Спортивна команда Міксфайтер — Муай Тай на Героїв Дніпра. Тренування для дітей та дорослих. Ми знаходимося за адресою: м. Київ, Шахтарська, 5 спортзал.


Widget not in any sidebars

Муай Тай на Героїв Дніпра. Тренерський склад.

Наші тренери — колишні чемпіони зі змішаних єдиноборств, рукопашного бою та бойового самбо, які мають досвід викладання від 5 років та досвід занять єдиноборствами в окремих випадках понад 30 років. 

Муай Тай на Героїв Дніпра. Наші досягнення.

Наші спортсмени були успішно підготовлені до змагань міського, обласного та всеукраїнського рівнів, і успішно виступають на різноманітних змаганнях з єдиноборств — не лише з ММА, а й з рукопашного бою. бойовому самбо, греплінгу та подібним видам. Підготовка відбувається за окремою програмою, яку складали члени нашої тренерської команди. Спортсмени, які успішно виконують програму підготовки, зазвичай займають призові місця на змаганнях.

Муай Тай на Героїв Дніпра. Тренування для себе, самооборона.

Як показує практика, багато хто йде на секції «для себе». Багато хлопців тренуються для отримання задоволення від самого процесу, а також для того, щоб вміти постояти за себе та своїх близьких — але на змаганнях у принципі або поки що не готові брати участь або просто немає бажання. Наші двері відчинені для любителів цього виду спорту, які займаються для себе, і не хочуть виступати у змаганнях. ММА — це відмінний практичний вид спортивно-ужиткових єдиноборств, який є вкрай ефективним засобом самооборони на вулиці, оскільки боєць ММА озброєний відразу і кидково-больовими та ударними прийомами захисту та нападу. І для успішної підготовки змагання не є обов’язковими.

Муай Тай на Героїв Дніпра. Програма підготовки Міксфайтер з Муай Тай.

Підготовка спортсмена з Муай Тай на Героїв Дніпра включає:

  • Спеціальну фізичну підготовку
  • Технічну ударну підготовку
  • Робота в клінчі
  • Тактичну підготовку
  • Психологічне і морально-вольове загартування.

Підготовленість спортсмена — поняття суб’єктивне, і залежить від цілей та вимог учнів. Для встановлення базових навичок самооборони — вони нижчі, для спортсменів — збірників — вищі. У будь-якому випадку базовий курс підготовки новачка займає в середньому від 3-х місць (за умови щоденних виснажливих занять) до 1 року (при 2-3 тренуваннях на тиждень).

Середній шлях збірки від новачка до чемпіона області – 2-3 роки. Але бувають і винятки — може, це будете саме Ви?

Докладніше про наші секції ви можете дізнатися на нашому сайті