Міксфайтер ММА в Оболонському районі на базі спортивної зали школи №225 розташований недалеко від метро Оболонь за адресою: просп. Оболонський, 9Б, на першому поверсі школи.

Розклад на Оболоні
Група та напрямок Дні тренувань та розклад Тривалість
Підлітки та дорослі (12-60 років) (Кікбоксинг та тайський бокс) Пн , Ср, Пт 20:00 - 21:30 1,5 год
Діти (6-13 років) ММА – змішані єдиноборства Вт , Чт, 19:00 - 20:00, Сб на 10:00 1 год
Підлітки та дорослі (14-60 років) ММА - змішані єдиноборства Вт , Чт, 20:00 - 21:30, Сб на 11:00 1,5 год

Що таке ММА у спорті:

ММА відносять до змішаних бойових мистецтв, тому що у цьому спорті дозволено використання і ударних, і борцівських технік. Удари та боротьба поєднуються також у ушу, бойовому самбо, армійському рукопашному бою. Основна відмінність ММА від цих видів спорту полягає в тому, що тут можна використовувати прийоми різних єдиноборств та комбінувати їх у будь-якій формі. Головне – не виходити за межі правил.

Змішані єдиноборства пройшли нелегкий шлях, щоби їх визнали як окремий вид спорту. Зараз ММА популярна у США, Україні, Японії, Росії. Але в деяких країнах, наприклад, у Франції цей спорт досі заборонений.

Основні правила ММА

Після «кривавих побоїщ» ММА суттєво переробила правила, причому головним чинником стала турбота про здоров’я спортсменів. Це торкнулося поділу бійців на вагові категорії, деякі зміни у використанні інвентарю, скорочення часу поєдинків тощо. Сьогодні більшість професійних організацій під егідою ММА визначили час бою – три раунди по п’ять хвилин, у титульних боях кількість раундів зростає до п’яти.

Зміни знайшли своє відображення і в обмеженні прийомів, що більшою мірою торкнулося США, де введено заборони на удари ліктями, коліном у партері та інші. І хоча відмінності у європейців та американців у плані заборони тих чи інших прийомів є, і ті, й інші сказали немає укусам, ударам у пах і горло, по потилиці та хребту, тичкам в очі, захопленням та маніпулюванню малими суглобами, атакам пальцями незахищених місць (вуха, рот, ніздрі).

Якщо вам скажуть, що ММА – це бої без правил, не вірте. ММА – це змішані бойові мистецтва (СБІ). В їх основі поєднуються різні види, техніки, школи та напрямки, що виникли як у давнину, так і в наш час. Головним, що їх поєднує – повний контакт, іншими словами, це поєдинки, в яких застосовуються удари та боротьба у клінчі та партері.

Техніка ММА в Оболонському районі

Перевага суперника в техніці завжди вважалася головним козирем у будь-якому виді спорту. Якщо говорити про змішані єдиноборства, досягти успіхів у ударній техніці допомагають відповідні види – бокс, кікбоксинг, муай тай, карате. Різні види боротьби (вільна, греко-римська, дзюдо і самбо) незамінні в партері. Ефективне використання больових та задушливих прийомів також може відіграти вирішальну роль.

Коли йдеться про ММА, нерідко згадують прославленого чемпіона, чудового бійця Федора Ємельяненка, який володів декількома як ударними, так і борцівськими стилями, що зрештою допомагало йому виходити переможцем навіть у безнадійних ситуаціях.

Тренування ММА – професійний формат.

ММА в Оболонському районі
 1. Посилена програма. Тренування з ММА проводяться 3 рази на тиждень, а також вітається додаткова самостійна робота.
 2. Індивідуальна програма. Для бійців цього формату тренер розробляє індивідуальну програму тренувань мм під кожного бійця з урахуванням цілей і завдань, а також виходячи з підготовки до того чи іншого турніру.
 3. Обмін досвідом з іншими професійними бійцями. Також періодично запрошуються інші професійні бійці з боку обміну досвідом.

Ціна занять з ММА в Оболонському районі:

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
від 100 грн.від 800 грн.від 400 грн.

ММА у Оболонському районі. Програма тренувань.

Програма підготовки з боксу включає таке:

 1. Відпрацювання переміщень у стійці, з ударами
 2. Робота з дзеркалом у стійці
 3. Робота з партнерами на відпрацювання ударів, зв’язок ударів та захистів
 4. Умовні спаринги
 5. Відпрацювання ударів і зв’язок ударів на груші, лапах, тактичних ціпках
 6. Відпрацювання ударів та зв’язок по партнеру (який знає свідомо тип удару та ставить щити)

Спеціальна фізична підготовка. Кругове тренування Напрацювання швидкісних характеристик. Напрацювання координації Розвиток сили та окремо – розвиток витривалості. Розвиток швидкісно-силової витривалості через спеціальні вправи. Безліч технічних елементів та рухів характерних для боксу. Відпрацювання збереження захищеності бійця під час виконання атак. Напрацювання «жорсткості» у захисті там, де це необхідно. Напрацювання м’яких блоків, ухилів та доглядів, захисних переміщень. Робота у контратаці. Робота на випередження Робота над «кутами» Робота в повний контакт у спариншах у захисному екіпіруванні Індивідуальне коригування помилок тренером у парній роботі з тренером.

Інші види єдиноборств у клубі Міксфайтер на Оболонському районі

 1. Рукопашний бій
 2. Кікбоксинг
 3. Тайський бокс
 4. ММА
 5. Карате
 6. Боротьба