Карате на Троєщині на просп. Володимира Маяковського, 6. Тренування для дітей, починаючи від 6 років. Карате на Троєщині чудово підійде для тих, хто цінує своє здоров’я та безпеку.

Карате на Троєщині у Києві. Локація:

Розташування секції на Троєщині

Розклад тренувань з Карате на Троєщині

Розклад карате на Троєщині
Група Дні тренувань та розклад Тривалість
Група (від 6 - 14 років) ПН СР ПТ - 16:30 - 18:00 1 год 30 мин

Карате на Троєщині. Ціна занять

Разове тренуванняАбонемент на місяць
(12 занять)
Персональне тренування
70 грн800 грнЗа домовленістю
Более подробно можете узнать связавшись с нами по телефону

Що ми пропонуємо по Караті на Троєщині?

Клуб «ШИНКЕН» оголошує набір дітей та дорослих віком від 6-ти років з вивчення бойового мистецтва Годзю-рю Карате — До та підготовки до змагань за правилами Контактного карате (Ірігусі го та дзю, ШІАЙ Кемпа, Косик Карате, а також ММА, Ушу).

Нашим вихованцям пропонуватиметься такий набір розвитку:

  • виховання дисципліни та сили волі;
  • розвиток гнучкості, сили та витривалості;
  • загальнофізичної та спеціальної підготовки;
  • навчання техніки та тактики ведення бою;
  • індивідуальний підхід до кожного;
  • дружній та великий колектив;
  • участь у національних та міжнародних змаганнях, літніх таборах, семінарах та атестаційних іспитах.
Карате на Троещине
Карате на Троєщині

Карате на Троєщині. Годзю-рю Карате — До

Годзю-рю у перекладі означає «школа жорсткого та м’якого». Цей стиль заснований Тедзюном Міягі у 20-ті роки минулого століття.

Годзю рю — один із основних стилів карате, що використовує тверду (го) та м’яку (дзю) техніки. Приблизною датою заснування можна вважати 1926, коли разом з ще трьома майстрами Міягі відкрив Клуб Карате, де багато уваги приділялося як фізичним тренуванням, так і розвитку сили розуму, духу, етики повсякденного життя. На сьогодні це один із найпопулярніших стилів карате у світі.

Іригумі-го

Це поєдинок, в якому учасник для здобуття перемоги повинен змусити противника здатися або позбавити його можливості чинити опір після застосування удару, больового впливу або задушливого. Щоб перемогти суперника по очках, потрібно якнайбільше їх отримати за обмежену кількість часу. Коли рівна кількість очок, перемагає спортсмен, у якого найменше покарань. За рівних умов перемога присуджується рішенням суддів.

Версія «аматорські правила» призначена для проведення офіційних турнірів з чемпіонатами, а також тренувальних та товариських поєдинків. Змагання доступні всім бажаючим, які мають допуск від лікаря, стать, вік, рівень підготовки не мають значення.

Версія «професійні правила» створена для проведення рейтингових бій у професійних асоціаціях, національних чемпіонатів, чемпіонатів Європи та світу. Там беруть участь лише дорослі (18 років і більше) чоловіки, які мають ступінь не нижче 1 дан.

Відео зі змагань з Карате

Змагання учнів зі спорт клубу карате на Троєщині

Косики карате

«Косики» перекладається з японської як «жорстке, традиційне» карате-до. З історії видно, що всі традиційні стилі окінава карате практикували поєдинки із жорстким контактом та з використанням всього арсеналу бойової техніки; кидки, удари, підсікання, захоплення та інші. Такий вид поєдинків поєдинків серед майстрів приводило іноді до серйозних травм, каліцтв, переломів. Тому на всьому шляху розвитку карате майстри ставили собі особливо складне завдання пошуку балансу між високою ефективністю прийомів, реальністю поєдинків при цьому убезпечивши самих бійців.

Цього можна було досягти двома варіантами: використанням захисного спорядження та розробкою правил поєдинків, що контролюють використані прийоми та їх силу. Цей процес тривав досить довго тому що було дуже багато різних точок зору з цього приводу. Було таке, що використовувалася така кількість «обладунків», що й бійця за ними не було видно, то правила поєдинків наказували на повну відсутність контакту, що практично карате виглядав як танець.

Карате на Троещине
Карате на Троєщині