Муай-тай на Іподромі. Тренування для дітей та дорослих. Ми знаходимося за адресою: м. Київ, вул. Маршала Якубовського 7, у тренувальній залі школи №220

Муай-тай на Іподромі. Локація:

Карта на Іподромі

Розклад тренувань з Муай-тай на Іподромі

Розклад на Іподромі
Група та напрямок Дні тренувань та розклад Тривалість
Діти (6-13 років) Пн Ср Пт 16:00 1 - 1,5 год
Діти (6-13 років) Пн Ср Пт 17:00 1 - 1,5 год
Діти (6-13 років) Пн Ср Пт 18:00 1 - 1,5 год
Юнаки та дорослі (12-60 років) Пн Ср Пт 19:00 1,5 год
Юнаки та дорослі (12-60 років) Пн Ср Пт 20:00 1,5 год

Муай-тай на Іподромі. Ціна занять

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
від 100 грнвід 800 грнвід 400 грн
Більш детально можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону

Кому підійдуть заняття з Муай-тай?

 • професіоналам;
 • любителям або спортсменам-початківцям;
 • хлопцям чи дівчатам;
 • дітям, дідусям та бабусям :).

Незалежно від рівня та навичок, на вас чекають професійні тренери, які завжди шукають підхід до вашого здоров’я та тіла. Вони мають моральну підтримку та допомогу під час тренування. Загартують ваше тіло і ваш дух, підготують фізично технічно і тактично.

Тренування з Муай-тай – що вони вам дадуть?

 1. Мужність та впевненість. Прищеплення вольових якостей, спортивного характеру, як у тренуванні, і її межами.
 2. Самоконтроль. Майстер не той, хто вміє бити, а скоріше той, хто вміє майстерно розпорядитися своєю силою. Тому він майстром і зветься:) Управляє страхами та емоціями, як своїми так і супротивника.
 3. Дисципліна. Поки що незавершені справи, прокрастинація, поганий настрій та нудне ставлення до життя. Вас тут однозначно підбадьорять))
 4. Безпека. Хочеш миру готуйся до війни. Коли станеться щось надзвичайне, ви зможете захистити себе і друзів/рідних/дівчину/кума/брата/свата (потрібне підкреслити 🙂 ).
 5. Здоров’я. Тренування підходять для тих, хто хоче скинути зайву вагу, підвищити витривалість, збільшити силу тощо, набути навичок самооборони, гарну фігуру. Міцні суглоби, зв’язки та кістки!
 6. Розвиток. Муай-тай це такий вид спорту, де часто від перемоги відокремлюють лічені міліметри. Усього потрібно побороти себе, свої страхи, пізнати свої слабкі і сильні сторони — і навчитися боротися і побігти у важких ситуаціях. Ця навичка однозначно потрібна не тільки на рингу, а в бізнес-переговорах, на співбесіді, при складанні іспиту, при спілкуванні з батьками, та взагалі штука по життю корисна)). Пізнати свої фізичні та моральні кордони, можливо їх розширити.

Досить бути сірою масою. Час з посмішкою зустріти випробування та взяти своє!

Відео з тренувань з Муай-тай

Муай-тай для всіх (дівчат та хлопців, дітей та дорослих):

У себе на батьківщині Муай-тай став популярним ще в XVI столітті, але світової популярності цей вид спорту набув лише в другій половині XX століття після того, як тайські бійці здобули низку вражаючих перемог над представниками інших єдиноборств. Сьогодні Муай-тай, як і раніше, має величезну популярність у Таїланді, де існує навіть свято — «день національного боксу Тайського Боксу (Муай-тай)». За межами Таїланду популярність тайського боксу продовжує зростати, багато в чому завдяки розвитку змішаних бойових мистецтв, що інтенсивно застосовують тайського боксу для бою в стійці.

У Муай-тай підлогу визначає лише розділ. Хоча бачив особисто випадки, коли дівчина приділяла хлопця, і в цьому немає нічого дивного — завжди вирішує підготовка + досвід і маса + швидкість + сила +техніка. Та й психологічна підготовка небагато. Боями варто займатися незважаючи ні на вік, ні на фінансове становище. Наша секція допоможе вам у цьому:

 1. Досвідчені тренери (5 — 10 років у спорті). З персональним підходом з огляду на потреби тренується — як професійного спортсмена, так і початківця.
 2. Нетворкінг. Ми готові спілкуватися з вами за межами зали. Харчування, режим, дружній потиличник (суворо за бажанням учня) – все це дадуть наші тренери.
 3. Обладнані зали. Інфраструктура і для групових, і персональних тренувань.
 4. Повага та дисципліна. Взаємини у залі будуються саме на них.
 5. Нова сім’я. Спаринги допомагають з’ясувати межі психологічної стійкості людини і суперника по-справжньому, без шпаргалок і хитрощів, тому у нас ви знайдете собі близьких за духом людей, і перейміться до них повагою, чого також варто очікувати і у відповідь.