Кікбоксинг на вул. Підлісна, 8А в районі метро Академмістечко. Тренування для дітей та дорослих. Кікбоксинг на Новобеличах чудово підійде для тих, хто цінує своє здоров’я та безпеку.

Кікбоксинг на Новобіличах у Києві. Локація:

Кікбоксинг на Новобіличах

Розклад тренувань Кікбоксингу на Новобіличах

Розклад Кікбоксингу на Новобіличах
Група Дні тренувань та розклад Тривалість
РОЗКЛАД на ПН СР ПТ
Група 1 (8 - 11 років) 16:30 - 18:00 2 год
Група 2 (до 8 років) 18:00 - 19:00 1 год
Група 3 (11 - 13 років) 19:00 - 20:30 1 год 30 минут
Група 4 (14 років і старше) 20:30 - 22:00 1 год 30 минут

Кікбоксинг Новобіличі. Ціна занять

Разове заняттяАбонемент МісяцьПерсональне тренування
100 грн800 грн 450 грн
Более подробно можете узнать связавшись с нами по телефону

Кікбоксинг на Новобіличі. Що це таке

Кікбоксинг це такий вид спорту, який об’єднав у собі різні види східних єдиноборств: карате, ушу, тхеквандо, тайський та англійський бокс. Якщо перекладати з англійської на російську «кікбоксинг» означає «поєдинок руками та ногами», що дуже відповідає цьому виду боротьби на середніх та далеких дистанціях. У процесі задіяні руки та ноги, якими дозволяється бити, куди завгодно, не стримуючи своїх сил. Боротьба може відбуватися за класичним варіантом, а саме – босоніж, або французькою – у спеціальному взутті.

Є кілька напрямків кікбоксингу, водночас його елементи присутні і в інших видах спорту. Наприклад, вони використовуються в аеробіці, тобто цим видом спортивної боротьби можуть займатись без проблем жінки. Це меншим травматизмом кікбоксингу, досяганим обмеженнями ударів у корпус. У жіночому варіанті боротьби, що включає повний і частковий контакт, є багато спільного з тхеквандо, наприклад.

Кикбоксинг на Новобеличах

Тренування Кікбоксингу біля Академмістечка та його користь для вас:

Кікбоксинг на новобіличах дає відмінні результати, якщо ваша мета – гнучкість, спритність та стійкість. Він буде дуже корисний навіть для людей похилого віку, адже розвиває координацію та рухливість. Тренування включає короткі (до 3 хвилин) сутички, які мають на увазі дуже інтенсивні повторювані рухи. Як правило, це удари по груші чи мішку, який тримає інша людина.

На відміну від інших видів вправ, кікбоксинг на Новобеличах концентрується на потужних рухах та силових ударах. Звичайно, і сам кікбоксинг може призвести до травм. Тому, якщо ви новачок, починайте поетапно і не поспішайте. Якщо у вас є фізичні обмеження або проблеми з суглобами, зверніться до тренера для розробки індивідуальної програми.

Незалежно від рівня та навичок, у нашому клубі на вас чекають професійні тренери, які знайдуть підхід до вас. Вони нададуть як допомогу під час тренування, так і моральну підтримку. Підготують фізично та психологічно до ситуацій на рингу та в житті.

Кикбоксинг на Новобеличах

Цікаві факти про кікбоксинг:

  • На сьогодні прийнято дві версії походження кікбоксингу.
    По одній з них — цей вид єдиноборства, не що інше як спортивний варіант карате.
  • Як правило, кікбоксингом є будь-які ударні єдиноборства, правила яких дозволяють удари руками і ногами і дають можливість використовувати в екіпіруванні боксерських рукавичок.
  • Перша радянська громадська організація з кікбоксингу була організована у 1989 році у Києві.
  • У другій половині 20 століття США активно розвивався кінематографічний ринок. Особливу популярність на той час мав жанр бойовика. Зіркою цього жанру став БРЮС ЛИ.
Кикбоксинг на Новобеличах

Інші наші секції ви можете побачити, перейшовши за посиланням.