Спортивна команда «Міксфайтер ММА» на Харківському масиві. Тренування для дітей та дорослих. Ми знаходимося за адресою: м. Київ, Тростянецька 6Г у 2-х поверховій будівлі, 2 поверх, спортзал мережі клубів «Сильна Нація».

Розташування та локація ММА на Харківському масиві

Картинка з фасадом будівлі та входом нижче:

ММА на Харківському масиві.

Розклад занять ММА на Харківському масиві

Заняття проходять регулярно, у групах — тричі на тиждень

ВікПОНЕДІЛОКВТСРЧТПТСБ
Діти16:00-19:0016:00-19:0016:00-19:0016:00-19:0016:00-19:0010:00-12:30
Підлітки17:00-19:1517:00-19:1517:00-19:1517:00-19:1517:00-19:1511:30-12:30
Дорослі20:00-21:3020:00-21:3020:00-21:3020:00-21:3020:00-21:3011:00-13:00

Більш детальну інформацію щодо Секцій ММА на Харківському масиві можете дізнатися за контактними телефонами які вказані на сайті.

Ціна занять ММА на Харківському масиві

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
250 грн1500 грнвід 500 грн

Основні правила ММА

Після «кривавих побоїщ» ММА суттєво переробила правила, причому головним чинником стала турбота про здоров’я спортсменів. Це торкнулося поділу бійців на вагові категорії, деякі зміни у використанні інвентарю, скорочення часу поєдинків тощо. Сьогодні більшість професійних організацій під егідою ММА визначили час бою – три раунди по п’ять хвилин, у титульних боях кількість раундів зростає до п’яти.

Зміни знайшли своє відображення і в обмеженні прийомів, що більшою мірою торкнулося США, де введено заборони на удари ліктями, коліном у партері та інші. І хоча відмінності у європейців та американців у плані заборони тих чи інших прийомів є, і ті, й інші сказали немає укусам, ударам у пах і горло, по потилиці та хребту, тичкам в очі, захопленням та маніпулюванню малими суглобами, атакам пальцями незахищених місць (вуха, рот, ніздрі).

Якщо вам скажуть, що ММА – це бої без правил, не вірте. ММА – це змішані бойові мистецтва (СБІ). В їх основі поєднуються різні види, техніки, школи та напрямки, що виникли як у давнину, так і в наш час. Головним, що їх поєднує – повний контакт, іншими словами, це поєдинки, в яких застосовуються удари та боротьба у клінчі та партері.

ММА на Харківському масиві Тренерський склад.

Наші тренери — колишні чемпіони зі змішаних єдиноборств, рукопашного бою та бойового самбо, які мають досвід викладання від 5 років та досвід занять єдиноборствами в окремих випадках понад 30 років. Відео наших тренувань нижче.

ММА на Харківському масиві Відео з тренувань:

ММА на Харківському масиві Наші досягнення.

Наші спортсмени були успішно підготовлені до змагань міського, обласного та всеукраїнського рівнів, і успішно виступають на різноманітних змаганнях з єдиноборств — не лише з ММА, а й з рукопашного бою. бойовому самбо, греплінгу та подібним видам. Підготовка відбувається за окремою програмою, яку складали члени нашої тренерської команди. Спортсмени, які успішно виконують програму підготовки, зазвичай займають призові місця на змаганнях.

ММА на Харківському масиві Тренування для себе, самооборона.

Як показує практика, багато хто йде на секції «для себе». Багато хлопців тренуються для отримання задоволення від самого процесу, а також для того, щоб вміти постояти за себе та своїх близьких — але на змаганнях у принципі або поки що не готові брати участь або просто немає бажання. Наші двері відчинені для любителів цього виду спорту, які займаються для себе, і не хочуть виступати у змаганнях. ММА — це відмінний практичний вид спортивно-ужиткових єдиноборств, який є вкрай ефективним засобом самооборони на вулиці, оскільки боєць ММА озброєний відразу і кидково-больовими та ударними прийомами захисту та нападу. І для успішної підготовки змагання не є обов’язковими.

ММА на Харківському масиві Програма підготовки Міксфайтер з ММА.

Підготовка спортсмена з ММА включає:

  • Спеціальну фізичну підготовку
  • Технічну ударну підготовку
  • Технічну кидково-больову підготовку
  • Тактичну підготовку
  • Психологічне і морально-вольове загартування.

Підготовленість спортсмена — поняття суб’єктивне, і залежить від цілей та вимог учнів. Для встановлення базових навичок самооборони — вони нижчі, для спортсменів — збірників — вищі. У будь-якому випадку базовий курс підготовки новачка займає в середньому від 3-х місць (за умови щоденних виснажливих занять) до 1 року (при 2-3 тренуваннях на тиждень).

Середній шлях збірки від новачка до чемпіона області – 2-3 роки. Але бувають і винятки — може, це будете саме Ви?