Спортивна команда Міксфайтер Муай Тай на Дружби народів. Тренування для дітей та дорослих. Ми знаходимося за адресою: м. Київ, Тверський глухий кут 4 , навпроти будівлі «Pandora Studio»


Widget not in any sidebars

Муай Тай на Дружби народів. Стисло про нас.

Ми — команда професіоналів із профільною вищою освітою та великим досвідом роботи. Наші спортсмени та тренери займаються ММА по всій Україні — у Києві, Харкові, Полтаві, Львові та інших обласних центрах.

Муай Тай на Дружби народів. Підготовка до змагань.

Ми вже давно успішно готуємо хлопців до змагань міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Підготовка відбувається за власною авторською програмою, яку розробляли тренери — члени нашої команди. Спортсмени, які успішно виконують програму підготовки, зазвичай займають призові місця на змаганнях.

Муай Тай на Дружби народів. Тренування для душі та навичок самооборони.

Не всі займаються Муай Тай з метою виступу. Багато хлопців тренуються для задоволення, а також для того, щоб вміти постояти за себе та своїх близьких в екстремальних ситуаціях. Наші двері відчинені для любителів цього виду спорту, які займаються для себе, і не хочуть виступати у змаганнях. Муай Тай — це відмінний практичний вид спортивно-прикладних єдиноборств, який є вкрай ефективним засобом самооборони на вулиці, оскільки боєць муай тай озброєний одразу і ліктями і колінами і ударами ніг і рук, а також болючими прийомами в клінчі.

Муай Тай на Дружби народів. Програма підготовки Міксфайтер.

Підготовка спортсмена включає:

  • Спеціальну фізичну підготовку
  • Технічну ударну підготовку
  • Технічну кидково-больову підготовку
  • Тактичну підготовку
  • Психологічне і морально-вольове загартування.

Підготовленість спортсмена — поняття суб’єктивне, і залежить від цілей та вимог учнів. Для встановлення базових навичок самооборони — вони нижчі, для спортсменів — збірників — вищі. У будь-якому випадку базовий курс підготовки новачка займає в середньому від 3-х місць (за умови щоденних виснажливих занять) до 1 року (при 2-3 тренуваннях на тиждень).

Середній шлях збірки від новачка до чемпіона області – 2-3 роки. Але бувають і винятки — може, це будете саме Ви?