Муай-тай на Печерській у СК «Міксфайтер». Тренування для дітей (від 6 років) та дорослих. Ми знаходимося за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки 34 (посольство Ізраїлю), а також бульвар Лесі Українки 25 (військове училище). Ці локації знаходяться біля метро Печерська.

Муай-тай на Печерській. Розташування:

Розташування Тайського боксу на Печерській

Муай-тай на Печерській. Розклад тренувань:

ГрупаДніЧас
Група 1ПН СР ПТ17:00 — 18:00
Група 2ПН СР ПТ18:00 — 19:00
Група 3ПН СР ПТ19:00 — 20:30
Група 4ПН СР ПТ20:30 — 21:30
Група 5ВТ ЧТ СБ17:00 — 18:00
Група 6ВТ ЧТ СБ18:00 — 19:00
Група 7ВТ ЧТ СБ19:00 — 20:30
Група 8ВТ ЧТ СБ20:30 — 21:30
Точніший графік уточнюйте у адміністратора

Муай-тай на Печерській. Вартість занять

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
от 100 грнот 800 грнот 400 грн
Більш детально можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону

Муай-тай на Печерській. Історія.

Муай-тай або Муай Тай — перлина бойових мистецтв народів Південно-Східної Азії, унікальна традиція, що має багатовікову історію. Найяскравіший вираз культурної спадщини тайців знайшов саме в Муай Тай, без якого неможливо уявити сучасний Таїланд. Щоб зрозуміти сутність сучасного Муай-тай, слід хоча б коротко розглянути загальну еволюцію тайських бойових мистецтв, те історичне тло, на якому відбулося його зародження та розвиток. Слід зазначити, що реальне коріння походження Муай Тай, мабуть, будь-коли знайдено, оскільки більшість історичних записів зникла назавжди 1767 р., коли бірманські війська зрівняли із землею стародавню столицю сіамського королівства — Аютію.

Муай-тай на Печерской
Муай-тай на Печерській

Підготовка бійця з Муай-тайу — справа не з простих, без грамотного тренера тут не обійтися, під час тренувань використовується велика різноманітність бійцівського арсеналу.

Муай-тай на Печерській. Чим корисні тренування?

Заняття Муай-тайом розвивають спритність, швидкість, силу, координацію, а також силу волі та дисципліну. Навчають відповідальності, а також уміння постояти за себе та своїх близьких. Якщо дитина дуже енергійна, вона успішно і з користю може витратити свою енергію на тренуванні з Муай-тай.

Муай-тай на Печерці. Що дадуть заняття?

При відвідуванні наших занять з Муай-Тай на Печерській в СК «Міксфайтер» ви зможете освоїти основні ази управління своїм тілом, розумом та емоціями. Тренування з Муай-тай у нашому спортивному клубі на допомогу відновити сили за короткі терміни, зміцнять здоров’я і повернуть легку гнучкість і юність своєму тілу.

Для результативного тренування спортсмени особливо надають важливості:

  • відпрацювання комбінацій атак та захисту з партнером;
  • техніці атак та обороні від атак суперника;
  • спеціалізованої силової та високошвидкісної роботи;
  • тактичної та спеціальної психологічної підготовки.

Муай-тай на Печерській. Цікаві факти.

  • Якщо не вдаватися до подробиць, бій вважається справжнім боєм, тільки якщо на нього поставили табори обох спортсменів;
  • Зазвичай тримати лапи для спортсмена не вважається чимось престижним. Це роблять люди без якихось спец
  • Формально у Таїланді дітям до 15 років заборонено боротися на рингу (згідно з Актом про захист дітей 2003 року);
  • До 1995 року тайським жінкам було заборонено законом брати участь у боях;
  • Тайські жінки дуже багато б’ються. У місті Чіангмаї два бою на двох різних стадіонах за вечір не вважаються чимось незвичайним;
  • Дехто вважає, що займатися муай тай після 10 років занадто пізно.

В наш час особливо важливо вихлюпувати негативну енергію. У сучасному світі дуже багато стресів, і якщо вчасно не позбавитися напливів негативу, то депресія вам забезпечена. Щоб уникнути неприємних ситуацій, допомогою може бути заняття Муай-тай. У залі на тренуваннях можна виплеснути всю пару, і після цього з новими силами повернутись до справ.

Муай-тай на Кловській. Тренування з Муай-тай для новачків

Міксфайтер. Твоя спортивна сім’я.

Тренування в «СК Міксфайтер» проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають профільну освіту, значний багаж знань та вмінь, що виховали не одне покоління успішних спортсменів. На практичних заняттях тренера завжди застосовують знання теорії та методики підготовки спортсменів як у аматорському спорті так і у спорті найвищих досягнень — професійним спортом

Приходьте на тренування з Муай-тай у клуб «Міксфайтер». Ми допоможемо вам зняти стрес і втому після напруженого дня!

Наше спілкування не обмежується лише тренуваннями.
Ми любимо також провести час зі своїми учнями, адже часто саме на секції ви знайдете своїх, можливо, найкращих і вірних друзів на все життя.

Інші наші відео по Муай-тай у Києві — ви можете подивитися тут