ММА на Хрещатику тренування відбувається за адресою: Богдана Хмельницького, 16/18

Карта проїзду:

Розклад занять Міксфайтер ММА на Хрещатику

Заняття проходять регулярно, у групах — тричі на тиждень

Розклад на Кловській
Група Дні тренувань та розклад Тривалість
Діти (6-11 років) Пн , Ср, Пт 19:00 - 20:00 1 год
Підлітки (12-16 років) Пн , Ср, Пт 19:00 - 20:30 1 година 30 хвилин
Студенти та дорослі (17+ років) Пн , Ср, Пт 20:00 - 21:30 1 година 30 хвилин

Ціна занять ММА на Хрещатику

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
250 грн1500 грнвід 500 грн

ММА – це…

Зал MMA – це місце для амбітних людей, здатних завзято тренуватися та досягати результатів. Якщо і ви хочете спробувати себе у змішаних єдиноборствах, СК «Міксфайтер» проводить заняття в секції MMA і готовий відчинити свої двері.

ММА (Mixed Martial Arts) – універсальне бойове мистецтво,  в якому використовується технічний арсенал з кікбоксингу, карате та муай тай для розвитку ударної техніки; прийоми дзюдо, вільної боротьби, самбо, джиу-джитсу – для шліфування борцівських тактик.

Якщо ви, як і багато інших, вважаєте, що мікс-файт – це бої без правил, то трохи помиляєтеся: у ММА діють дуже суворі закони. Вони регламентують поділи на вагові категорії та час поєдинків, жорстко обмежують застосування прийомів, небезпечних для життя та здоров’я спортсменів. Зокрема, тут заборонено кусатися, тиснути на очне яблуко, заламувати пальці, захоплювати вуха та ніс, бити нижче за пояс тощо.

Мікс файт — технічно складний вид спорту, який дозволить вам різнобічно розвиватися і згодом легко опанувати будь-який інший вид спорту.

Відео з тренувань ММА на Хрещатику

Екіпірування для занять ММА на Хрещатику:

Для того, щоб займатися змішаними єдиноборствами (ММА) у нашому клубі, вам знадобиться наступне екіпірування.

На перше тренування :

Для першого ознайомлювального тренування зі змішаних єдиноборств (ММА) у нашому клубі вам достатньо мати при собі мінімальний комплект спортивної форми.

— футболка
— шорти

Такої форми спортивного одягу достатньо для того, щоб прийти до нашого клубу на перше тренування з ММА.

За межами килима, тата можна знаходиться тільки в тапках. Це загальне правило, якого повинен дотримуватися будь-який спортсмен будь-якого виду єдиноборств, який поважає себе та товаришів за командою. Не можна ходити за межами робочої поверхні босоніж і після цього знову босоніж заходити на неї. Це диктується гігієнічними міркуваннями, не можна нести бруд на килим, мати.

Для постійних тренувань зі змішаних єдиноборств :
— футболка
— шорти
— боксерські рукавички
— рукавички для ММА:

Рукавички для ММА менші за розміром, ніж боксерські рукавички і в них не можна ефективно працювати над ударною технікою рук у стійці у вигляді можливого підвищеного травматизму (січки тощо). Тому, у стійці більшість роботи проводиться у боксерських рукавичках. Але для відпрацювання ударної техніки в партері рукавички для ММА необхідні. Крім того, при підготовці до змагань навіть боротися краще в рукавичках для змішаних єдиноборств, тому що відчуття захоплень при роботі в рукавичках відрізняється від відчуттів при роботі голими руками і до борцівської роботи в рукавичках теж потрібно звикати.

Якщо у вас немає боксерських рукавичок або накладок на ноги, в перший місяць на тренуваннях з ММА в нашому клубі ви можете користуватися громадським клубним екіпіруванням. Але протягом місяця вам потрібно буде купити і потім використовувати своє екіпірування.

ММА на Хрещатику. Програма тренувань.

Програма підготовки з боксу включає таке:

  1. Відпрацювання переміщень у стійці, з ударами
  2. Робота з дзеркалом у стійці
  3. Робота з партнерами на відпрацювання ударів, зв’язок ударів та захистів
  4. Умовні спаринги
  5. Відпрацювання ударів та зв’язок ударів на груші, лапах, тактичних палицях
  6. Відпрацювання ударів та зв’язок по партнеру  (який знає свідомо тип удару та ставить щити)

Спеціальна фізична підготовка. Кругове тренування Напрацювання швидкісних характеристик. Напрацювання координації Розвиток сили та окремо – розвиток витривалості. Розвиток швидкісно-силової витривалості через спеціальні вправи. Безліч технічних елементів та рухів характерних для боксу. Відпрацювання збереження захищеності бійця під час виконання атак. Напрацювання «жорсткості» у захисті там, де це необхідно. Напрацювання м’яких блоків, ухилів та доглядів, захисних переміщень. Робота у контратаці. Робота на випередження Робота над «кутами» Робота в повний контакт у спариншах у захисному екіпіруванні Індивідуальне коригування помилок тренером у парній роботі з тренером.