Спортивна команда Міксфайтер – Муай Тай на Печерській. Тренування для дітей (від 6 років) та дорослих. Ми знаходимося за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки 34 (посольство Ізраїлю), а також бульвар Лесі Українки 25 (військове училище). Ці локації знаходяться біля метро Печерська.

Муай Тай на Печерській. Коротко про нас.

Ми — команда професіоналів з профільною вищою освітою та великим досвідом роботи. Наші спортсмени та тренери займаються ММА по всій Україні – у Києві, Харкові, Полтаві, Львові та інших обласних центрах.

Графік

ГрупаДніЧас
Група 1ПН СР ПТ17:00 — 18:00
Група 2ПН СР ПТ18:00 — 19:00
Група 3ПН СР ПТ19:00 — 20:30
Група 4ПН СР ПТ20:30 — 21:30
Група 5ВТ ЧТ СБ17:00 — 18:00
Група 6ВТ ЧТ СБ18:00 — 19:00
Група 7ВТ ЧТ СБ19:00 — 20:30
Група 8ВТ ЧТ СБ20:30 — 21:30
Точніший графік уточнюйте у адміністратора

Муай Тай на Печерській. Підготовка до змагань.

Ми вже давно успішно готуємо хлопців до змагань міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Підготовка відбувається за власною авторською програмою, яку розробляли тренери – члени нашої команди. Спортсмени, які успішно виконують програму підготовки, зазвичай займають призові місця на змаганнях.

Муай Тай на Печерській. Тренування для душі та навичок самооборони.

Не всі займаються ММА з метою виступу. Багато хлопців тренуються для задоволення, а також для того, щоб уміти постояти за себе та своїх близьких в екстремальних ситуаціях. Наші двері відчинені для любителів цього виду спорту, які займаються для себе, і не хочуть виступати у змаганнях. ММА — це відмінний практичний вид спортивно-ужиткових єдиноборств, який є вкрай ефективним засобом самооборони на вулиці, тому що боєць ММА озброєний відразу і кидково-больовими та ударними прийомами захисту та нападу.

Муай Тай на Печерській. Програма підготовки Міксфайтер з ММА.

Підготовка спортсмена з ММА включає:

  • Спеціальну фізичну підготовку
  • Технічну ударну підготовку
  • Технічну кидково-больову підготовку
  • Тактичну підготовку
  • Психологічну і моральну

Підготовленість спортсмена — поняття суб’єктивне, і залежить від цілей та вимог учнів. Для постановки базових навичок самооборони – вони нижчі, для спортсменів – збірників – вищі. У будь-якому випадку базовий курс підготовки новачка займає в середньому від 3-х місць (за умови щоденних виснажливих занять) до 1 року (при 2-3 тренуваннях на тиждень).

Середній шлях збірки від новачка до чемпіона області – 2-3 роки. Але бувають і винятки – може, це будете саме Ви?

Більше секцій ви можете побачити тут