Муай-тай на Кловській знаходиться за адресою: Печерський узвіз 13А, у спортзалі на 2 поверсі, вхід до кутової будівлі поруч із 134 школою

Муай-тай на Кловській. Мапа

Карта проїзду на Кловській

Муай-тай на Кловській. Розклад занять:

Розклад на Кловській
Група Дні тренувань та розклад Тривалість
Діти (6-11 років) Пн , Ср, Пт 19:00 - 20:00 1 год
Підлітки (12-16 років) Пн , Ср, Пт 19:00 - 20:30 1 година 30 хвилин
Студенти та дорослі (17+ років) Пн , Ср, Пт 20:00 - 21:30 1 година 30 хвилин

Муай-тай на Кловській. Як знайти вхід до зали

Входимо до школи №134 (фото входу нижче), відразу ж повертаємо ліворуч, заходимо на сходи, піднімаємося один лісничний проліт (на півповерху вгору), повертаємо ліворуч у зелені двері, коридором ліворуч вхід до зали.

Вход в зал вид с улицы
Вхід у зал вид з вулиці — Муай-тай на Кловській

Що потрібно на першому уроці Муай-тай для початківців

  • Вільна спортивна форма, найкраще підходять шорти та футболка.
  • Взуття на м’якій підошві, хоча деякі вважають за краще займатися босоніж або в шкарпетках.

Муай-тай с умом

Існує думка, що Муай-тай — високотравматичний і небезпечний вид єдиноборств. Наша секція «Муай-тай» на практиці спростовує цю помилку, адже основна небезпека, часто, походить від кустарного, непрофесійного підходу до тренувального процесу. У нашому клубі це абсолютно виключено!

Запишіться на безкоштовне ознайомлювальне заняття прямо зараз і переконайтеся в цьому на власному досвіді, відчувши унікальний драйв Муай-тай! Крім того, заняття цим видом спорту допоможуть вам:

  • Позбутися надмірної маси тіла
  • Набути впевненості в собі
  • Навчитися завдавати максимально ефективних і точних ударів, а також захищатися від них
  • Освоїти техніку правильного пересування на рингу

Муай-тай на Кловській користь:

Для професіоналівДля новаківДля дітейДля дівчат
У наших філіях є все, що необхідно для підтримання відмінної спортивної форми та бажаного рівня підготовки: зірковий тренерський склад, зона єдиноборств, спортивний інвентар – лапи, пади.Досвідчені тренери розробляють для початківців тренувальну програму, виходячи з їхнього фізичного стану та рівня підготовки. Це дозволяє знову прибули виключити ризик отримання травм, поступово зміцнити і розвинути свою фізичну форму, навчитися володіти своїм тілом, отримати основні навички грамотного ведення бою.Завдяки Муай-тай дитина набуває спритності, гнучкості, швидкості, координації, розвиває силу волі, дисципліну, відповідальність, вчиться відстоювати свої інтереси. Ви перестанете постійно переживати за нього, зустрічати та проводжати до школи, оскільки тепер він зможе сам дати відсіч будь-якому кривднику.Жіночий Муай-Тай – новий спортивний тренд серед сучасних дівчат великого міста.
Заняття Муай Тай зроблять вас сильними та впевненими у собі, допоможуть опанувати основи самозахисту. Адже, як говорить один з основних принципів Муай-тай, «лікоть перемагає кулак, а коліно перемагає ногу». Всі рухи, що використовуються в Муай-тай для дівчат, досить легко вивчаються та виконуються.
Користь Муай-тай

Муай-тай на Кловській. Відео з тренувань: