ММА на Театральній. Тренування для дітей та дорослих. Ми знаходимося за адресою: м. Київ, вул. Стадіонна, 13.

ММА на Театральній у Києві. Локація:

Карта на Вокзальній

Розклад тренувань з ММА на Театральній

Розклад на Вокзальній
Група та напрямок Дні тренувань та розклад Тривалість
Діти (6-12 років) Вт Чт 18:30-19:30 и сб на 10:00 ранку 1 год
Підлітки та дорослі (13+ років) Вт Чт 17:30-19:00 и сб на 10:00 ранку 1,5 год

ММА Театральна. Ціна занять

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
250 грн1500 грнвід 500 грн

Більш детально можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону

Кому підійдуть заняття з ММА на Театральній?

 • профікам;
 • любителям або спортсменам-початківцям;
 • хлопцям чи дівчатам;
 • дітям, дідусям та бабусям :).

Незалежно від рівня та навичок, на вас чекають професійні тренери, які завжди шукають підхід до вашого здоров’я і тіла. Вони мають моральну підтримку та допомогу під час тренування. Загартують ваше тіло і ваш дух, підготують фізично технічно і тактично.

Тренування ММА на Театральній – що вони вам дадуть?

 1. Мужність та впевненість. Прищеплення вольових якостей, спортивного характеру, як у тренуванні, і її межами.
 2. Самоконтроль. Майстер не той, хто вміє бити, а скоріше той, хто вміє майстерно розпорядитися своєю силою. Тому він майстром і зветься Керує страхами та емоціями, як своїми так і супротивника.
 3. Дисципліна. Поки що незавершені справи, прокрастинація, поганий настрій та нудне ставлення до життя. Вас тут однозначно підбадьорять))
 4. Безпека . Хочеш миру готуйся до війни. Коли станеться щось надзвичайне, ви зможете захистити себе і друзів/рідних/дівчину/кума/брата/свата (потрібне підкреслити ).
 5. Здоров’я. Тренування підходять для тих, хто хоче скинути зайву вагу, підвищити витривалість, збільшити силу тощо, набути навичок самооборони, гарну фігуру, віджимати телефони на Троєщині (це не до нас).
 6. Розвиток . ММА це такий вид спорту де часто від перемоги відокремлюють лічені міліметри. Усього треба побороти себе, свої страхи, пізнати свої слабкі й сильні сторони — і навчитися боротися і побігти у важких ситуаціях. Ця навичка однозначно потрібна не тільки на рингу, а в бінес переговорах, на співбесіді, при складанні іспиту, при спілкуванні з батьками, та взагалі штука по життю корисна)). Пізнати свої фізичні та моральні кордони, можливо їх розширити.

Досить бути сірою масою. Час з посмішкою зустріти випробування та взяти своє!

Відео з тренувань з ММА на Театральній

Інші відео ви можете знайти на нашому каналі в ютубі

ММА для всіх (дівчат та хлопців, дітей та дорослих):

У ММА підлогу визначає лише розділ. Хоча бачив особисто випадки коли дівчина приділяла хлопця, і в цьому немає нічого дивного — завжди вирішує підготовка+досвід і маса+швидкість+сила+техніка. Та й психологічна підготовка небагато. Боями варто займатися незважаючи ні на вік, ні на фінансове становище. Наша секція допоможе вам у цьому:

 1. Досвідчені тренери (5 — 10 років у спорті). З персональним підходом з огляду на потреби тренується — як професійного спортсмена, так і початківця.
 2. Нетворкінг. Ми готові спілкуватися з вами за межами зали. Харчування, режим, дружній потиличник (суворо за бажанням учня) – все це дадуть наші тренери.
 3. Обладнані зали . Інфраструктура і для групових, і персональних тренувань.
 4. Повага та дисципліна. Взаємини у залі будуються саме на них.
 5. Нова сім’я . Рукопашний бій — справа добровільна і вкрай зближує)). Спаринги допомагають з’ясувати межі психологічної стійкості людини і суперника по-справжньому, без шпаргалок і хитрощів, тому у нас ви знайдете собі близьких за духом людей, і перейміться до них повагою, чого також варто очікувати і у відповідь.