Навчання ММА — це можливість отримати навички, які застосовуються в реальному житті та в спорті. На наших заняттях ви загартуєте тіло та дух, навчитеся битися та зможете розраховувати на високі спортивні результати!

ММА Печерськ у СК «Міксфайтер«. Тренування для дітей (від 6 років) та дорослих. Ми знаходимося за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки 34 (посольство Ізраїлю), а також бульвар Лесі Українки 25 (військове училище). Ці локації знаходяться біля метро Печерська.

Тренування в Ліцеї Богуна

Графік тренувань

ГрупаДніЧас
Група 1ПН СР ПТ17:00 — 18:00
Група 2ПН СР ПТ18:00 — 19:00
Група 3ПН СР ПТ19:00 — 20:30
Група 4ПН СР ПТ20:30 — 21:30
Група 5ВТ ЧТ СБ17:00 — 18:00
Група 6ВТ ЧТ СБ18:00 — 19:00
Група 7ВТ ЧТ СБ19:00 — 20:30
Група 8ВТ ЧТ СБ20:30 — 21:30
Точніший графік уточнюйте у адміністратора

Вартість тренувань ММА на Печерській

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
від 100 грнвід 800 грнвід 400 грн
Більш детально можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону

Історія ММА

Хоча ще на античних Олімпійських іграх у Стародавній Греції, панкратіон і був одним із найпопулярніших видів, після заборони на їх проведення, як вид перестав існувати. Незважаючи на численні спроби відродити вид єдиноборств та змагань з «кулачних боїв», у яких обмеження правилами мінімальні і де можна поєднати боротьбу та ударну техніку, до 1990-х років ці спроби не мали успіху. Але вже з початку 90-х, завдяки появі таких організацій як UFC, Pride, Strikeforce, популярність MMA різко зросла.

ММА Печерськ

У перших поєдинках за ММА організаторами запрошувалися представники різних видів єдиноборств, або просто фізично міцні люди, які від природи мають бійцівські навички, і в рамках одного турніру виявляли найсильнішого. Згодом було сформульовано правила проведення поєдинків, що ставлять на перше місце здоров’я та безпеку спортсмена, які змінили уявлення про ММА як про «кривавий спорт», і що дозволило формуватися MIXFIGHT як самостійному виду спорту.

Перші чемпіони ММА

Першими чемпіонами MMA переважно ставали представники таких видів спорту, як: бразильське джіу джитсу, самбо, кікбоксинг. Зараз, змішані єдиноборства – це, хоч і молодий, але окремий вид єдиноборств, який має свої особливості та тонкощі, адаптовані саме під поєдинок за правилами ММА. І хоча здебільшого всі бійці в ММА це вихідці з різних видів єдиноборств (вільна боротьба, тайський бокс, кікбоксинг, самбо, джиу джитсу), які адаптували свою техніку до правил змішаних єдиноборств, то надалі розрив між змішаним єдиноборством та видами, що дали йому базу буде значним.

Так само було і з кікбоксингом, який виріс на базі карате та боксу, але тепер має не так багато спільного з цими видами (хоча і є представники кікбоксингу, які успішно виступають у турнірах з боксу). І зараз все більше, види, які дали ММА основи та були базовими, стають лише додатковими (прикладними) у техніці бійців змішаного стилю. Особливості у фізичній підготовці (велика увага приділяється крос фіту), робота в партері (із застосуванням ударів на відміну, наприклад, від греплінга), робота у стійці по всіх рівнях у спеціальних рукавичках, місце проведення поєдинків (восьмикутник або ринг) та багато іншого, — все це робить змішані єдиноборства унікальним виглядом.

ММА Печерськ

MMA — вид спорту, що стрімко розвивається. MixedMartial Arts з’явилися в другій половині XX століття, але дуже швидко набули всесвітньої популярності. Особливість змішаних бойових мистецтв – поєднання великої кількості технік та систем. Бійці ММА володіють прийомами боксу, кікбоксингу, муай тай, карате, дзюдо, самбо, джиу-джитсу, греко-римської боротьби. Тренування зі змішаних єдиноборств виховують універсальних борців, здатних ефективно працювати у стійці та в клінчі. У нашій школі ви можете пройти підготовку бійця MMA. Ми ведемо навчання у великих та компактних групах, а також в індивідуальному форматі з тренером. Заняття доступні всім охочим: запрошуємо міцних чоловіків та сміливих дівчат, а також дітей, які хочуть стати сильними та незалежними. У нас — комфортні умови для тренувань, досвідчений тренерський склад, широкі можливості для саморозвитку та спортивних виступів. Ласкаво просимо!

ММА Печерськ для початківців

СК «МІКСФАЙТЕР» на Печерську знаходиться за адресою Печерський узвіз 13А і має сильну базу в різних напрямках бойових мистецтв. Одним із пріоритетів у своїй роботі ми вважаємо тренування з ММА для початківців.

Підготовка людей без досвіду, має багато спільного з вправами, які займаються роками:

  • Обов’язкова розминка (і для початківців та для досвідчених бійців ММА)
  • Постановка базових умінь, ударів та прийомів
  • Функціональна підготовка

Просимо поставитися з розумінням до того, що Вас, як починає свою кар’єру в ММА, тренер допустить до спарингів і боїв, тільки після проходження певного шляху і повністю оцінивши вашу готовність.

Втягнувшись в режим занять, ви відчуєте не тільки поліпшення фізичного стану, але й емоційний підйом (на тренуваннях ваш організм виробляє неабияку порцію ендорфінів).

Види Груп ММА Печерськ

ГруповіІндувідуальні
Спаринг партнери різного рівняПостановка нокаутуючого удару
Розвиває гнучкість сприйняттяСкладання дієти
Виховує дух суперництваПідбір спаринг партнера
Спілкування з людьми різного соц. рівняПсихологічний настрій
Можливість виступити у профіВибір програми навчання
Тренування у затишній атмосферіКросфіт

Переваги занять ММА Печерськ у нас:

  • Вивчення елементів самбо, БЖЖ, боксу
  • Ефективна клубна методика навчання
  • Партнери для спарингу
  • Індивідуальний підхід до тренувань
  • професійні тренери;
  • великі оснащені приміщення;
  • Гнучкий графік тренувань.

І багато іншого.

Інші наші відео по ММА у Києві — ви можете подивитися тут