Муай тай на Дарниці на базі спортивної зали школи iSchool розташований неподалік метро Дарниця за адресою: вул. Жмаченка 14, на першому поверсі школи.

Графік тренувань

ГрупаДніЧас
Група 1ПН СР ПТ17:00 — 18:00
Група 2ПН СР ПТ18:00 — 19:00
Група 3ПН СР ПТ19:00 — 20:00
Група 4ПН СР ПТ20:00 — 21:30
Група 5ВТ ЧТ СБ18:00 — 19:00
Група 6ВТ ЧТ СБ19:00 — 20:30
Група 7ВТ ЧТ СБ20:30 — 22:00

Ціна занять Муай-тай на Дарниці

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
від 100 грнвід 800 грнвід 400 грн

Муай-тай на Дарниці. Тренування для дітей та дорослих.

Багато хто запитує куди ж віддати тренуватися свою дитину — щоб був результат, і щоб дитині було цікаво.

Муай Тай на Дарниці є базовим початковим напрямом підготовки багатьох спортсменів. Дуже багато професіоналів розпочинали у ранньому віці саме з Муай Тай. Оптимальний вік на їхню думку – з 6 років.


Нижче наведено відео з тренування, де тренер пояснює учням, як бити хук ближньою рукою. Дуже важливо, щоб на тренуванні тренер саме працював, пояснював та коригував учнів, особливо юного віку, щоб вони спочатку закладали правильну механіку рухів у «підкір».

Муай-тай на Дарниці. Відпрацювання зв’язок

Екіпірування для тренувань з Муай Тай:

Незважаючи на те, що найбільша кількість травм у Муай Тай виходить у спарингах, вже на перших етапах підготовки, коли новачки починають працювати з падами та “бананами” виникає потреба у захисному спорядженні, яке убезпечить від пошкоджень нетреновані тканини та суглоби. Яке ж боксерське екіпірування потрібне для інвентарю? При постановці ударів потрібні:

 1. снарядні рукавички;
 2. бинти;
 3. щитки-гомілки;
 4. Зручна спортивна форма.

При готовності бійця перейти до освоєння джаб-ко та клінчу необхідно придбати додаткові елементи захисту, серед яких:

 • спарингові боксерські рукавички;
 • капа;
 • шолом;
 • бандаж.

Одягати снарядні битки для тренувань із партнером категорично неприйнятно. У спарингах має використовуватись спеціальне спорядження з максимальним ударопоглинанням для безпеки опонента. Вибір екіпіровки для боксу у вигляді шолома — це питання особистої захищеності. Зберігаючи цілісність зубів, розвиваючи витривалість і запобігаючи струсу мозку, капа є обов’язковим елементом екіпірування для боксу і на змаганнях, і під час тренувань.

ПЕРЕВАГИ НАШОГО КЛУБУ

Муай-тай на Дарниці набирає популярності. Муай-Тай – не просто найдавніше та унікальне бойове мистецтво, це стиль життя. Особливе значення під час Муай Тай приділяється захисним діям проти атаки супротивника. Цей вид боксу спрямовано вміння діяти в екстремальній ситуації. Завдання тренера — навчити завдавати удару практично будь-якими частинами тіла. Тренером передбачені такі комбінації, які дозволять у найкоротші терміни опанувати техніку Муай Тай.

Муай Тай на Дарнице


Наш СК пишається своїм тренерським складом. Наші професійні тренери Муай Тай допоможуть вибрати правильну, ефективну систему раціональних занять.
Усі тренування динамічні та різноманітні. Ви придбаєте красиве спортивне тіло, легкість та впевненість у собі, вміння постояти за себе у будь-якій ситуації. За допомогою захисного екіпірування та якісної системи занять можна практично повністю уникнути серйозних травм під час навчання Муай Тай. Тренери нашої школи дбають про безпеку спортсменів.


Муай-Тай вже довів, що це дієва багатофункціональна система бою, яка надає впевненості у своїх силах, розкриває необмежені перспективи та загартовує характер. Тренування з Муай Таємниця Дарниці – це ваш шлях до самопізнання та вдосконалення духу та тіла. Тренування допоможе відкрити нові можливості і підкоріть вершини майстерності Муай-Тай!

Муай-тай у Києві на Дарниці. Програма тренувань.

Програма підготовки з боксу включає таке:

 1. працювання переміщень у стійці, з ударами
 2. Робота з дзеркалом у стійці
 3. Робота з партнерами на відпрацювання ударів, зв’язок ударів та захистів
 4. Умовні спаринги
 5. Відпрацювання ударів і зв’язок ударів на груші, лапах, тактичних палицях
 6. Відпрацювання ударів та зв’язок по партнеру (який знає свідомо тип удару та ставить щити)

Спеціальна фізична підготовка. Кругове тренування Напрацювання швидкісних характеристик. Напрацювання координації Розвиток сили та окремо – розвиток витривалості. Розвиток швидкісно-силової витривалості через спеціальні вправи. Безліч технічних елементів та рухів притаманних боксу. Відпрацювання збереження захищеності бійця під час виконання атак. Напрацювання «жорсткості» у захисті там, де це необхідно. Напрацювання м’яких блоків, ухилів та доглядів, захисних переміщень. Робота у контратаці. Робота на випередження Робота над «кутами» Робота в повний контакт у спарриншах у захисному екіпіруванні Індивідуальне коригування помилок тренером у парній роботі з тренером.

Інші види єдиноборств у клубі Міксфайтер Київ на м. Дарниця:

 1. Рукопашний бій
 2. Кікбоксінг
 3. Муай тай
 4. ММА
 5. Карате
 6. Боротьба