Спортивна команда Міксфайтер Кікбоксінг на Виноградарі. Ми знаходимося за адресою: м. Київ, вул. Білицька, 55

Кікбоксинг на Виноградарі. Локація:

Карта на Куренівці-Виноградарі

Розклад тренувань з Кікбоксингу на Виноградарі

Розклад на Куренівці-Виноградарі
Група та напрямок Дні тренувань та розклад Тривалість
Діти (6-13 лет) Пн Ср Пт 18:00 1 - 1,5 год
Підлітки та дорослі (12-60 років) Пн Ср Пт 19:00 1,5 год

Кікбоксинг на Виноградарі. Ціна занять

Разове тренуванняАбонемент на месяцПерсональне тренування
250 грн1500 грнот 500 грн

Більш детально можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону

Кікбоксинг на Виноградарі. Тренерський склад.

Наші тренери — колишні чемпіони зі змішаних єдиноборств, рукопашного бою та бойового самбо, які мають досвід викладання від 5 років та досвід занять єдиноборствами в окремих випадках понад 30 років. Відео наших тренувань нижче.

Кікбоксинг на Виноградарі. Наші досягнення.

Наші спортсмени були успішно підготовлені до змагань міського, обласного та всеукраїнського рівнів, і успішно виступають на різноманітних змаганнях з єдиноборств — не лише з ММА, а й з рукопашного бою. бойовому самбо, греплінгу та подібним видам. Підготовка відбувається за окремою програмою, яку складали члени нашої тренерської команди. Спортсмени, які успішно виконують програму підготовки, зазвичай займають призові місця на змаганнях.

Кікбоксинг – одне з найпопулярніших у наш час єдиноборств. Секрет успіху простий. Одні віддають перевагу сучасним спортивним єдиноборствам, іншим бойовим мистецтвам Азії. Кікбоксинг об’єднав обидва напрями бойових мистецтв. У кікбоксингу органічно сплелися удари руками з боксу та удари ногами з азіатських єдиноборств.

Кікбоксинг на Виноградарі. Користь:

Без перебільшення можна сказати, що заняття кікбоксингом відбиваються на організмі лише позитивно.

  • По-перше, втрата зайвої ваги. Тут калорії спалюються як у печі, а жирові відкладення зникають на очах. Звичайно ж, при регулярних тренуваннях.
  • По- друге, бойові навички та навички самооборони. Ніщо так не дає в собі впевненості, як розуміння того, що ви можете постояти за себе. У житті трапляються усілякі ситуації. Кікбоксинг це один із найпростіших у плані навчання вид єдиноборств. На відміну від бойових мистецтв, що не потребує багаторічної практики.
  • По-третє, душевне та фізичне здоров’я. Ніщо так не відновлює нервову систему, як хороше тренування на груші чи лапах. Накопиченому негативу тут є застосування.
    З іншого боку, зміцнення імунітету. Особливо рекомендується для тих, хто має сидячу роботу. І тим більше якщо у вас сидячий спосіб життя.

Кікбоксинг на Виноградарі. Чому ми?

Наша секція кікбоксингу на Виноградарі допоможе Вам:

Поставить ударСхуднутиРозрядитисяДодасть впевненості
Добре поставлений удар завжди допоможе у критичній ситуації, наприклад, за самооборони. Додасть впевненості.Кікбоксинг є гарним навантаженням і спалюють від 700 ккал за тренування, а в міру просування додасться і силове навантаження, удари стануть сильнішими і м’язи почнуть формуватися.Виплеск усіх негативних емоцій, свобода почуттів, відчуття емоційної легкості і, звичайно, почуття щастя, зумовлене виробленням дофаміну від тренувань, — це додаткові ефекти заняттями Кікбоксингом.Все це разом дасть Вам непохитне почуття впевненості в собі, яке буде з Вами завжди, в будь-яких ситуаціях, незалежно від обставин. Повірте, коли ви це відчуєте, ви не захочете відмовлятися від цього. 

Поставить удар
ПохудетьРазрядитьсяПридаст уверенности
Хорошо поставленный удар всегда поможет в критической ситуации, например, при самообороне. Прибавит уверенности. Кикбоксинг являются хорошей нагрузкой и сжигают от 700 ккал за тренировку, а по мере продвижения добавится и силовая нагрузка, удары станут сильнее и мышцы начнут формироваться.Выплеск всех негативных эмоций, свобода чувств, ощущение эмоциональной легкости и, конечно, чувство счастья, обусловленное выработкой дофамина от тренировок, — все это дополнительные эффекты занятиями Кикбоксингом.Все это в совокупности даст Вам непоколебимое чувство уверенности в себе, которое будет с Вами всегда, в любых ситуациях, независимо от обстоятельств. Поверьте, когда Вы это почувствуете, Вы не захотите отказываться от этого.