ММА на Лісовій, Розташування: м. Київ, метро Лісова, вул. Курчатова 18/2, у тренувальному залі школи №212, тренування проводяться для всіх бажаючих від 5 до 60 років будь-якої статі. Заняття можуть проводитись індивідуально або у групах. Тренуємо дітей

ММА на Лісовій. Розташування:

Розташування на Лісовій

ММА на Лісовому. Розклад тренувань:

ГрупаДні тренуваньЧас занять
Група 1 (діти віком від 5 — 12 років)ПН СР ПТ19:00 — 20:00
Група 2 (студенти та дорослі 13+ років)ПН СР ПТ20:00 — 21:30

ММА на Лісовій. Вартість занять

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
від 100 грнвід 800 грнвід 400 грн
Більш детально можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону

ММА на Лісовому. Історія

ММА, або змішані єдиноборства  — це змішані єдиноборства, іншими словами, спортивний вид бойових мистецтв, куди включені різні методи та засоби нападу та оборони. Як основу можна назвати такі відомі види боротьби як дзюдо, вільна боротьба, греко-римська боротьба. Також сюди входить класична ударна техніка, тобто бокс, кікбоксинг, елементи рукопашного бою.

Основні принципи ММА існували ще до нашої ери, у Стародавній Греції та Стародавньому Єгипті були відомі єдиноборства, вони були практично без правил. Програма Олімпійських ігор поповнилася 648 року до зв. е. змішаними єдиноборствами. Відповідно до правил, можна було робити з противником майже хочеш: кидати, бити, ламати, душити і т.д. У це складно повірити, але дозволялося навіть кусати суперника, виривати волосся, відривати вуха вичавлювати очі. На той час чемпіоном зі змішаних єдиноборств був Піфагор.

мма на метро лесная
ММА Лісова — фото тренування

Підготовка бійця ММА — справа не з простих, без грамотного тренера тут не обійтися, під час тренувань використовується велика різноманітність бійцівського арсеналу.

ММА на Лісовій. Чим корисні тренування?

Заняття ММА розвивають спритність, гнучкість, швидкість, координацію, а також силу волі та дисципліну. Вчать відповідальності, а також уміння постояти за себе та своїх близьких. Якщо дитина дуже енергійна, вона успішно і з користю може витратити свою енергію на тренуванні зі змішаних єдиноборств.

ММА на Лісовій. Що дадуть заняття?

При відвідуванні наших занять ММА на Лісовій у СК «Міксфайтер» ви зможете освоїти основні ази управління своїм тілом, розумом та емоціями. Тренування боксу у нашому спортивному клубі на метро лісова допоможуть відновити сили за рекордно короткі терміни, зміцнять здоров’я та повернуть легку гнучкість та юність своєму тілу.

Для результативного тренування боксери особливо надають важливості:

 • відпрацювання комбінацій атак та захистів з партнером;
 • техніці атак та обороні від атак суперника;
 • спеціалізованої силової та високошвидкісної роботи;
 • тактичної та спеціальної психологічної підготовки.

ММА на Лісовій. Переваги занять

Люди, які займаються боксом у нас на тренуваннях, отримують такі переваги:

 • будуть підтягнутими та добре фізично розвинені;
 • зможуть захистити себе у непередбачених ситуаціях;
 • навантаження відразу на всі групи м’язів, включаючи корпус, ноги та мозкове навантаження;
 • відмінна можливість «випустити пару» і емоційного розвантаження;
 • заняття корисні як дівчатам, і чоловікам;
 • підвищується самооцінка та мужність;
 • бокс позитивно впливає на роботу легенів та серця;
 • покращується уважність, що дозволяє швидко реагувати на ситуації.

В наш час особливо важливо вихлюпувати негативну енергію. У сучасному світі дуже багато стресів, і якщо вчасно не позбавитися напливів негативу, то депресія вам забезпечена. Щоб уникнути неприємних ситуацій, допомогою може бути заняття боксом. У залі на тренуваннях можна виплеснути всю пару, і після чого з новими силами повернутись до справ. Крім емоційної допомоги, при постійних заняттях, фізичний стан також гарантовано покращити

Відео з тренувань з ММА на Лісовому:

Прохід у ноги та обхід гарду — урок з техніки ММА

Міксфайтер. Твоя спортивна сім’я.

Тренування в «СК Міксфайтер» проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають профільну освіту, значний багаж знань та умінь, що виховали не одне покоління успішних спортсменів. На практичних заняттях тренера завжди застосовують знання теорії та методики підготовки спортсменів як у аматорському спорті так і у спорті вищих досягнень – професійним спортом

Приходьте на секції зі змішаних єдиноборств у клуб «Міксфайтер». Ми допоможемо вам зняти стрес і втому після напруженого дня!

Наше спілкування не обмежується лише тренуваннями.
Ми любимо також провести час зі своїми учнями, адже часто саме на секції ви знайдете своїх, можливо, найкращих і вірних друзів на все життя.