Карате метро Васильківська, вул. Козацька 120/4. Тренування для дітей та дорослих. Карате на Васильківській чудово підійде для тих, хто цінує своє здоров’я та безпеку.

Карате на Васильківській у Києві. Локація:

Розташування Карате на Васильківській

Розклад тренувань з Карате на Васильківській

Розклад тренувань з карате на Васильківській
Група Дні тренувань та розклад Розклад на вихідних Тривалість
Старша група (9-16 років) ВТ ЧТ - 17:00 - 18:30 СБ - 09:00 - 10:30 1 год 30 минут
Молодша група (6-8 років) ВТ ЧТ - 18:30 - 19:30 СБ - 10:30 - 11:30 1 год

Карате на метро Васильківська. Ціна занять

Пробне тренуванняРазове тренуванняАбонемент на місяць
(12 занять)
Безкоштовно250 грн1500 грн
Більш детально можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону

Що ми пропонуємо по Карате на Васильківській?

Додзе «Будо» у складі Київської міської Федерації Кйокушинкай Карате Унія України оголошує набір дітей групи від 5 років.

 • фізичний розвиток;
 • позитивний вплив тренувань на особисті якості дитини;
 • дотримання моральних цінностей;
 • формування стійкого духу та сили волі;
 • адаптація у колективі;
 • індивідуальний підхід;
 • участь у змаганнях різних рівнів;
 • проведення атестаційних та навчально-тренувальних семінарів;
 • мотиваційні підходи до тренувань;
 • комфортні умови для тренувань;
 • досвідчений тренер.
Карате на Васильковской
Карате на Васильківській

Цікаві факти з карате:

 • У перекладі з японської слово «карате» означає «китайська рука». У у вісімнадцятому сторіччі Японії з’явився новий стиль боротьби, схожий з шаолиньским напрямом. Повернувшись із Китаю, людина на ім’я Сакугава відкрила приватну школу. Він назвав новий вид єдиноборства Карате-но Сукагава.
 • З часом карате в Японії набула широкого розвитку, як бойове мистецтво. Видатні майстри карате створювали нові стилі, вносячи власні корективи в тактику ведення бою. У результаті стилів та шкіл карате з’явилося понад дві сотні. У мирний час карате поступово перетворилося на один із затребуваних видів спорту на землі
 • Формальні вправи ката – це базовий елемент карате. У найсуворішій послідовності виступаючі повторюють блоки, удари та переміщення. Показові виступи ката можуть містити 1-3 учасників. Налічується понад 50 ката.
 • Ступінь майстерності демонструється за допомогою кольору пояса або обидва, яким підв’язано кімоно. Більшість шкіл цього виду спорту, дотримуючись давньої традиції, визначають білим поясом найперший ступінь майстерності. У міру збільшення досвідченості та майстерності спортсменів, після проходження відповідного іспиту, колір зміни змінюється від одного до іншого і стає чорним — найвищий ступінь майстерності.

Час подолати труднощі та взяти життя під контроль!

Відео з тренувань з Карате

Карате на Васильківській

Історія Карате

Карате (або карате) – засноване на системі рукопашного бою японське бойове мистецтво, вчення про захист та напад. Навчаючись мистецтву карате, люди вчаться не так завдавати і тримати удари, як знайти гармонію з самим собою, з природою, зміцнити дух, відкрити в собі нові можливості. Карате – це філософія, спосіб життя. У Японії члени збройних сил та поліцейські повинні володіти мистецтвом карате.

Карате загартовує тіло, тренує розум і волю, дає можливість знайти себе і пізнати світ. В основі карате лежить концепція ненасильства. У деяких школах карате учні дають обітницю не використовувати знання на шкоду людям. Історичних відомостей та фактів про виникнення карате немає, але існує багато легенд про те, де і коли виникло це бойове мистецтво.

Карате на Васильковской
Карате на Васильківській

Наше спілкування не обмежується лише тренуваннями.
Ми любимо також провести час зі своїми учнями, адже часто саме на секції ви знайдете своїх, можливо, найкращих і вірних друзів на все життя.