Кікбоксинг на Пріорці. Тренування для дітей та дорослих. Ми знаходимося за адресою: м. Київ, вул. Білицька, 55

Кикбоксинг на Приорке. Локация:

Карта на Куренівці-Виноградарі

Розклад тренувань з Кікбоксингу на Пріорке

Розклад на Куренівці-Виноградарі
Група та напрямок Дні тренувань та розклад Тривалість
Діти (6-13 лет) Пн Ср Пт 18:00 1 - 1,5 год
Підлітки та дорослі (12-60 років) Пн Ср Пт 19:00 1,5 год

Кікбоксинг на Пріорці. Ціна занять

Разове тренуванняАбонемент на месяцПерсональне тренування
250 грн1500 грнот 500 грн

Більш детально можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону

Кікбоксинг на Пріорці. Наші досягнення.

Наші спортсмени були успішно підготовлені до змагань міського, обласного та всеукраїнського рівнів, і успішно виступають на різноманітних змаганнях з єдиноборств — не лише з ММА, а й з рукопашного бою. бойовому самбо, греплінгу та подібним видам. Підготовка відбувається за окремою програмою, яку складали члени нашої тренерської команди. Спортсмени, які успішно виконують програму підготовки, зазвичай займають призові місця на змаганнях.

Кикбоксинг на Приорке: Преимущества

Пропонуємо професійні заняття кікбоксингом для дорослих та дітей. Проводимо тренування відповідно до вікових особливостей учнів. Переваги такого спорту очевидні:

 • вчить регулювати силу удару, координувати рухи;
 • розвиває силу, спритність, точність;
 • позбавляє комплексів, допомагає розкритися;
 • дає можливість виплеску негативних емоцій;
 • підвищує самооцінку.

Заняття кікбоксингом для дівчат допомагають скинути зайву вагу, підтягнути тіло та надати м’язам гарного рельєфу. До того ж тренування сприяють виплескуванню негативної енергії, що дозволяє боротися зі стресом та нервовими перенапругами.

Кікбоксинг – спортивне єдиноборство для всіх

Кікбоксинг на Пріорці. заняття для дітей

Фізичне виховання — це одна із складових всебічного розвитку особистості. Заняття спортом підвищують імунітет дитини, формують працьовитість, колективізм, силу волі, цілеспрямованість.

Дитячий кікбоксинг від дорослого відрізняється деякою ігровою спрямованістю. У ньому немає бійок, де можна з повною силою бити суперника у будь-які частини тіла.

Кожне заняття починається з розминки, куди входять базові фізичні вправи. Після розігріву м’язів тренер з кікбоксингу з дітьми розучує бойову техніку та стійки. На заняттях активно використовується різноманітний інвентар — боксерські груші, м’ячі, гантелі, килимки, скакалки.

Кікбоксинг для дітей всебічно розвиває:

 • Дитина стає сильнішою, витривалішою, гнучкішою;
 • Діти вчаться дружити та працювати в команді;
 • Формуються почуття відповідальності, дисциплінованості та самоорганізації;
 • Діти вчаться захищати себе і не кривдити слабих.

Молоді спортсмени готуються до змагань різного рівня. Спочатку бої відпрацьовуються на тренуваннях.

Відео з тренувань з Кікбоксінгу:

Кікбоксинг на Пріорці. Заняття для дівчат.

Кікбоксинг для дівчат теж викладається у нашому клубі єдиноборств. І останнім часом він набирає обертів популярності. Причини такі.

 1. Вдається поєднувати ударні тренування з кардіо. Це дозволяє покращувати стан всього організму загалом. Плюс зайва вага знижується, фігура стає більш красивою та підтягнутою.
 2. Поліпшення постави та зміцнення м’язового корсету. Якщо ви думаєте, що дівчатам качати руки – шкідливо, це далеко не так. Тренування обов’язково мають бути комплексними та давати навантаження на руки, спину, весь верхній плечовий пояс. Серед інших переваг: якщо ви займатиметеся систематично і дотримуватимемося всіх порад тренера, то вдасться прокачати м’язи преса, ніг, а також сідничні.

Для початківців важливо пам’ятати, що кікбоксинг — це не тільки про «махати кулаками та ногами». Не лише й не стільки. Насамперед, це потужна робота над диханням. Кров таким чином починає краще циркулювати по всьому організму, і ви виглядаєте краще. А здоров’я – на висоті.