Кікбоксинг на Лісовий, Розташування: м. Київ, метро Лісова, вул. Курчатова 18/2, у тренувальному залі школи №212, тренування проводяться для всіх бажаючих від 5 до 60 років. Заняття можуть проводитись індивідуально або у групах. Приймаються і діти та дорослі, дівчата та хлопці, жінки та чоловіки, з досвідом та новачків.

Кікбоксинг на Лісовий. Розташування:

Розташування на Лісовій

Кікбоксинг на Лісовому. Розклад тренувань:

ГрупаДні тренуваньЧас роботи секції
Група 1 (діти від 5 – 12 років)ПН СР ПТ19:00 — 20:00
Група 2 (студенти та дорослі 13+ років) ПН СР ПТ 20:00 — 21:30

Кікбоксинг на Лісовий. Вартість занять

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
від 100 грнвід 800 грнвід 400 грн
Більш детально можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону

Кікбоксинг на Лісовому. Історія

Кікбоксинг, або кікджітсу  — досить молодий вид спортивних єдиноборств, широко популярний у багатьох країнах світу. Поділяється на два основні види: американський (повний-контакт, обмежений-контакт, легкий-контакт) та японський кікбоксинг (К-1).

Існують дві основні версії появи кікбоксингу. Одна з них – це те, що він є схожою версією карате. Іншою — коріння його з Таїланду, а точніше від муай-тай (тайський бокс). Як самостійна дисципліна кікбоксинг зародився в 1960-і роки. У пік популярності східних єдиноборств тхеквондо та карате у США почали активно практикувати і повноконтактні бої з широким застосуванням рук і ніг. У кікбоксингу практично не було обмеження сили ударів, дозволено було бити руками та ногами в голову. Заборонені прийоми — це захоплення, удари в пах, а також потилицю. Спочатку новий вид спорту назвали «фул-контакт карате», але незабаром перейменували на «кікбоксинг».

Підготовка бійця з кікбоксингу — справа не з простих, без грамотного тренера тут не обійтися, під час тренувань використовується велика різноманітність бійцівського арсеналу, що дає відповідний результат.

Кікбоксинг на Лісовий. Чим корисні тренування?

Заняття кікбоксингом розвивають спритність, гнучкість, швидкість, координацію, а також силу волі та стійкість. Навчають відповідальності, а також уміння постояти за себе та своїх близьких. Якщо дитина дуже енергійна, вона успішно і з користю може витратити свою енергію на тренуванні з кікбоксингу.

Кікбоксинг на Лісовий. Що дадуть заняття?

При відвідуванні наших занять кікбоксинг на лісовій СК «Міксфайтер» ви зможете освоїти основні ази управління своїм тілом, розумом та емоціями. Тренування з кікбоксингу у нашому спортивному клубі на Лісовій допоможуть відновити сили за максимально короткі терміни, зміцнять здоров’я та повернуть легку гнучкість та юність своєму тілу. Тренування включає нетривалі (до 3 хвилин) сутички, які мають на увазі інтенсивні повторювані рухи.

Для результативного тренування кікбоксери особливо надають важливості:

 • відпрацювання комбінацій атак та захисту з партнером;
 • техніці атак та обороні від атак суперника;
 • спеціалізованої силової та високошвидкісної роботи;
 • тактичної та спеціальної психологічної підготовки.

Кікбоксинг на Лісовий. Переваги занять

Люди, які займаються кікбоксингом у нас на тренуваннях, отримують такі переваги:

 • будуть підтягнутими та добре фізично розвинені;
 • зможуть захистити себе у непередбачених ситуаціях;
 • навантаження відразу на всі групи м’язів, включаючи корпус, ноги та мозкове навантаження;
 • відмінна можливість «випустити пару» та емоційного розвантаження;
 • заняття корисні як дівчатам, і чоловікам;
 • підвищується самооцінка та мужність;
 • Кікбоксинг позитивно впливає на роботу легенів та серця;
 • покращується уважність, що дозволяє швидко реагувати на ситуації.

В наш час особливо важливо вихлюпувати негативну енергію. У сучасному світі дуже багато стресів, і якщо вчасно не позбавитися напливів негативу, то депресія вам забезпечена. Щоб уникнути неприємних ситуацій, допомогою може бути заняття кікбоксингом. У залі на тренуваннях можна виплеснути всю пару, і після цього з новими силами повернутись до своїх справ. Крім емоційної допомоги, при постійних заняттях, фізичний стан гарантовано зміцниться.

Відео з тренувань з Кікбоксингу на Лісовому:

Відпрацювання ударів на лапах у кікбоксингу

Міксфайтер. Твоя спортивна сім’я.

Тренування у спортклубі Міксфайтер проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають профільну освіту, значний багаж знань та вмінь, що виховали не одне покоління успішних спортсменів. На практичних заняттях тренера завжди застосовують знання теорії та методики підготовки спортсменів як у аматорському спорті, так і у спорті найвищих досягнень – професійному спорті.

Приходьте на тренування до спортивного клубу «Міксфайтер». Ми допоможемо вам зняти стрес і втому після напруженого дня!

Наше спілкування не обмежується лише тренуваннями.
Ми любимо також провести час зі своїми учнями, адже часто саме на секції ви знайдете своїх, можливо, найкращих і вірних друзів на все життя.