Муай-тай на Теремках, Розташування: м. Київ, метро Теремки/метро Іподром, вул. Маршала Якубовського 7, у тренувальному залі школи №220 на заняття з Муай-тай беруть усіх бажаючих від 5 до 60років будь-якої статі. Заняття можуть проводитися індивідуально або в групах.

Муай-тай на Теремках. Розташування:

Карта на Іподромі

Муай-тай на Теремках. Розклад тренувань:

Розклад на Іподромі
Група та напрямок Дні тренувань та розклад Тривалість
Діти (6-13 років) Пн Ср Пт 16:00 1 - 1,5 год
Діти (6-13 років) Пн Ср Пт 17:00 1 - 1,5 год
Діти (6-13 років) Пн Ср Пт 18:00 1 - 1,5 год
Юнаки та дорослі (12-60 років) Пн Ср Пт 19:00 1,5 год
Юнаки та дорослі (12-60 років) Пн Ср Пт 20:00 1,5 год

Муай-тай на Теремках. Вартість занять

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
від 100 грнвід 800 грнвід 400 грн
Більш детально можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону

Муай тай. Історія

Тайський бокс, або муай-тай  — це бойове мистецтво Таїланду , що сталося з древнього тайського бойового мистецтва Муай-боран і схоже з іншими індокитайськими бойовими мистецтвами, такими як «Прадал серей» (Камбоджа| (М’янма) і «Муай Лао» з Лаосу. Термін «муай» походить від санскритського  мав’я і тай, у перекладі означаючи «поєдинок вільних» або «вільний бій».

У сучасному муай-тай можна завдавати ударів кулаками,ступнями, гомілками, ліктями та колінами — через це муай-тай називають «боєм восьми кінцівок» Тайський бокс це мистецтво, яке в сучасному світі стало базовим бойовим мистецтвом для бійців змішаних стилів і постійно довело свою ефективність як чудовий інструмент підготовки професійних спортсменів, співробітників спецпідрозділів, а також універсальний засіб самооборони.

Муай-тай на Теремках
Муай-тай на Теремках

Підготовка бійця муай-тай — справа не з простих, без грамотного тренера тут не обійтися, під час тренувань використовується велика різноманітність бійцівського арсеналу.

Муай-тай на Теремках. Чим корисний?

Заняття Муай-тай розвивають спритність, гнучкість, швидкість, координацію, а також силу волі і дисципліну. Вчать відповідальності, а також уміння постояти за себе та своїх близьких. Якщо дитина дуже енергійна, вона успішно і з користю може витратити свою енергію на тренуванні за Муай-тай.

Муай-тай на Теремках. Що дадуть заняття?

При відвідуванні наших занять Муай-тай на Теремках в «Міксфайтер» ви зможете освоїти основні ази управління своїм тілом, розумом і емоціями. Тренування Муай-тай у нашому спортивному клубі на Теремках допоможуть відновити сили за рекордно короткі терміни, зміцнять здоров’я та повернуть легку гнучкість та юність своєму тілу.

Для результативного тренування боксери особливо надають важливості:

 • відпрацювання комбінацій атак та захистів з партнером
 • техніці атак та обороні від атак суперника.
 • спеціалізованої силової та високошвидкісної роботи
 • тактичної та спеціальної психологічної підготовки

Муай-тай на Теремках. Переваги занять

Люди, які займаються Муай-Тай у нас на тренуваннях, отримують такі переваги:

 • будуть підтягнутими та добре фізично розвинені;
 • зможуть захистити себе у непередбачених ситуаціях;
 • навантаження відразу на всі групи м’язів, включаючи корпус, ноги та мозкове навантаження;
 • відмінна можливість «випустити пару» і емоційного розвантаження;
 • заняття корисні як дівчатам, і чоловікам;
 • підвищується самооцінка та мужність;
 • бокс позитивно впливає на роботу легенів та серця;
 • покращується уважність, що дозволяє швидко реагувати на ситуації.

В наш час особливо важливо вихлюпувати негативну енергію. У сучасному світі дуже багато стресів, і якщо вчасно не позбавитися напливів негативу, то депресія вам забезпечена. Щоб уникнути неприємних ситуацій, допомогою може бути заняття Муай-тай. У залі на тренуваннях можна виплеснути всю пару, і після чого з новими силами повернутись до справ. Крім емоційної допомоги, при постійних заняттях, фізичний стан також гарантовано покращити

Різниця між Муай-тай та звичайним боксом

 1. Головна відмінність Муай-тай від звичайного боксу полягає в тому, що удари тут завдаються не лише кулаками. Недарма Муай-тай часто називають боєм восьми кінцівок.
 2. Друга важлива відмінність відноситься до частин тіла, по яких можна завдавати ударів у двох цих видах боксу.
 3. У Муай-Тай удари ногами використовуються частіше і оцінюються вище: вони вважаються більш ефективними. У сучасному Муай-тай під заборону потрапляють захоплення, удари в пах, задушливі прийоми та амплітудні кидки. Не можна бити суперника головою і атакувати того, хто впав.
 4. У класичному боксі завдавати ударів можна лише кулаками.

Відео з тренувань з Муай-тай на Теремках:

Міксфайтер. Твоя спортивна сім’я.

Тренування в «СК Міксфайтер» проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають профільну освіту, значний багаж знань та вмінь, що виховали не одне покоління успішних спортсменів. На практичних заняттях тренера завжди застосовують знання теорії та методики підготовки спортсменів як у аматорському спорті так і у спорті вищих досягнень – професійним спортом

Приходьте на тренування з Муай-тай у клуб «Міксфайтер». Ми допоможемо вам зняти стрес і втому після напруженого дня!

Наше спілкування не обмежується лише тренуваннями.

Ми любимо також провести час зі своїми учнями, адже часто саме на секції ви знайдете своїх, можливо, найкращих і вірних друзів на все життя.