ММА у Печерському районі у СК «Міксфайтер«. Тренування для дітей (від 6 років) та дорослих. Ми знаходимося за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки 34 (посольство Ізраїлю), а також бульвар Лесі Українки 25 (військове училище). Ці локації знаходяться біля метро Печерська.

Графік тренувань

ГрупаДніЧас
Група 1ПН СР ПТ17:00 — 18:00
Група 2ПН СР ПТ18:00 — 19:00
Група 3ПН СР ПТ19:00 — 20:30
Група 4ПН СР ПТ20:30 — 21:30
Група 5ВТ ЧТ СБ17:00 — 18:00
Група 6ВТ ЧТ СБ18:00 — 19:00
Група 7ВТ ЧТ СБ19:00 — 20:30
Группа 8ВТ ЧТ СБ20:30 — 21:30
Точніший графік уточнюйте у адміністратора

Що таке ММА?

ММА у Печерському районі на сьогоднішній момент досить популярні. Але людині, яка далека від єдиноборств, може бути незрозуміло, що таке ММА. У перекладі з англійської ця абревіатура означає змішані види бойових мистецтв, які називають бої без правил. ММА є таким собі міксом технік, шкіл та напрямків єдиноборств, в якому застосовується повноконтактний бій, удари та боротьба у стійці та на підлозі. Поняття «Міксед Мартіл Артс» запропонував Рік Блюмон, президент найранішої організації ММА у світі.

ММА — це не новий вид єдиноборств. Ще в Стародавній Греції на Олімпійських іграх змагалися такий вид спорту як панкратіон, який передбачав різноманітні прийоми, кидки та удари. Але до 90-х років 20 століття ММА не був таким популярним, як зараз.

Причини розпочати заняття ММА у Печерському районі

ММА у Печерському районі
 1. ММА привчають до дисципліни. Вона важлива не лише на тренуваннях для розвитку фізичної сили та концентрації, а й за межами зали. Це такий жорсткий вид спорту, що ви просто не зможете прогресувати, якщо не правильно харчуватися, якісно відпочивати вночі і серйозно тренуватися.
 2. Мікс файт — це відмінна фізична підготовка. Заняття ММА розвивають міць і силу, гнучкість і спритність, витривалість та швидкість, холоднокровність та здатність протистояти супернику в екстремальній ситуації.
 3. ММА у Печерському районі навчать вас самообороні. Боєць ММА може однаково успішно працювати як у стійці, використовуючи удари руками та ногами, так і в партері, застосовуючи навички борця. Навіть базові навички змішаних єдиноборств допоможуть вам знайти пару залізних аргументів у чоловічій розмові з неввічливими хлопцями, які нахамили вам або вашій супутниці.
 4. ММА — це наука перемагати. Займаючись змішаними єдиноборствами, ви відчуєте драйв перемог та гіркий смак поразки. Бажання виграти змусить вас працювати на межі можливостей, більше тренуватись і ніколи не здаватися. Ці якості стануть вам у нагоді не тільки на рингу, але і в житті.

Як почати займатися ММА у Печерському районі

Щоб почати заняття ММА з «нуля» вам не потрібно ніякої спеціальної підготовки (хороша фізична форма вітається, але зовсім не обов’язкова) і ніякого спеціального спорядження (потрібні шорти, футболка).

Немає у нас обмежень і за віком – у деяких секціях займаються навіть діти 5 років.

Немає обмежень за статтю — дівчата успішно виступають у жіночих боях ММА!

Телефонуйте в робочі години за нашими телефонами або заповнюйте анкету на вступ до клубу, вибирайте зручний для вас час занять (є ранкові та вечірні групи з MMA в Печерському районі), всі подальші процедури вам пояснить адміністратор.

ММА для дівчат:

Сучасні дівчата все частіше вибирають тренування ММА. Причин тому кілька:

ММА у Печерському районі
 • Це допомагає і в реальному житті відбивати «атаки» недоброзичливців.
 • Проблема із зайвою вагою та слабкими м’язами вирішується сама собою.
 • Поліпшуються координація рухів та витривалість.
 • З’являється стійкість до стресу та стороннім негативні

Відвідуючи заняття ММА, дівчина вивчає:

 1. Техніку проведення бою;
 2. Методи захисту та нападу;
 3. Тактику боротьби різних стилів єдиноборств;
 4. А також напрацьовує практику.

Заняття проходять під керівництвом досвідчених тренерів, націлених на результат, які враховують усі потреби та особливості кожної дівчини. Для початку занять не потрібно жодного досвіду у боротьбі.

Тренування ММА для жінок у СК Міксфайтер проходять як індивідуальні, так і групові. Займаючись ММА, дівчина стає цілеспрямованою, набуває красивих вигинів тіла та стрункої фігури.

ММА для дітей у Печерському районі

ММА для дітей — досить молодий спорт, що набирає все більшої популярності з кожним роком. Якщо ще кілька років тому важко було знайти людину, яка хоч трохи уявляє, що таке змішані єдиноборства, то сьогодні більшість фанатів спорту і кожен любитель бойових мистецтв знають, що це. ММА розшифровується як Mixed Martial Arts, що досить добре характеризує цей спорт, адже у ньому можуть брати участь представники будь-яких шкіл та напрямів бойових мистецтв.

 • Опанує високоефективні навички самооборони та отримає можливість, у разі потреби, захистити не тільки себе, але своїх друзів чи близьких
 • Знайде впевненість у собі
 • Зробиться відповідальним, обов’язковим та цілеспрямованим
 • Зможе стати значно сильнішим та психологічно стійкішим
 • Навчиться швидко приймати рішення навіть у екстремальних ситуаціях

Переваги СК «Міксфайтер»

 • професійні тренери;
 • індивідуальний підхід до кожного;
 • великі оснащені приміщення;
 • Гнучкий графік тренувань.