Міксфайтер Карате на Дарниці на базі спортивної зали школи iSchool розташований недалеко від метро Дарниця за адресою: вул. Жмаченка 14, на першому поверсі школи.

Графік занять

Розклад на Дарниці
Група Дні тренувань та розклад Тривалість
Діти (6-15 лет) Вт , Чт 19:30 - 20:30, Сб 10:00-11:00 1 год
Студенти та дорослі (17+ років) Вт Чт 20:30-22:00, Сб 11:00-12:30 1 год 30 хв

Карате на Дарниці. Тренерський склад

Тренування у клубі Карате на Дарниці проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають профільну освіту, значний багаж знань та умінь, які виховали не одне покоління успішних спортсменів. На тренуваннях застосовуються знання теорії та методики підготовки спортсменів як у аматорському спорті, так і у спорті вищих досягнень – професійному спорті.

Карате на Дарниці. Розвиток характеру та бійцівських якостей

У клубі Карате на Дарниці ви зміцните своє тіло і загартуйте дух, приведете себе в тонус. Поставте собі нокаутуючі удари руками, навчитеся захищатися від ударів супротивника, зрозумієте основні тактичні схеми ведення поєдинку залежно від антропометричних, функціональних та швидкісно-силових особливостей супротивника. Навчіться перемагати фізично сильніших противників за рахунок раціонального застосування сили в потрібний момент, за рахунок техніки та тактики.

Карате на Дарниці. Тренування для дітей та дорослих

Багато хто запитує куди ж віддати тренуватися свою дитину — щоб був результат, і щоб дитині було цікаво.

Карате є базовим початковим напрямом підготовки багатьох спортсменів. Дуже багато професіоналів починали у ранньому віці саме з карате. Оптимальний вік на їхню думку – з 6 років.


Нижче наведено відео зі змагань з карате.

Міксфайтер. Твоя спортивна сім’я

Тут ви поставите свою коронну зв’язку з тренером на лапах, навчитеся бити на повну силу не травмуючи себе по мішках та інших снарядах, розвинете швидкісно силові характеристики свого тіла за допомогою тренажерів, джгутів і обтяжень у зоні для кросфіту.

Тут ви знайдете надійних, сильних духом і міцних друзів, єдиних з вами за поглядами та інтересами, адже карате – це не тільки спорт, а й стиль життя, шлях бійця та шлях спортсмена.

Також спілкування з нами не обмежується лише тренуваннями.
Ми любимо також провести час зі своїми учнями, адже часто саме на секції ви знайдете своїх, можливо, найкращих і вірних друзів на все життя.

Карате на Дарниці. Стилі карате

Коли тільки зароджувався той вид бойового мистецтва, який пізніше отримав назву карате, ще не було мови про поділ його на якісь стилі. Саме карате (або точніше карате-до) було окремою школою, сформованою на основі інших, більш старих шкіл (окінава-те, наха-те та ін). Та й пізніше вже після офіційного визнання та реєстрації наприклад Гітін Фунакосі (засновник карате шотокан) висловлювався проти поділу карате на стилі та школи. Він стверджував, що карате має бути єдиним.

На сьогоднішній день існують 4 класичні стилі карате: карате шотокан (стиль заснований Гітіном Фунакосі), годзю-рю карате, вадо-рю (засновник Хіронорі Оцука, один з учнів Фунакосі) та сито-рю. Пізніше виникли карате кіокушинкай (засновник Ояма Масутацу), ашихара карате, косики карате та багато інших стилів.

Сучасний підхід до тренувань Карате на Дарниці

Навчально-тренувальний процес при занятті карате вимагає проведення постійного спостереження за функціональним станом як всього організму, так і окремих його систем і органів. У спорті, для оцінки реакції реакції організму на фізичні навантаження найчастіше використовують тести і проби, що характеризують функціональний стан серцево-судинної системи.

В даний час для цих цілей можуть бути використані інноваційні комп’ютерні медичні технології, які в скринінговому режимі (12 секунд) дозволяють отримати показники функціонального стану серця та своєчасно оцінити вплив фізичних навантажень та, при необхідності, внести необхідні зміни в тренувальний процес.

Інші види єдиноборств у клубі Міксфайтер Київ на м. Дарниця:

  1. Рукопашний бій
  2. Кікбоксинг
  3. Тайський бокс
  4. ММА
  5. Карате
  6. Боротьба