ММА Дарницький район, тренування проходять на базі спортивної зали школи iSchool за адресою: вул. Жмаченка 14, на першому поверсі школи.

График на Дарнице

ГрупаДніЧас
Група 1ПН СР ПТ17:00 — 18:00
Група 2ПН СР ПТ18:00 — 19:00
Група 3ПН СР ПТ19:00 — 20:00
Група 4ПН СР ПТ20:00 — 21:30
Група 5ВТ ЧТ СБ18:00 — 19:00
Група 6ВТ ЧТ СБ19:00 — 20:30
Група 7ВТ ЧТ СБ20:30 — 22:00

Що таке ММА?

По суті, ММА є унікальною сумішшю елементів різних типів єдиноборств, технік і шкіл (вільна боротьба, самбо, джиу-джитсу, бокс, дзюдо, тхеквондо). Цей вид спорту часто називають «боями без правил», що насправді абсолютно не відповідає дійсності (під час бою діє ціла низка досить жорстких обмежень, спрямованих на безпеку спортсменів).

Причини розпочати заняття з ММА Дарницький район:

 1. ММА привчають до дисципліни. Вона важлива не лише на тренуваннях для розвитку фізичної сили та концентрації, а й за межами зали. Це такий жорсткий вид спорту, що ви просто не зможете прогресувати, якщо не правильно харчуватися, якісно відпочивати вночі і серйозно тренуватися.
 2. Мікс файт — це відмінна фізична підготовка. Заняття ММА розвивають міць і силу, гнучкість і спритність, витривалість та швидкість, холоднокровність та здатність протистояти супернику в екстремальній ситуації.
 3. ММА навчать вас самообороні. Боєць ММА може однаково успішно працювати як у стійці, використовуючи удари руками та ногами, так і в партері, застосовуючи навички борця. Навіть базові навички змішаних єдиноборств допоможуть вам знайти пару залізних аргументів у чоловічій розмові з неввічливими хлопцями, які нахамили вам або вашій супутниці.
 4. ММА — це наука перемагати. Займаючись змішаними єдиноборствами, ви відчуєте драйв перемог та гіркий смак поразки. Бажання виграти змусить вас працювати на межі можливостей, більше тренуватись і ніколи не здаватися. Ці якості стануть вам у нагоді не тільки на рингу, але і в житті.

У чому користь ММА?

ММА Дарницький район

Заняття у секції ММА Дарницький район не тільки дозволять вам стати фізично сильнішими та набути впевненості у собі, але й дадуть можливість:

 • Освоїти основні атакуючі та захисні техніки
 • Навчитися виконувати болючі та задушливі прийоми
 • Підвищити витривалість
 • Розвинути реакцію
 • Навчитися спокійно думати та діяти в екстремальних ситуаціях
 • Набути атлетичне, гармонійно розвинуте

Наша секція ММА Дарницький район

Наявність власних методик дозволяє успішно виховувати бійців ММА Дарницький район. Тренерський склад клубу «Міксфайтера» включає виключно професійних спортсменів з досвідом роботи.

Відкиньте невпевненість у собі, ліньки і боязкість і запишіться на ознайомлювальне заняття в нашу секцію ММА, щоб познайомитися з наставниками, відчути атмосферу клубу, поринути у тренувальний процес.

Тренування проводяться у групах, кількість учасників у яких варіюється від восьми до дванадцяти осіб, що дозволяє тренеру уважно стежити за діями кожного учня, своєчасно вказуючи на помилки та забезпечуючи необхідний рівень безпеки під час відпрацювання прийомів.

Що стосується спарингів (поєдинків із приблизно рівними вам за рівнем підготовки суперниками), то до участі в них ви будете допущені не раніше ніж через три місяці з моменту початку занять і лише за наявності у вас такого бажання. Опанування базовими техніками здійснюється виключно з використанням призначеного для цього спортивного інвентарю.

Наша секція MMA по праву вважається однією з найкращих у столиці, до ваших послуг сучасний, чудово обладнаний зал, а також розташована за кілька хвилин від метро.

Правила та прийоми ММА

Помилкова думка про те, що ММА – це бої без правил. У цьому виді спорту є свої правила та прийоми. Бій триває 3-5 раундів по 5 хвилин. У поєдинку забороняється використовувати цілу низку прийомів: захоплення обличчя, удари в пах, удари головою, кусання, видавлювання очей та ін.

Базові прийоми:

 • джеб;
 • кросс;
 • хук;
 • бэкфист;
 • апперкот и др.
 • джеб;
 • крос;
 • хук;
 • бекфіст;
 • аперкот та ін.

Чого ви навчитеся у клубі «Міксфайтер» на тренуваннях з ММА Дарницький район

НовачкиЛюбителіДівчата
Навчіться атакувати та захищатися.Виправимо помилки у техніці.Розвиток сили, стійкості та витривалості.
Робити болючі та задушливі прийоми.Розширимо спектр ударних комбінацій.Зміцнення м’язів, підвищення гнучкості.
Станете сильним і витривалим.Збільшимо силу та швидкість удару.Скиньте зайву вагу.
Знайдете впевненість у собі.Підготуємо до змагань.Підвищення самооцінки, впевненості у собі.
Прокачати всі м’язи тіла.Поставимо нокаутуючий удар.Навчіться ефективної самооборони.

Інші види єдиноборств у клубі Міксфайтер у Дарницькому районі:

 1. Рукопашний бій
 2. Кікбоксинг
 3. Тайський бокс
 4. ММА
 5. Карате
 6. Боротьба