ММА на Арсенальній на базі спортивної зали гімназії знаходиться недалеко від метро Арсенальна за адресою Печерський узвіз, 13Б.

Розклад занять ММА на Арсенальній

Занятия проходят регулярно, в группах — три раза в неделю

Розклад на Кловській
Група Дні тренувань та розклад Тривалість
Діти (6-11 років) Пн , Ср, Пт 19:00 - 20:00 1 год
Підлітки (12-16 років) Пн , Ср, Пт 19:00 - 20:30 1 година 30 хвилин
Студенти та дорослі (17+ років) Пн , Ср, Пт 20:00 - 21:30 1 година 30 хвилин

Ціна занять ММА на Арсенальній

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
250 грн 1500 грнвід 500 грн

ММА на Арсенальній. Тренерський склад.

Тренування в даному клубі проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають профільну освіту, значний багаж знань та вмінь, що виховали не одне покоління успішних спортсменів. На тренуваннях застосовуються знання теорії та методики підготовки спортсменів як у аматорському спорті, так і у спорті вищих досягнень – професійному спорті.

ММА на Арсенальній. Розвиток характеру та бійцівських якостей.

Тут ви зміцните своє тіло і загартуйте дух, приведете себе в тонус. Поставте собі нокаутуючі удари руками, навчитеся захищатися від ударів супротивника, зрозумієте основні тактичні схеми ведення поєдинку в залежності від антропометричних, функціональних та швидкісно-силових особливостей супротивника. Навчіться перемагати фізично сильніших супротивників за рахунок раціонального застосування сили в потрібний момент, за рахунок техніки та тактики.

Відео з тренувань ММА на Арсенальній

ММА на Арсенальній. Твоя спортивна сім’я.

Тут ви поставите свою коронну зв’язку з тренером на лапах, навчитеся бити на повну силу не травмуючи себе по мішках та інших снарядах, розвинете швидкісно силові характеристики свого тіла за допомогою тренажерів, джгутів і обтяжень у зоні для кросфіту.

Тут ви знайдете надійних, сильних духом і міцних друзів, єдиних з вами за поглядами та інтересами, адже бокс — це не лише спорт, а й стиль життя, шлях бійця та шлях спортсмена.

Плюси занять ММА на Арсенальній:

 • Заняття ММА навчать самообороні . Найцінніше, що можна придбати, відвідуючи секцію ММА, це майстерність ведення бійки. Для фізичного розвитку підійдуть будь-які види бойових мистецтв, але тільки ММА об’єднує всі бойові стилі і дають можливість вести поєдинок рівноцінно у стійці та на землі, однаково ефективно використовуючи удари руками як боксі, ногами та ліктями як у Муай-таї або задушливі прийоми з Джіу- джитсу.
 • Тренування ММ — це  відмінна фізична підготовка . Регулярні відвідування тренувань допоможуть набути хорошої фізичної форми, на заняттях єдиноборствами працюють усі основні групи м’язів і дається пристойне кардіо. Психологічне навантаження на спарингах дає додатковий ефект.
 • Тренування ММА –  безпечний спосіб реалізувати агресію та звільнитися від стресу . Активні вправи з грамотним тренером і в хорошій команді зганяють сто потів, круто вимотують, але приємним бонусом позбавляють напруги та зайвої агресивності та жорстокості, роблять врівноваженішим і дарують міцний сон.
 • На заняттях ММА  виробляється впевненість у собі . Здатність постояти за себе та близьких у будь-якій заварушці це не запорука спокою та рішучості. Боєць ММА може вільно і без страху гуляти темними та глухими вулицями, адже він знає, що і як протиставити багатьом загрозам. Крім того, покращується реакція, розвивається стратегічне мислення та тактика, що стане в нагоді не тільки в битвах, а й на переговорах.
 • У життя приходить дисципліна . Без суворої дисципліни успіх у ММА, як будь-якому іншому спорті неможливий. Заняття зі змішаних єдиноборств привчать дотримуватися правильного харчування, розпорядку та режиму дня.
 • Заняття ММА найкраще хобі . Тренування ММА послужать розвитку характеру та зміцнюють фізично, але й принесуть велике задоволення для тіла та душі.
 • Заняття ММА – це  спілкування та нові друзі . У єдиноборствах надовго затримуються лише сильні та правильні за духом і характером люди, які вміють дружити та цінують справжню дружбу. Вони стануть для молодого спортсмена чудовими товаришами та позитивним прикладом.
 • Дівчата люблять сміливих та сильних . Струнка фігура, сталеві м’язи і сила привертає до бійців ММА увагу протилежної статі.

ММА на Арсенальній. Програма тренувань.

Програма підготовки з боксу включає таке:

 1. Відпрацювання переміщень у стійці, з ударами
 2. Робота з дзеркалом у стійці
 3. Робота з партнерами на відпрацювання ударів, зв’язок ударів та захистів
 4. Умовні спаринги
 5. Відпрацювання ударів та зв’язок ударів на груші, лапах, тактичних палицях
 6. Відпрацювання ударів та зв’язок по партнеру (який знає свідомо тип удару та ставить щити)