Муай Тай у Солом’янському районі біля університету КНУБА розташований на вул. Преображенська 23А. Приймаємо на навчання з 4-х років дітей та старше відповідно. Тренування відбуваються як для досвідчених спортсменів, так і з нулем знань. Під керівництвом досвідченого тренера ви зможете швидко наростити навички та застосувати їх на змаганнях.

Графік з Муай Тай

ГрупаДніЧас
Група 2 (з 8 – 14 років)ПН СР ПТ16:45 — 18:30
Група 3 (з 8 – 14 років) ПН СР ПТ 18:30 — 19:30
Група 4 (з 15 і старше) ПН СР ПТ 19:30 — 21:00

Вартість занять Муай Тай у Солом’янському районі

Пробне тренуванняАбонемент (молодші)Абонемент (старші)Персональні тренування
Безкоштовно1000 грн1300 грн400 грн

Особливості Муай тай у Солом’янському районі

Освоїти техніку муай тай може, по суті, кожна людина. Головне для цього виду єдиноборства – наявність у людини адекватно працюючого організму та бажання розвивати свої фізичні можливості.

У муай тай у Солом’янському районі людина стає сильнішою, навчаючись захищатися від нападів противника, використовуючи як руки, так і ноги. Особливістю цього виду спорту є відсутність заборон на використання тих чи інших ділянок тіла в атаці, тому в хід легко йдуть коліна та лікті та удари можна завдавати туди, куди краще було б не бити. Завдяки такій особливості цей вид єдиноборств називають бойовим мистецтвом восьми кінцівок.

Якщо говорити про самооборону, Муай Тай є дуже ефективною технікою ударних єдиноборств. Відразу необхідно зазначити, що є прогалина у питанні боротьби. Є скручування і кидки, проте немає боротьби в партері. Таким чином муай тай має вад який у бою можна спробувати використати.

Природно, оскільки це спортивна техніка, тут немає навчання бою проти кількох противників, бою проти озброєного противника та психологічної підготовки для вуличної самооборони. Але в плані ударної техніки, тайський бокс є чи не найкращим у своєму роді видом єдиноборства для вуличної бійки, оскільки він максимально наближений до реального бою.

Муай тай на Соломенском районе

Плюси Муай Тай у Солом’янському районі

Насамперед – тренування з Муай Тай у Солом’янському районі – це висока інтенсивність. Це повноцінний функціональний тренінг, який включає як кардіо, так і силові навантаження. На заняттях ви постійно перебуваєте в постійному русі: відточуєте удари по груші, мішку тощо, працюєте в парі, проводите бій з тінню і берете участь у спарингах – відбувається якісний викид зайвої енергії та швидке збільшення всіх фізичних характеристик тіла. Рівень навантаження може становити високих значень.

Тайський бокс впливає майже всі м’язи тіла. Якщо займатися кілька років, можна отримати шикарний м’язовий рельєф і атомну силу. Значно покращиться координація рухів та швидкість реакції.

Тайський бокс відноситься до кардіотренувань (біг, стрибки на скакалці, спаринг). Це допомагає зміцнити серце, збільшити рівень його витривалості, прискорює кровообіг та обмін речовин. Збільшується корисний обсяг легень.

Муай Тай на Соломенском районе

У нашому СК «Міксфайтер» ви можете отримати всі ті аспекти, які описані вище, отримати нові знайомства і відкрити для себе нові можливості.

Відео про наші тренування та інший контент даної тематики ви зможете знайти на нашому YouТube каналі.