ММА на Теремках проводять тренування з 6-ти років до 12 років. Розташування: м. Київ, метро Теремки/метро Іподром, просп. Академіка Глушкова 9, у тренувальному залі.

MMA на Іподромі. Мапа:

Тренування на Іподромі

Розклад тренувань з MMA на Іподромі

ГрупаЧасТривалість
Група 108:00 — 09:301 год 30 хв.
Група 209:00 — 10:301 год 30 хв.
Група 316:30 — 18:001 год 30 хв.

MMA на Іподромі. Ціна занять

Перше тренуванняРазове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
Безкоштовна250 грн 1500 грн500 грн
Більш детально можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону

Користь MMA для дітей.

Фізкультура – частина всебічного розвитку особистості. MMA у нашому клубі, як і заняття спортом загалом піднімають імунітет дитини, формують дисципліну, колективізм, морально-вольові якості, цілеспрямованість та прагнення.

MMA дитячий відрізняється від ММА дорослого ігровою манерою проведення тренувань. У ньому немає спарингів, де можна з повною силою бити суперника, діти змагаються на тренуваннях у половину сили, хоча й аматорські тренування з MMA у дорослих далеко не завжди потребують спарингів у повний контакт. До того ж тренування з ММА відмінно розвивають кардіо.

Кожне заняття починається з розминки, куди входять базові фізичні вправи. Після розігріву м’язів тренер з MMA з дітьми розучує техніку та стійку. На заняттях активно використовується різний інвентар — боксерські груші, м’ячі, гантелі, килимки, скакалки та інше приладдя.

MMA для дітей всебічно розвиває:

  • Дитина стає сильнішою, витривалішою, гнучкішою;
  • Діти вчаться дружити та працювати в команді;
  • Формуються почуття відповідальності, дисциплінованості та самоорганізації;
  • Діти вчаться захищати себе і не кривдити слабих.

ММА на Іподромі. Переваги:

Наша секція з ММА на Іподромі – це кваліфіковані тренери з освітою у сфері фізичної культури та спорту, які мають педагогічну підготовку, а також повноцінна матеріально-технічна база – екіпіровані зали. Тут і чоловіки і жінки зможуть легко освоїти головні прийоми та техніки завдання ударів у голову та середню зону. Джеби, аперкоти, лоу-кік, підсічки, панчі та інші прийоми відмінно розвивають координацію, швидкість реакції, витривалість.