВВНЗ та родів військ травень м. Харків
12 Всеукраїнський суддівський семінар
травень – червень
За призначенням
13 Всеукраїнські змагання “Кубок Поділля”
червень
м. Вінниця
14 Всеукраїнські змагання, присвячені пам’яті С. Пилипенка червень м. Полтава
15 Всеукраїнські змагання “Kyiv Open Cup MMA 2022”
червень
м. Рівне
16 Всеукраїнські змагання, присвячені пам’яті І. Городнюка (діти, юнаки, юніори, молодь)
червень
м. Одеса
17 Гран-прі  “Золотий берег”
червень
м. Бердянськ
18 Всеукраїнський тренерський семінар липень За призначенням
19 Гран-прі  “Золотий берег”
липень
м. Бердянськ
20 НТЗ до чемпіонату світу (діти, юніори, юнаки)
липень
За призначенням
21 Чемпіонат світу (діти, юніори, юнаки) липень – серпень Абу-Дабі, ОАЕ
22 НТЗ до чемпіонату Європи (дорослі, молодь) серпень За призначенням
23 Чемпіонат Європи (дорослі, молодь)
серпень
За призначенням
24 Всеукраїнські змагання “Odessa Open Cup MMA 2022”
серпень
м. Одеса
25 Всеукраїнські змагання “Lemberg Cup” (всі вікові групи)
серпень
м. Львів
26 Гран-прі  “Золотий берег”
серпень
м. Бердянськ
27 Кубок України серед клубів
серпень –
вересень
За призначенням
28 Всеукраїнські змагання “Кубок Півдня”
вересень
м. Дніпро
29 Відкритий Кубок України серед силових Міністерств та відомств
вересень
За призначенням
30 НТЗ до Кубку світу (дорослі, молодь)
вересень
м. Харків
31 Кубок світу (дорослі, молодь)
вересень
За призначенням
32 Всеукраїнські змагання “Кубок Центра”
жовтень
м. Чернігів
33 НТЗ до чемпіонату світу (дорослі, молодь)
листопад – грудень
За призначенням
34 Чемпіонат світу (дорослі, молодь) 2022 рік
листопад –
грудень
За призначенням
35 Всеукраїнські змагання “Кубок Заходу” (всі вікові групи)
листопад
Закарпаття
36 Всеукраїнські змагання “Фестиваль бойових мистецтв Nikolaev Pride – 2022” всі вікові групи
грудень
м. Миколаїв
37 Кубок України
грудень
м. Житомир

Данные взяты с официального сайта Федерации ММА Украины

Бокс 2022

Данные взяты с официального сайта Федерации бокса Украины

Кикбоксинг 2022

Данные взяты с официального сайта Федерации кикбоксинга Украины

Карате 2022

Данные взяты с официального сайта Федерации карате Украины

Тайский бокс 2022

Данные взяты с официального сайта Федерации тайского бокса Украины

Календарь соревнований 2022