Карате на Лісовій, Розташування: м. Київ, метро Лісова, вул. Курчатова 18/2, у тренувальному залі школи №212, тренування проводяться для всіх бажаючих від 5 до 60 років будь-якої статі. Заняття можуть проводитись індивідуально або у групах.

Карате на Лісовій. Розташування:

Розташування карате на Лісовій

Карате на Лісовому. Розклад тренувань:

Графік тренувань на Лісовий
Група Дні тренувань та розклад Тривалість
Розклад на ПН СР ПТ
Діти (від 6 років) ПН СР ПТ - 16:00 1 год
Студенти та дорослі (17+ років), +збірки (від 14 років) ПН СР ПТ - 17:00 1 год 30 хв
Діти (від 6 років) ПН СР ПТ - 18:30 1 год
Студенти та дорослі (17+ років), +збірки (від 14 років) ПН СР ПТ - 19:30 1 год 30 хв
Студенти та дорослі (17+ років), +збірки (від 14 років) ПН СР ПТ - 20:30 1 год 30 хв

Карате на Лісовій. Вартість занять

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
від 100 грнвід 800 грнвід 400 грн
Більш детально можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону

Карате Лісова. Історія напряму.

Сучасне японське карате насправді прийшло з Окінави, з цього найбільшого острова архіпелагу Рюкю. У 1606 р. Окінава була захоплена японським князем Сімадзу Ієсіха. Цю операцію здійснили 3 тисячі самураїв клану Сімадзу на 100 кораблях. Окінава перетворилася на протекторат Японської імперії; її населення було обкладено поборами і зазнала жорстока дискримінація з боку загарбників.

Так як у зіткненнях із самураями жителям Окінави доводилося мати справу з досить досвідченими воїнами, то селяни змушені були культивувати власні бойові мистецтва. Роки завзятих тренувань не проходили даремно, перетворюючи руки та ноги на смертельну зброю страшної руйнівної сили. Особливий упор робився на загартування рук і ніг, оскільки пробити панцир чи розколоти самурайський шолом могла лише справді залізна рука.

Карате на Лесной
Карате на Лісовій

Підготовка бійця з карате — справа не з простих і без грамотного тренера тут ніяк не обійтися, тому що потрібно для початку розуміти, які навантаження потрібно давати тілу, щоб не отримати травм під час тренувань. Це дуже тонкий момент насправді.

Карате на Лісовому. Цікаві факти.

 • Дайдо Дзюку, або Кудо — так називається підвид карате, що характеризується максимальною агресивністю. Для зниження ризику травм учасникам поєдинків доводиться надягати спеціальні шоломи із пластиковим забралом. У деяких поєдинках із цієї техніки в Японії не заборонено навіть ударів у пах.
 • Точний переклад назви цього бойового мистецтва звучить як «шлях беззбройної (порожньої) руки», що означає, що його повинен приділяти на саморозвиток сил і часу не менше, ніж на розуміння самих прийомів.
 • Незважаючи на те, що в російській мові міцно закріпилася назва «каратист», правильно називати людей, які практикують цей стиль бою, – «каратеки».

Карате на Лісовій. Що дадуть заняття?

При відвідуванні наших занять з карате на Лісовому масиві в СК «Міксфайтер» ви зможете освоїти основні ази управління своїм тілом, розумом та емоціями. Тренування з карате у нашому спортивному клубі на Лісовій допоможуть відновити сили за короткі терміни, зміцнять здоров’я та повернуть легку гнучкість та юність своєму тілу.

Для результативного тренування з карате особливо надають важливості:

 • відпрацювання комбінацій із партнером;
 • техніці захоплень та кидків;
 • спеціалізованої силової та високошвидкісної роботи;
 • тактичної та спеціальної психологічної підготовки.

Карате на Лісовій. Переваги занять.

Люди, які займаються карате у нас на тренуваннях, отримують такі переваги:

 • будуть підтягнутими та добре фізично розвинені;
 • зможуть захистити себе у непередбачених ситуаціях;
 • навантаження відразу на всі групи м’язів, включаючи корпус, ноги та мозкове навантаження;
 • відмінна можливість «випустити пару» і емоційного розвантаження;
 • заняття корисні як дівчатам, і чоловікам;
 • підвищується самооцінка та мужність;
 • позитивно впливає на роботу легенів та серця;
 • покращується уважність, що дозволяє швидко реагувати на ситуації.

В наш час особливо важливо вихлюпувати негативну енергію. У сучасному світі дуже багато стресів, і якщо вчасно не позбавитися напливів негативу, то депресія вам забезпечена. Щоб уникнути неприємних ситуацій, допомогою може бути заняття боротьбі. У залі на тренуваннях можна виплеснути всю пару, і після чого з новими силами повернутись до справ.

Карате. Рабат-2019. Фінал. Анжеліка Терлюга — Вейн

Міксфайтер. Твоя спортивна сім’я.

Тренування в «СК Міксфайтер» проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають профільну освіту, значний багаж знань та умінь, що виховали не одне покоління успішних спортсменів. На практичних заняттях тренера завжди застосовують знання теорії та методики підготовки спортсменів як у аматорському спорті, так і у спорті вищих досягнень – професійному спорті.

Приходьте на тренування з карате до клубу «Міксфайтер». Ми допоможемо вам зняти стрес і втому після напруженого дня!

Наше спілкування не обмежується лише тренуваннями.
Ми любимо також провести час зі своїми учнями, адже часто саме на секції ви знайдете своїх, можливо, найкращих і вірних друзів на все життя.

Інші наші відео з карате у Києві — ви можете подивитися тут