Карате на Вокзальній. Тренування для дітей та дорослих. Ми знаходимося за адресою: м. Київ, вул. Жилянська 75. Бізнес центр «Євразія»

Карате на Вокзальній. Локація:

Карта на Вокзальній

Розклад тренувань з Карате на Вокзальній

Розклад на Вокзальній
Група та напрямок Дні тренувань та розклад Тривалість
Діти (6-12 років) Вт Чт 18:30-19:30 и сб на 10:00 ранку 1 год
Підлітки та дорослі (13+ років) Вт Чт 17:30-19:00 и сб на 10:00 ранку 1,5 год

Карате на Вокзальній. Ціна занять

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
від 100 грнвід 800 грнвід 400 грн
Більш детально можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону

Навіщо дітям займатися карате на Вокзальній?

Карате – це повноцінна система виховання дітей, яка враховує всі аспекти розвитку гармонійної особистості
Крім фізичного розвитку, самозахисту, покращення здоров’я, карате для дітей також допомагає розвинути концентрацію уваги:

  • Заняття Карате(Дитина зможе приймати вірні рішення в екстремальних та нестандартних ситуаціях, стає сильнішою фізично та морально, вчиться ставити і досягати мети.)
  • Рухливі ігри (Рухливі ігри розвивають спритність, швидкість, реакцію та уважність, оздоровлення та відволікання дітей від віртуального життя в комп’ютері та планшеті.)

Що дають заняття Карате на Вокзальній?

  1. Самодисципліна! Одним із основних принципів усіх форм бойових мистецтв є абсолютний акцент на самодисципліну.
  2. Зміцнення здоров’я! Фізична активність позитивно впливає формування організму: підвищення імунітету, поліпшення постави, спортивна постать, відсутність надмірної ваги.
  3. Підвищення навичок спілкування! Спаринг з партнером сприяє розвитку товариства, оскільки діти тренуються парами та розвивають свої навички разом.
  4. Навички роботи у команді! Спільна праця для пізнання нових речей та досягнення цілей є важливим життєвим уроком для дітей.
  5. Виховання почуття поваги! Вивчення будь-яких бойових мистецтв вимагає непохитної поваги до тренера та до свого спаринг-партнера.
  6. Підвищення самооцінки! Впевненість приходить з досягненнями, тому рівень самооцінки зростатиме з кожним новим рухом, який він засвоює і з кожним поясом, який він заробляє.
  7. Вміння слухати! Для того, щоб опанувати спортивні навички та досягти високого рівня майстерності, дитина повинна навчитися вмінню слухати.
  8. Вміння ставити та досягати мети! Коли дитина прагне кожного нового поясу, вона вчиться цінним урокам у постановці та досягненні своїх цілей.